bioderma sensibio

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 41 ürün görüntüleniyor.
1 2

Bioderma Sensibio Ürünleri

Hassas ciltlerin bakımı oldukça zordur. Her kullandıkları ürünlerin içeriğine dikkat etmeleri gerekir. Çünkü bu cilt tipi sahiplerinin cilt yapısı oldukça hassas olduğundan ciltlerinde sorun oluşma riski yüksektir. Hassas cilt tipine sahipseniz kullanacağınız her ürün, cilt tipinize uygun olmalıdır. Bioderma Sensibio Serisi hassas ciltlere özel geliştirilmiştir.

Kızarıklığa eğilim gösteren bir cilt tipine sahipseniz, kendinize özel bazı bakım sırlarınızın olması gerekir. Öncelikle yapmanız gereken cildinizi hava şartlarına göre korumaktır. Eğer dışarıda güneşli bir hava varsa mutlaka güneş kremi kullanmalısınız, dışarıda soğuk hava var ise mutlaka nemlendirici krem kullanmanız gerekir. Ayrıca cildinize kullanacağınız ürünlerde farklılık göstermemeli sabit bir bakım rutinine sahip olmalısınız.

Bu cilt tipi sahipleri, cilt temizliğini tekli ürün kullanımıyla yapmalı, nemlendirme aşamasında kızarıklığa eğilim sorununa bakım yapabilen ürün kullanmalıdır. Temizleme jeli, miselar makyaj temizleme suyu, hassas ciltlere özel renkli bakım seti, yağlı tabaka ve kızarıklık karşıtı bakım seti, misel solüsyon seti, Rich seti, toleransı düşük ciltler için bakım seti, hassas ve kuru ciltler için yatıştırıcı bakım seti, yağlı ciltler için yatıştırıcı bakım seti, yüz temizleme jeli, hassas ve kuru cilt seti, göz çevresi bakım kremi, yatıştırıcı ve nemlendirici bakım kremi gibi birçok Bioderma Sensibio ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.