Bioderma Sensibio Rich Set Sensibio H20 100ml
Ürün Fiyatı
109,66 TL

Bioderma Sensibio Rich Set Sensibio H20 100ml

Barkod:8699956512433 Ürün Kodu : 42517 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Sensibio rich 40ml + Sensibio h20 100ml
Ürün Fiyatı
109,66 TL
Havale ile
106,37 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Bioderma Sensibio Rich Set Sensibio H20 100ml


  Ürün Adı:
  Bioderma Sensibio Rich Set Sensibio H20 100ml

  Ürün Markası:
  Bioderma


  Ürün Boyutu:
  40ml - 100ml


  Özet Bilgi:
  Bioderma Sensibio Rich 40 ml - Bioderma Sensibio H2O 100 ml


  Ürün Faydaları:

  Bioderma Sensibio Rich 40 ml
  Hassas, toleransı düşük, kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilen, söz konusu ciltlerde düşük tolerans seviyesini yükseltici ve nemlendirici etkilere sahip günlük bakım ürünüdür.Güçlü bileşimindeki; Toleridine kompleksi sayesinde cildin düşük tolerans seviyesini yükseltir ve cildi dış etkenlere karşı dayanıklılığını arttırmaya yardımcı olur. Söz konusu ciltlerde rahatlık ve ferahlık kazandırmaya yardımcı olur. Yumuşak formlu yapısı ile cilde hemen nüfuz eder ve cilt tarafından kolaylıkla emilir, cildi yumuşatmaya yardımcı olur. 

  Bioderma Sensibio H2O 100 ml
  Hassas, toleransı düşük, normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilen, durulama gerektirmeyen, hassas formlu misel solüsyondur.Cildi nazikçe ve derinlemesine temizleyerek tüm kir ve makyajdan arındırmaya yardımcı olur.Cildi derinlemesine temizlerken nazik formülü ve etkili bileşenler ile cilt görünümünü korur, kuruluğa neden olmaz.Oldukça yüksek göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir, cildin doğal dengesinin korunmasını sağlamaya yardımcı olur.

  Kullanım Şekli:

  Bioderma Sensibio Rich 40 ml
  Temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine günde 1 veya 2 kez uygulayın.Daha güzel sonuçlar elde etmek için; tamamlayıcı bakım olarak Sensibio Masku2019ın haftada 1 veya 2 kez kullanılması önerilir.Kullanım sıklığı:günde 1 veya 2 kez  

  Bioderma Sensibio H2O 100 ml (PUANSIZ)
  Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez, bir parça pamuk yardımı ile yüz ve göz çevresine, etkin temizlik sağlayıncaya kadar uygulayın.Uygulamaya, pamukta herhangi bir leke kalmayınca kadar devam edin.Uygulama sonrası durulama gerektirmez.

! Makyaj Ürünleri Hakkında Önemli Açıklama !
Makyaj ürünlerinin , bilgisayar ya da lcd ekranlı cihazların ekranlarındaki renkleri ile , gözle görülen renkleri arasında farklılık olabilir. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz ürünlerin renkleri konusunda emin olunuz.Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun Uyarınca, makyaj malzemeleri hakkında Cayma Hakkı kullanılamaz. Makyaj ürünlerinde değişim ve iade kabul edilmemektedir.
Tamamlayıcı Ürünler
Bunu Alanlar Bunları da Aldı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.