Ağız-Diş Bakımı Ürünleri

Ağız-Diş Bakımı Ürünleri

   Ağız ve diş bakımı aksatılmaması gereken bakımlardan birisi. Özellikle dişlerin bakımı oldukça önemli. Zaman zaman diş fırçalamayı bile unuttuğumuz oluyor. İlk olarak diş fırçalama alışkanlığı kazanmamız gerekli. Diş fırçalamakla yetinmeyenler için bir sonraki aşama olarak ağız duşu kullanmak tercih edilebilir. Ağız duşlarının kullanımı ülkemizde pek yaygın değil. Peki, ağız duşu nedir? Ağız duşu ağız içerisindeki tüm bölgelerin tazyikli su ve hava püskürtme özelliği sayesinde bakımının yapılmasıdır. Ağız ve diş sağlığı için bakıma önem göstermek şart. Sitemizde yer alan ağız ve diş bakım ürünleri ağız bakımınızı konforlu hale getiriyor.
   Ağız-diş bakımı kategorisinde; ağız çalkalama suları, bebek ve çocuklar için ağız bakımı, diş beyazlatma ürünleri, diş fırçaları, diş macunları, diş ipleri, arayüz fırçaları yer alıyor.
   Ağız bakımı nasıl olmalı sorusu ise zihnimizi hep işgal ediyor. Öncelikle kendimize vakit ayırmayı bilmek ve doğru ürünleri keşfetmek gerek. Sitemizde yer alan Oral-B, SPLAT, SunStar G.U.M markaları bu keşif sürecinde yanınızda olmaktan keyif alıyor. Bu markaların yanı sıra, pek çok ağız diş bakım markalarına ve ürünlerine ve cazip fiyatlarla dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 32 33 34
Toplam 1080 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 32 33 34
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.