sadsad x
asdasd
Badger Ürünleri

Badger Ürünleri

   Badger markası, özellikle Badger Balm ile şöhret kazanan, saf doğal içerikler ile hazırlanan cilt ve vücut bakım ürünleri sunan çok özel bir marka. Amerika Birleşik Devletleri’nde bir aile şirketi olarak kurulan marka, sürdürülebilir üretim teknikleri kazanılan doğal ve organik hammaddeleri, minium düzeyde işlemden geçirerek saf ve sağlıklı halleri ile oluşturdukları cilt bakım ürünlerini sağlıklı kozmetik severlerin beğenisine sunuyor.
    Kullandıkları maddeler saf organik bitkisel yağlar, balmumu, bitkisel ekstreler, uçucu yağlar gibi cilt ve sağlık dostu maddelerden oluşuyor. Bagder markasının en çok beğenilen ürünleri arasında balmlar, kremler, argan yağı, gül içerikli kremler, organik güneş kremleri, saç sakal ve vücut bakım yağları, dudak stickleri geliyor. Badger organik bakım ürünleri çeşitlerini, en uygun fiyatlarla sitemizden satın alabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

El Ayak Bakımı Nasıl Yapılır?

Aralık’ın gelmesiyle birlikte havalar iyice soğudu. Bu soğuk havalara karşı önlem almak gerek. Çevresel faktörlerle teması en çok organ olan eller ve ayakların bakımı ihmal ediliyor. 

KENDİ PARFÜMÜNÜ KENDİN YAP

İnsanlar hayatımızda; varlıklarıyla, isimleriyle, yaşattıkları anlarla yer ettiği kadar kokularıyla da yer ederler. İnsanlar kadar mekânlar da zihnimizde kokularıyla kimliklenebiliyor.

GÖZ MAKYAJINI DOĞRU YAP, GÖZ ALICI OL!

Günümüz makyaj trendleri genelde gözler üzerine kurulu. Bunda, insanın en dikkat çekici organı olmasının büyük payı olduğunu söylemek mümkün.

SOĞUK HAVALARDA CİLT BAKIMI

Sonbaharın yerini kışa bıraktığı soğuk havaların ülkeyi etkisi altına aldığı şu sıralarda cilt bakımı oldukça önemli.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.