Seyahatlarde Bakımınızı Aksatmayın

20 Aralık 2019

Seyahatlarde Bakımınızı Aksatmayın

Tatiller, şehir dışındaki iş toplantıları ya da akraba ziyaretleri… Bavulunu her ne için hazırlıyorsan içine koyman gereken kıyafet kadar önemli malzemeler; bakım ürünleridir. Çünkü vücudun her gün bakıma ihtiyacı vardır. Seyahat için gittiğin bir yerde dört gün kalacağını varsayarsak bu dört gün içinde vücudunun bakımı aksatmaman için mutlaka bakım ürünlerini yanında götürmelisin. Bahsettiğimiz çok kompleks bakım ürünleri değil tabii ki. Minimal düzeyde cildinin nem ve temizlik ihtiyacını gidermeye yardımcı ürünlerle bu bakımını rahatlıkla gerçekleştirebilirsin. Biz de bu yazımızı bavulunda olması gereken ürünleri anlatmak için yazdık. Keyifli okumalar…

Bavulda Olması Gereken Bakım Ürünleri Nelerdir?

Dermokozmetik markalar, kullanıcılarının bulunduğu her ortamda rahatlıkla bakımını yapabilmesi için geliştirdiği tüm ürünlerin, seyahat boylarını da tasarlıyor. Form ve ebat olarak oldukça kullanışlı, gelişmiş içeriklere sahip bu ürünler sayesinde cildinin ihtiyacı olan bakımı rahatlıkla yapabiliyorsun. Öncelikle seçeceğin bakım ürünleri, gideceğin yerin mevsimine uygun olmalıdır. Örnek verecek olursak; yazın tatile gidiyorsan tercih edeceğin bakım ürünlerini, yaz ve sıcağa uygun, nem bakımı yapabilen ve güneşin UV ışınlarına karşı koruyabilen ürünlerden seçilmelisin. Ya da kışın yaşandığı yere gidiyorsan kullanacağın ürünler mutlaka kış şartlarına uygun bol nemlendiren, cildi soğuğa karşı koruyan ürünler olmalıdır.

Öncelikle bavula koyman gereken temel bakım ürünleri; şampuan, duş jeli, nemlendirici krem, cilt temizleme ürünü ve diş fırçası gibi temel ürünlerdir. Bu ürünleri genişletmek senin elinde tabii ki. Bu ürünlerin seyahat boylarını satın alarak, gideceğin her yere rahatlıkla götürebilirsin. Ağırlık yapmayan yapıları sayesinde gideceğin her yerde bakımını yapabilirsin.

1. Şampuanlar

Şampuanlar, en önemli kişisel bakım ürünlerinden biridir. Otellerde genelde her saç tipine hitap eden ürünler yer alır. Seyahatte saç bakımını rahatlıkla yapman için kendine ait şampuanın mutlaka yanında olmalı. Böylelikle saç sorununa özel bakım yapabilirsin. Sitemizde her saç tipine, her ebatta şampuanlar yer almaktadır. Göz atmak istersen linke tıklaman yeterli.

2. Duş jelleri

Duş jelleri, en az şampuanlar kadar önemli bakım ürünlerinden biridir. Gideceğin her yere cildine uygun duş jelini götürerek gideceğin her yerde kendine özel ürünlerle bakım yapma keyfini yaşayabilirsin.  

3. Nemlendirici kremler

Nemlendirici kremler, cildin günlük nem ihtiyacını karşılaması açısından kullanılması gereken ürünlerin başında gelir. Bu nedenle gideceğin her yere nemlendirici kremini götürmen gerekir. Götüreceğin kremin, cilt tipine uygun olmasına, cilt sorununa ve ihtiyacına uygun olmasına özen göstermelisin. Sitemizden farklı formlarda geliştirilen nemlendirici kremlere anında linkten ulaşabilirsin.

4. Cilt temizleme ürünleri

Eğer günlük makyaj yapıyorsan makyaj temizleyicini de mutlaka yanında götürmelisin. Makyaj yapmıyorsan da cildini temizlemek için yanında bir ürün götürmen cildinin temizlik ihtiyacını karşılaman için önemlidir.

5. Diş fırçası-diş macunu

Diş fırçası ve diş macunu kişiye özel bir bakım ürünü olduğu için mutlaka yanında götürmen şart. Seyahatler için taşıması kolay küçük boyda birçok ürün geliştiriliyor. Sitemizde de yer alan bu ürünlerden ağız yapına uygun olanı rahatlıkla tercih edebilirsin.

Sitemizde yolculukta yanında götürmeye inanılmaz uygun birçok seyahat boy ürün bulunmaktadır.

Gülsha Rose Travel Set

Gideceğin her yerde cilt bakımını rahatlıkla yapmaya yardımcı bu set ile birlikte cildin neme doyacak. Günlük cilt temizliği ve nemlendirici ürünleri ile cildine derinlemesine bakım yapmak istersen Gülsha Rose Travel Seti rahatlıkla kullanabilirsin. Ürünler, içeriğindeki gül suyu ile cildi rahatlatmaya, yatıştırmaya ve güzelleştirmeye yardımcı olurlar.

Dermalogica Daily Superfoliant

Cildi pürüzleştirmeye ve nemlendirmeye çalışan özel formülü günlük kullanıma uygundur. Taşınabilir boyutuyla gittiğin her yere rahatlıkla götürebilirsin. Gittiğin her yerde derinlemesine bir cilt bakımına kavuşmak istersen ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsin.

White Glo Diş Macunu ve Fırçası Seyahat Seti

Dişlerin tertemiz yapacak ve ihtiyacı olan bakımı yapacak White Glo Diş Macunu ve Fırçası Seyahat Seti; yemek kalıntılarını temizler. Ağız içine ferahlık kazandırır. Taşınabilir boylarıyla gittiğin her yere rahatlıkla götürebilirsin.

PCA Skin Post Procedure Tanışma Seti

Markayla tanışmak için özel geliştirilen bu set, cilt ile uyumlu ham maddelerle geliştirilmiştir. Seyahate uygun boyları ile yolculukta rahatlıkla yanınızda götürebilirsin. Cildini rahatlatmaya, nemlendirmeye ve güçlendirmeye yardımcı olur. Sette yer alan ürünlerle cildini rahatlıkla temizleyebilir ve nemlendirebilirsin.

Nbl Probiotic Travel 12 Tablet

Uzun süreli seyahatler için geliştirilen Nbl Probiotic Travel 12 Tablet, vücudu desteklemeye çalışır. Tablet formuyla kolay tüketebilen forma sahiptir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.