sadsad x
asdasd
Bioderma Abcderm Ürünleri

 Cilt oldukça hassas ve bir o kadar da kompleks bir yapıya sahip organlardan biridir. Dış etkenlere karşı vücudu korumanın yanında söz konusu etkenlerden olumsuz şekilde etkilenebilmektedir. Özellikle söz konusu yeni doğan bebek cildi olduğunda durum daha da ciddi bir boyut kazanmaktadır. Zira yeni doğan bebeklerin cilt yapıları normal cilde göre daha ince ve zayıf olmanın yanında koruma sistemi gelişmemiştir. Bu nedenle bebeklerde cilt ve ilgili bölgelerin bakımı ayrıca özen gerektirmektedir.  Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda Bioderma firmasının geliştirmiş olduğu abcderm ürünleri özellikle yeni doğan bebek bakımında büyük faydalar sağlamaktadır. Hassas bebek cildine uygun şekilde tasarlanmış olan Abcderm ürünleri aynı zamanda yüksek güvenlik ve yüksek cilt toleransı sağlayacak şekilde desteklenmektedir. Bütün bu abcderm ürünlerine www.dermoeczanem.com adresinden ulaşmak mümkündür. En çok tercih edilen ürünlerin başında Abcderm Foaming Cleanser , Abcderm SPF 50 Mineral Güneş Kremi, Abcderm Ato Serisi' dir.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 24 ürün görüntüleniyor.

SAĞLIKLI MAKYAJ NASIL OLMALI?

İnsanlık tarihinin başlangıcından bu yana,  güzel görünmek erkek kadın herkesin amaçladığı bir şey. Fakat sağlık güzellik için feda edilemez. İşte bu noktada sağlıklı makyaj kavramı önem kazanıyor.

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerde Fiyat Artışı

Son günlerde döviz kurlarında yaşanan hızlı yükseliş bir çok sektörde olduğu gibi kozmetik ürünlerde de yeni fiyat ayarlamalarını zorunlu kılıyor.

Doğal kozmetik ürünler gerçekten doğal mı?

Doğa kendi içinde bir çok şifayı, faydayı ve mucizeyi barındırıyor. İnsanoğlu kirletmediği sürece doğada muhteşem bir denge söz konusu. Bu güzel denge bakım ürünlerine de yansıyor.

KEPEK NEDİR? NASIL GEÇER?

Kepek özellikle saçlı deride oluşan pullanma, kaşıntı ve tahriş ile seyreden rahatsız edici bir sağlık problemi. Kepeklenme sorununun altında bir çok farklı etken bir arada yatabiliyor. Çözümü ise doğru saç bakımını doğru ürünlerle yapmaktan geçiyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.