bioderma sensibio h2o

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Bioderma Sensibio H2O Micellar Makyaj Temizleme Suyu

Bioderma H2O cilt ve makyaj temizleme suyu ülkemizde ve Avrupa’da en çok tercih edilen micellar makyaj temizleme sularından birisi. Bunun da ötesinde hem makyaj hem de genel cilt temizliği amacı ile kullanılan tüm dermokozmetik ürünler arasında da en ön sıralarda yer alıyor. Peki Bioderma H2O’yu bu kadar popüler kılan şey nedir? Bu ürün ile ilgili genel olarak merak edilen sorulara cevap verelim.

Bioderma Nedir?

Bioderma Fransa'da üretilen bir Fransız Markasıdır. Bioderma markası 1970’lı yıllarda yenilikçi bir Fransız Eczacı olan Jean Noel Thorel'in bioloji ve dermatoloji alanındaki dünyanın önde gelen uzmanlarıyla iş birliği içerisinde dermatolojinin ihtiyaç duyduğu dermokozmetik ürünler konusunda araştırmalar yapması ile ortaya çıkıyor. Bioderma markası biyoloji ile dermatolojiyi bilimsel çalışmalar yolu ile bir araya getirerek cilt sorunlarına dermokozmetik çözümler üretiyor. Bioderma, Estherdem ve Etat Pur markalarını bünyesinde barındıran NAOS Şirketi halen Başkan Jean-Noël Thorel’in yönetiminde Céline Nebout ve Alexandre Dhuiège ile birlikte temsil ediliyor.

Sensibio Nedir?

Sensibio, Bioderma markasının sensitive yani İngilizce Hassas kelimesinden yola çıkarak, hassas ciltler için oluşturduğu bir dermokozmetik bakım serisidir. Bioderma Sensibio ürün serisinin içinde, H2O misellar sular yanında, köpüren cilt temizleme jeli, nemlendirici cilt bakım kremleri, göz çevresi bakım kremi ve cilt bakım maskesi gibi ürünler yer almakta.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.