Avene Termal Su

Avene Termal Su

Avene markası ismini, Fransa’nın kaplıcalarıyla ünlü köyünden alır. Bu termal suyun cilde birçok faydası vardır.

Avene Termal Su Çeşitleri
“Avene Termal su nedir” sorusu markanın ürünlerini kullanan yetişkinlerin sürekli aklını kurcalar. Avene Termal su, Fransa’nın güneyinde kaplıcalarıyla ünlü bir köyden çıkan mineral içerikli bir sudur. Cildi yatıştırmaya, ferahlatmaya ve güçlendirmeye yardımcı olur. Özellikle makyajdan önce makyaj bazı olarak, makyaj sonrası, makyaj sabitleyici olarak kullanabilirsiniz.
Güneş sonrası, peeling sonrası, epilasyon sonrası, spor sonrası dâhil olmak üzere, cildinizin ferah bir hisse kavuşmasını istediğiniz her an kullanabilirsiniz.
Bu ürünler; 50, 150, 300 milimlik çeşitleriyle istediğiniz her formdaki ulaşabilme şansına sahiptir. Bu kategoriden hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.
Thermal Su 50 ml, yüz ve vücutta istenilen sıklıkta kullanıma uygundur.

Avene Termal Su Fiyatları
Dermoeczanem.com’daki Avene Termal Sular ulaşılabilir fiyatlara sahiptir. Her milimi ayrı fiyatlandıran bu ürün; genel bütçeye hitap eder.
Kullanım konforu açısından oldukça pratik olan bu ürünü, girdiğiniz tüm ortamlarda ihtiyacınıza göre rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Bu ürünü desteklemek için; Avene nemlendirici ürünleri, Avene Göz Çevresi Bakımı ürünlerinden cildinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.
Avene termal sularını dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Avene Markasına Geri Dön

Avene Termal Su

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.