Masaj Yağları

Masaj yağları, cilde ya da vücuda kullanılmak üzere geliştirilir. Bu yağlar, özel esansiyel yağların birleşimiyle meydana gelmiştir. Günlük kullanımda rahatlıkla kullanabilir ya da banyo suyuna ekleyebilirsiniz. Tüm masaj yağlarını dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

Günün yorgunluğu, metropolün telaşı, trafiğin çilesi hiç bitmiyor. Tam da bu noktada ciltlerine bakım yapmak isteyen kullanıcılar tercihini masaj yağlarından yana kullanıyor. Tüm masaj yağları; cildi derinlemesine nemlendiriyor, vücudun yorgunluğunu gideriyor, cilde ışıltı kazandırıyor, vücudu rahatlatmaya yardımcı oluyor. Çatlak bakım yağı, aromalı masaj yağı, masaj topu, doğal ham maddelerle geliştirilen masaj yağı sitemizde sizleri bekliyor.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.