Bebeklerde Beslenme

06 Eylül 2016

YAŞASIN ANNE OLUYORUM-2 BEBEĞİMİ BESLİYORUM

 

Anne olduğunuzda bir besleme süreci başlar. Bebeğin ilk gıdası anne sütüdür. Bebeğin tüm ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bir besindir anne sütü. Bebeğin gıda olarak tüm ihtiyaçlarını karşıladığı gibi anne ve bebeğin arasındaki sevgi ve şefkat ihtiyaçlarını da karşılamasını sağlayan emzirme insan doğasında gizlenmiş bir mucizedir. Tüm doktorlar bebeklerin ilk altı ayda bebek için sadece anne sütü önermektedir. Emzirme döneminde ve sonrasında size yardımcı olabilecek tüm ürünleri sitemiz de bulabilirsiniz.

Emzirme döneminin başında bazen süt kanallarıyla ilgili sorun yaşanabilir bu durumlarda size yardımcı olabilecek, göğüsleri rahatlatmaya yarayan sıcak soğuk kompres yapmaya yarayan bir ped örneği:
 

Lansinoh Sıcak veya Soğuk Meme Pedi

Tıkalı süt kanalları, mastit ve angorjman (memelerin sütle dolması) durumlarında, bebeği emzirmeden hemen önce Lasinoh Theraperl'i sıcak olarak uygulayarak, süt akışını kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca süt sağma işleminden önce veya işlem sırasında uygulayacağınız zamanı kısaltabilirsiniz. Paketleri sutyeninizin içine yerleştirerek düzgün durmalarını sağlayabilir. 
 

Emzirme döneminde göğüs uçları yıpranabilir. Göğüs uçlarına bakım yapmak için sizin için öneriler:
 

The Organic Pharmacy Miracle Nipple Cream 60gr

Emzirme süresince meme ucu için restore etmeye yardımcı krem.  Meme ucunu nemlendirir.

Mustela Maternite Göğüs Ucu Kremi 30 ml

%100 doğal kökenli içerikten elde edilmiştir.
Göğüs uçlarını korumaya ve oluşabilecek |||e karşı bakım sağlar.
Organik Zeytinyağı: Saf ve besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından zengindir.
Göğüs ucunu nemlendirmeye yardımcıdır.
Vegan bir üründür.
Kokusuzdur.

 

İşte size kullanışlı bir set önerisi:

Lansinoh Göğüs Pedi 24 lü +Islak Havlu 80 adet + HPA Lanolin Meme Ucu Kremi 40 Ml

Lansinoh Nursing Pads 24 lü göğüs pedi  : Emzirme sırasında göğüs ucundan ve ya bebeğin ağzından damlayan süt annenin kıyafeti üzerinde leke oluşumuna sebebiyet verebilir.Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedi sayesinde emzirme sırasında göğüsten elbise üzerine ve ya cilt yüzeyine süt damlaması engellenmiş olur.

Mustela Temizleyici Islak Mendil 70 Adet: Mustela bebekler için ıslak havlu bebeklerin hassas cilt yapılarını göz önüne alınarak yumuşacık ve nazik bir yapıda üretilmiştir. Etkileyici bir formülasyona sahip olan Mustela Temizleyici Islak Mendil Bebeğinizin bez bölgesini yumuşak bir biçimde temizlemeye yardımcıdır.Cildi yatıştırır ve yumuşatır.Hipoalerjeniktir.Yüksek cilt toleransına sahiptir.​Sabun ve alkol içermez.

LANSİNOH HPA LANOLİN MEME UCU BAKIM KREMi 40ML: Meme uçlarını korumaya ve bakımını sağlamaya yardımcı olur. Kuru ve hassas ciltler için uygundur. Avustralya malı orjinal saf lanolin ürünüdür. 

 

Emzirme döneminde göğüslerden süt akabilir ve kıyafetlerin batmasına neden olabilir. Bu durumda göğüs pedleri size yardımcı olacaktır.

Lansinoh Nursing Pads (Göğüs Pedi) 24 lü: Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedi sayesinde emzirme sırasında göğüsten elbise üzerine ve ya cilt yüzeyine süt damlaması engellenmiş olur. Ayrıca Lansinoh Nursing Pads 24’lü göğüs pedinin ödüllü tasarımlı yapısı annelerin emzirme esnasında daha rahat edebilmelerine de destek olmaktadır.

 

Bazen bebeklerin annelerini emmekte zorlandığı ya da annenin çalıştığı durumlarda anne sütünü sağmasını sağlayan süt pompaları hayatınızı kolaylaşacaktır.
 

Milkway Easyfeed Elektirikli Pompa

VAKUM GÜCÜ: Süt pompanızın emiş gücü, bir bebeğin annesinin memesinden süt emdiğindeki güç kadardır. Kısaca süt pompanız bebeğinizin emmesini taklit eder ve en verimli süt akışını taklit eder. OPTİMUM SÜT AIŞI: Süt pompanızın masaj modu, sizi konforlu bir şekilde mümkün olan en üst seviyede anne sütüne ulaştırmak için hazırlar. Siz sadece kendinizi rahat hissettiğiniz kademelerinden birini seçin yeter. KOLAY AYAR SEÇENEKLERİ: Süt pompanızda 5 kademe masaj  5 kademe süt sağma seçeneği mevcuttur. Bu iki mod arasında kolayca geçiş yapabilir sizin için en rahat olanı tercih edebilirsiniz.
SESSİZLİK: Süt pompanız sınıfındaki diğer pompalara göre daha sessiz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu şekilde işyerinde, evde, dışarıda hatta bebeğinizin yanında onu uyandırmadan rahatlıkla sağım yapabilirsiniz. HAFİF VE TAŞINABİLİR: Süt pompanızın ağırlığı sadece 285 gr, dır. İşten eve evden işe yorulmadan rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

 

Anne sütünü artıran gıdalar sütünüzün devamlılığını sağlamaya yardımcı olur. İşte size örnekler:

Milkway Milkplus Çemenli Bitkisel Elmalı İçeçek 250cc

İçeriği: Rezene(meyve) Foeniculum Ulgare %8,50 Deve Dikeni(bitki) Carduss Marianus %7,75 Çemen(Tohum) Trigonella Foenum- Graceum %6,75 Mayıs Papatyası(çiçek) Matracaria Chamomilla %2,87 Anason(Meyve) Anethum Officinalis %1,25 Isırgan Otu(Bitki) Urtica %2,87 Elma Konsantresi %7, İçme suyu%63 oluşur.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.