Ağız-Diş Bakımı Ürünleri

Ağız-Diş Bakımı Ürünleri

Ağız bakımı, kişisel bakımın vazgeçilmezi arasında yer alır. Her gün düzenli bir rutinle yapılması gerekir. Kendine özel malzemeleri ayrı olan bu bakımının en önemli aşaması, şüphesiz diş fırçalamaktır. Diş fırçalamak kadar önemli diğer aşamalar da mevcuttur. Ağız kokusunu gidermek için çalkalama suyu kullanmak, arayüz fırçasıyla arayüzlerini temizlemek, diş ipiyle diş fırçasının ulaşamadığı yerlere arındırmak gibi... Diş temizliğinizi rahatlıkla yapabileceğiniz bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Ağız ve Diş Bakımı İçin Olmazsa Olmaz Ağız Bakım Ürünleri
Doğru bir ağız bakımı için gerekli olan bazı ağız bakım ürünleri vardır. Bunlar; diş fırçası, macunu, ağız çalkalama suyu, diş ipi, arayüz fırçasıdır. Bu malzemeleri kullanarak doğru bir bakıma ulaşabilirsiniz. Ağız bakımında malzemelerin eksiksiz olması kadar, kullanım sırası da önemlidir. Yani öncelikle dişler fırçalanmalı, diş ipi ve arayüz fırçasıyla bakım desteklenmelidir. Gün için de belli periyotlarla da, çalkalama suyuyla ağıza ferahlık kazandırılmalıdır.

Diş Macunu Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Diş macunu en önemli ağız bakım ürünlerinden biridir. Diş macunlarını seçerken belli özelliklere dikkat etmek, hem ürünün performansını artırır hem de sizin daha kapsamlı ve sonuç odaklı bakıma kavuşmanıza yardımcı olur. Bunlar;
• Temiz içeriğe sahip olmalı,
• Kaliteli bir marka tarafından üretilmeli,
• Performansı yüksek olmalı,
• Diş sorununuza bakım yapabilmelidir.
Sitemizde yer alan tüm ürünler diş bakımına uygun tasarlanmıştır. White Glo, Druide, Arm&Hammer, Signal White, Elgydium, Swissdent, The Humble Co gibi diş macunları markaları bu kategoride yer alır.
Kategorinin öne çıkan ürünlerinden olan Swissdent Gentle Hassas Dişler İçin Diş Macunu, hassas dişler için geliştirilmiştir. Dişleri beyazlatmaya yardımcı özel içeriği ile ferah bir ağıza ve beyaz dişlere kavuşmak artık çok kolay.

Ağız Çalkalama Suyu Ne İşe Yarar?
Çalkalama suları, nefesi tazelemek ve ağız kokusunu gidermek için üretilmiş ürünlerdir. Günlük diş temizliğinde mutlaka kullanılması gereken bu ürün, ferah bir ağız için idealdir. Doğru miktarda kullanımını yeterlidir.
Çalkalama sularını günlük olarak kullanarak farkını hissedebilirsiniz. Listerine, Dentaid, Pearl Drops, Pasta Del Capitano, One Drop Only, Sensodyne gibi markaların ağız çalkalama sularına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Diş İpi Kullanmanın Faydaları Nelerdir?
Diş ipleri, diş aralarındaki yemek kalıntılarını temizlemek için üretilmiştir. Faydalarına göz atacak olursak; diş fırçasının ulaşamadığı yerleri temizler, dişleri kalıntılardan arındırır, diş sorunu oluşum riskini azaltmaya yardımcı olur.
Günlük bakımda yer vereceğiniz diş ipleri sitemizde geniş ürün ve marka yelpazesine sahiptir. Dentaid, Nascita, The Humble Co, White Glo, Oral-B, Elgydium Clinic, Desert Essence, SunStar GUM gibi tüm diş ipleri markalarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca kategoride yer alan Oral B Pro Expert Clinic Line Diş İpi, nane içeriği ile ferahlık kazandırmaya yardımcıdır. Diş aralarında kalan kalıntıların temizlerken yüksek performans sergiler. Oral B Pro Expert Clinic Line Diş İpi, dermoeczanem.com’da…

Diş Fırçası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Diş macunu kadar önemli ağız bakım ürünlerinden olan diş fırçalarını seçerken belli noktalara dikkat etmeliyiz. Öncelikle kıl yapısı dikkat edilmesi gereken en önemli noktadır. Genel ve sorunsuz bir ağız için seçilecek diş fırçaları orta sertlikte olmalıdır.
Ayrıca boyutu dişlerin her noktasına ulaşabilecek nitelikte geliştirilmiş olmalıdır. Şarjlı ya da manuel hangisini tercih ederseniz edin, ergonomik olmasına özen gösterin.
Seçeceğiniz diş fırçası, performansıyla uyumlu bir fiyata sahip olmalıdır. Bu noktalara dikkat ederek kendinize en uygun fırçayı seçebilirsiniz.
Tüm ağız ve diş bakım ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 33 34 35
Toplam 1096 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 33 34 35
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.