sadsad x
asdasd

Abcderm Ürünleri

   Cilt oldukça hassas ve bir o kadar da kompleks bir yapıya sahip organlardan biridir. Dış etkenlere karşı vücudu korumanın yanında söz konusu etkenlerden olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Özellikle söz konusu yeni doğan bebek cildi olduğunda durum daha da ciddi bir boyut kazanmaktadır. Zira yeni doğan bebeklerin cilt yapıları normal cilde göre daha ince ve zayıf olmanın yanında koruma sistemi gelişmemiştir. Bu nedenle bebeklerde cilt ve ilgili bölgelerin bakımı ayrıca özen gerektirmektedir.
   Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda Bioderma firmasının geliştirmiş olduğu abcderm ürünleri özellikle yeni doğan bebek bakımında büyük faydalar sağlamaktadır. Hassas bebek cildine uygun şekilde tasarlanmış olan Abcderm ürünleri aynı zamanda yüksek güvenlik ve yüksek cilt toleransı sağlayacak şekilde desteklenmektedir. Bütün bu abcderm ürünlerine www.dermoeczanem.com adresinden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ürünlerin başında Abcderm Foaming Cleanser , Abcderm SPF 50 Mineral Güneş Kremi, Abcderm Ato Serisi' dir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

CİLT BAKIMINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR

Günümüzde insanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kulaktan dolma bilgilerle cildine bakım uygulamaları. Cilt tipinizi tespit etmeden, hangi ürünün cildinize uygun olduğunu bilemezsiniz.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.