Lansinoh Sıcak veya Soğuk Göğüs Terapisi
Ürün Fiyatı
496,00 TL

Lansinoh Sıcak veya Soğuk Göğüs Terapisi

Barkod:5060062997644 Ürün Kodu : 10206 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Süt akışını hızlandırmak için pratik çözüm sağlar.
 • Sıcak ve soğuk kullanım sağlar.
 • Tekrar kullanıma uygundur.
 • Emzirme öncesinde veya sağım sırasında kullanılabilir.
Ürün Fiyatı
496,00 TL
Havale ile 9,92TL daha az ödeyin.
İthalatçı Firma:
Lansinoh Laboratories Inc. Merkezi Delaware- ABD Türkiye İstanbul Şubesi
Atatürk Mah. Ertuğrul Gazi Sok. Metropol İstanbul Sitesi A2 Blok D:340 Ataşehir/İstanbul
www.lansinoh.com.tr

Menşei:Yeni Zelenda
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Lansinoh Sıcak veya Soğuk Göğüs Terapisi


  Ürün Markası:
  Lansinoh


  Ürün Faydaları:
  Bebeği emzirmeden hemen önce Lansinoh Theraperl'ü sıcak olarak uygulayarak , süt akışını kolaylaştırabilirsiniz. Ayrıca süt sağma işleminden önce veya işlem sırasında uygulayacağınız zamanı kısaltabilirsiniz. 
  Paketleri sütyeninizin içine yerleştirerek düzgün durmalarını sağlayabilir.

  Kullanım Şekli:
  Her bir therapearl paketi için ısıtma süresi 
  700 watt 13 saniye 
  15 saniye 1200 watt 
  1000 watt 11 saniye 
   
  Sıcak terapi için: Her Therapearl paketi ayrı olarak mikrodalga fırında ısıtılmalıdır. Peketleri kumaş kılıfın içine yerleştirerek en fazla 15 saniye boyunca mikro dalga fırında ısıtın. Gerekirse 5'er saniyelik ek ısıtmalar yapabilirsiniz. 
   
  Soğuk terapi İçin: Paketi en az 2 saat dondurucuda tutunuz ve kullanmadan önce kumaş kılıfın içine yerleştirin. 
   
  Pompa ile kullanım için : 
  Manuel göğüs pompası veya elektrikli göğüs pompası ile sıcak olarak kullanılabilir. Yani göğüs pompası ile sağım yaparken Lansinoh sıcak soğuk kompres uygulanabilir.
   
  Paketleri sıcak terapi talimatlarına uygun şekilde ısıtın ve süt sağarken göğüs pompasının göğüse oturan flanş kısmını dışına sararak bağlama aparatı ile sabitleyin. Sadece harici kullanım içindir - yukarıda belirtilen amaçlar dışında kullanmayın. Lansinoh Therapearl en fazla 20 dakika uygulanmalıdır. Yumuşak sabun, deterjan veya alkolle temizleyin. Paketlerin üzerine ağır nesneler koymayın. 
   
  Ambalaj içerisinde 2 adet TheraPearl® paketi ve 2 adet yıkanabilir kılıfları bulunur.
   
  Dikkat: Lansinoh Therapearl paketlerini belirtilen sürede fazla ısıtmayın. Uygulamaya geçmeden önce her zaman paketin sıcaklığını kontrol edin. Aşırı ısıtma veya uzun süreli uygulama yaralanmalara neden olabilir. 
  Sadece yetişkin gözetiminde kullanın. Paketi delmeyin ve /veya içindekileri yutmayın. Paketi kullanırken uykuya dalmayın.

  Ürün içindekiler:
  Ambalaj içerisinde 2 adet TheraPearl® paketi ve 2 adet yıkanabilir kılıfları bulunur.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Tamamlayıcı Ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.