sadsad x
asdasd
Abcderm Ürünleri

   Cilt oldukça hassas ve bir o kadar da kompleks bir yapıya sahip organlardan biridir. Dış etkenlere karşı vücudu korumanın yanında söz konusu etkenlerden olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Özellikle söz konusu yeni doğan bebek cildi olduğunda durum daha da ciddi bir boyut kazanmaktadır. Zira yeni doğan bebeklerin cilt yapıları normal cilde göre daha ince ve zayıf olmanın yanında koruma sistemi gelişmemiştir. Bu nedenle bebeklerde cilt ve ilgili bölgelerin bakımı ayrıca özen gerektirmektedir.
   Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda Bioderma firmasının geliştirmiş olduğu abcderm ürünleri özellikle yeni doğan bebek bakımında büyük faydalar sağlamaktadır. Hassas bebek cildine uygun şekilde tasarlanmış olan Abcderm ürünleri aynı zamanda yüksek güvenlik ve yüksek cilt toleransı sağlayacak şekilde desteklenmektedir. Bütün bu abcderm ürünlerine www.dermoeczanem.com adresinden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ürünlerin başında Abcderm Foaming Cleanser , Abcderm SPF 50 Mineral Güneş Kremi, Abcderm Ato Serisi' dir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Akne nedir? Neden oluşur?

Akne, sivilce, İngilizce adı ile Acne, tıbbi adları ile Acne Vulgaris, Acne Conglabata, Acne Fulminans, hayatın neredeyse tüm evrelerinde erkek, kadın, genç, orta yaşlı herkesi etkileyebilen tıbbi bir hastalığın adıdır.

Cadı Fındığı Witch Hazel nedir? Ne İşe yarar

Kozmetik ve güzellik ürünlerinde çok sık kullanılan cadı fındığı yani İngilizce adı ile Witch Hazel bitkisini tanıyalım. Hamamelis Virginiana latince adı ile bilininen cadı fındığı önemli bileşenlere sahip mucizevi bir bitki. 

Aloe Vera nedir? Faydaları nelerdir?

Aloe Vera adını sıkça duyduğumuz, bilinen ve çok kullanılan bir bitkinin adı. Kozmetik sektöründe de çok kullanınan bu bitkinin özellikleri ve faydaları nelerdir? Gelin birlikte göz atalım 

Hyaluronik Asit Nedir? Ne işe yarar?

Hyaluronik asit insan sağlığı için çok önemli bir molekül. Özellikle nem tutucu fonksiyonu ile bir çok  işleve sahip. Eklem sağlığından, bağ dokusuna kadar önemli rolleri var. Bunun yanında kozmetik alanında da çok sık başvurulan ve yararlanılan bir madde. 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.