Bioderma Abcderm

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Bebek ve çocukların hassas cildi için besleyici,yatıştırıcı yağ
(0)
Bioderma Abcderm Relaxing Oil 200ml
199,50 TL
169,57 TL
Saçları ipeksi bir hale getirir ve şekil vermeyi kolaylaştırır.
(0)
Bioderma Abcderm Gentle Shampoo 200ml
149,50 TL
127,07 TL
Bebek ve çocukların yüz, vücut ve saçları için göz yakmayan temizleme jeli.
(0)
Bioderma Abcderm Foaming Gel Temizleme Jeli 1 Litre
149,50 TL
127,07 TL
Yüz, vücut ve bez bölgelerinde güvenle kullanıma uygun temizleyici su.
(0)
Bioderma Abcderm H2O Temizleyici Su 100 ml
29,50 TL
25,08 TL
Bebek ve çocuklar için durulama gerektirmeyen temizleyici misel solüsyon.
(0)
Bioderma Abcderm H2O 500ml
79,50 TL
67,58 TL
Bebeklerin hassas cildine özel bakım kremi.
(0)
Bioderma Abcderm Babysquam Creme 40ml
82,50 TL
70,13 TL
4'lü bakım seti+Havlu hediyeli
(0)
Bioderma ABCDerm Banyo Saati SETİ
219,90 TL
186,91 TL
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Abcderm Ürünleri

Cilt oldukça hassas ve bir o kadar da kompleks bir yapıya sahip organlardan biridir. Dış etkenlere karşı vücudu korumanın yanında dış etkenlerden olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Özellikle söz konusu yeni doğan bebek cildi olduğunda daha fazla özen gösterilmelidir. Zira yeni doğan bebeklerin cilt yapıları normal cilde göre daha hassastır. Bu nedenle bebeklerde cilt ve ilgili bölgelerin bakımı ayrıca özen gerektirmektedir. Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda Bioderma firmasının geliştirmiş olduğu ABCDerm ürünleri özellikle yeni doğan bebek bakımında büyük faydalar sağlamaktadır.
40 yılı aşkın süredir dermokozmetik piyasasında var olan Bioderma her cilt tipine özel geliştirdiği ürünlerle yediden yetmişe geniş bir yaş aralığına hitap eder. Laboratuvarlarda geliştirilen bu ürünler, bebeklerin cilt ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Yüksek dermokozmetik standartlara sahip ABCDerm ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bebeğinizin bakımının her aşamasında gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Bebeğinizin bakımını güvenli ürünlerle yapmak isterseniz markayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Özel aktif içerikleri, sonuç odaklı geliştirilen ürünleri ile zorlanmadan, sıkılmadan ve oldukça pratik bir bakımın yolunu açar. Bebeklerde sık görülen cilt sorunlarına karşı geliştirdiği ürünlerle piyasadaki varlığını hissettirir. Büyük bir Pazar payına sahip marka, dünyada birçok ebeveyn tarafından tercih edilir. Bebeğinizle aranızdaki bağı güçlendirmeye yardımcı ürünlerle bebeğinizin cildinde farkı hemen hissedebilirsiniz. Tüm ABCDerm ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Hassas bebek cildine uygun şekilde tasarlanmış olan ABCDerm ürünleri aynı zamanda yüksek güvenlik ve yüksek cilt toleransı sağlayacak şekilde desteklenmektedir. En çok tercih edilen ürünlerin başında ABCDerm Foaming Cleanser gelir.

Bioderma Abcderm Foaming Cleanser
Bebeklere özel geliştirilen göz yakmayan bu jel, cildi derinlemesine temizler. Bebek cildinin pH’ına uygun geliştirilir. Cildin nem değerini düşürmez, oldukça yüksek performans sergiler. Bioderma Abcderm Foaming Cleanser, sitemizde sizleri bekliyor.
Bioderma Abcderm Babysquam Creme
Cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Cildi rahatlatmayı amaçlar. Hassas bebek cildi dâhil tüm bebek ve çocuklarda görülür. Bioderma Abcderm Babysquam Creme, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Tüm ABCDerm ürünlerini dermoeczanem.com adresinden rahatlıkla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.