Simya Evi

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 90 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Simya Evi

Eczacı Ferda Doğruöz ve Peykan Nebioğlu tarafından kurulan Simya Evi markası temiz içerikli bakım ürünleri geliştirir. Kullanıcılarının cildini düşünen ve doğadan aldığı enerjiyi ürünlerine yansıtan marka, aşamalı bir bakım rutini için geliştirilmiş özel seçeneklere sahiptir.

Simya Evi Ürünleri Nelerdir?
Cilde derinlemesine bakım yapan Simya Evi ürünleri, cildin sorunlarını tanımlar ve soruna uygun geliştirdiği bakım ürünüyle cevap verir.
Simya Evi markası tarafından özenle seçilen ham maddeler cilt ile uyumlu formüllere dönüştürülür ve aile olarak gördüğü kullanıcılarına sunulur. Ürünleri üretim aşamasının her anında teste tabi tutulur. Bebekler ve çocuklar içinde özel formüle sahip Simya Evi ürünleri bulunmaktadır. Yediden yetmişe geniş bir kitleye hitap eden markanın ürünleri, uygulandığı alana derinlemesine bakım yapar. Özel formüller cilde yararlı içeriklerle geliştirilir.
Doğa dostu ve sürdürülebilirliği destekleyerek geliştirilen markanın ürünleri, ciltte herhangi bir reaksiyona yol açmaz. Kozmetik, aromaterapi ve aksesuarları ile Simya Evi ürünleri dermoeczanem.com’da kullanıcılarını bekliyor.

Simya Evi Immortelle Cilt Bakım Yağı
Seçkin formüle sahip markanın cilt bakım yağı, ciltte kolay yayılır ve günlük bakım için uygundur. Cildin nem seviyesini yükseltir ve karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için uygundur. Gece uyumadan önce cildinize masaj eşliğinde uygulayabilirsiniz.

Simya Evi Hyaluronik Asit ve Kolajenli Cilt Bakım Serumu
Hyalüronik asit içeren ürünlerin cilde faydalarını bilmeyen yoktur. Bu ürünler, cildi derinlemesine nemlendirmek, ışıltı kazandırmak ve rahatlatmak için eşsiz formüle sahiptir. Markanın hyalüronik asit ve kolajen içeren bu benzersiz formülü de ciltte aynı etkileri sunar. Günlük bakım için cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Simya Evi Göz Çevresi Bakım Serumu
Markanın göz çevresi serumu, hassas göz çevresinde yer alan sorunlara karşı etkili bakım yapar. Cildin nem değerini yükseltmeye çalışır ve cildi yatıştırmaya çalışır. Ciltte yer alan sorunlara karşı etkili bakım yapar. Günlük rutininizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Tüm Simya Evi ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.