Abcderm Ürünleri

   Cilt oldukça hassas ve bir o kadar da kompleks bir yapıya sahip organlardan biridir. Dış etkenlere karşı vücudu korumanın yanında söz konusu etkenlerden olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Özellikle söz konusu yeni doğan bebek cildi olduğunda durum daha da ciddi bir boyut kazanmaktadır. Zira yeni doğan bebeklerin cilt yapıları normal cilde göre daha ince ve zayıf olmanın yanında koruma sistemi gelişmemiştir. Bu nedenle bebeklerde cilt ve ilgili bölgelerin bakımı ayrıca özen gerektirmektedir.
   Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda Bioderma firmasının geliştirmiş olduğu abcderm ürünleri özellikle yeni doğan bebek bakımında büyük faydalar sağlamaktadır. Hassas bebek cildine uygun şekilde tasarlanmış olan Abcderm ürünleri aynı zamanda yüksek güvenlik ve yüksek cilt toleransı sağlayacak şekilde desteklenmektedir. Bütün bu abcderm ürünlerine www.dermoeczanem.com adresinden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ürünlerin başında Abcderm Foaming Cleanser , Abcderm SPF 50 Mineral Güneş Kremi, Abcderm Ato Serisi' dir.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.