Isis Pharma Ürünleri

Isis Pharma Ürünleri

1987 yılında Fransa’da kurulan Isis Pharma markası, bir kimyager girişimci tarafından kurulmuştur. Marka, cilt ve cildi tanıma noktasında derin araştırmalara sahiptir ve her cilt tipine özel ürün geliştirir. Kullanıcılarının hayat tarzına adapte olabilecek nitelikte tasarladığı ürünlerle, bilgi birikimini ortaya koyar. Hassas cilt tipleri dâhil tüm cilt tipleri için sunduğu ürünlerle Isis Pharma markası, dermoeczanem.com’da…

Isis Pharma Ürünleri
İsmini Mısır Tanrıçası Isis’ten alan marka, kullandığı tüm ham maddeleri özenle seçer. Markanın ürünleri, dermatolojik testlerin ardından piyasaya sunulur. Özellikle dış faktörlerin etkisine maruz kalmış ciltler için bakım önerileri geliştirir. Isis Pharma ürünleri, dünyada toplam 80 ülkeye ihraç edilir. Cilt bakım serumu, kızarıklığa eğilimli ciltler için makyaj temizleme losyonu, yağlı ciltler için hassas temizleme jeli, yağlı ciltler için granüllü temizleme jeli, filtreli bakım kremi, yağlı ciltler için bakım kremi, yağlı ciltler için konsantre bakım, peeling etkili krem, hassas ciltler için bakım kremi, hassas ciltler için pudra, göz çevresi için bakım kremi, temizleme jeli, el ve vücut kremi, nemlendirici krem gibi birçok Isis Pharma ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Isis Pharma Keloplast Scars SPF50+ Repairing Cream: Lekeye eğilim sorunu için geliştirilen Keloplast Scars SPF50+ Repairing Cream, UV ışınlarına karşı bakım yapar. Dermatolojik olarak test edilen formülü, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Keloplast Scars SPF50+ Repairing Creami, temizlenmiş cilde uygulayabilirsiniz.
Isis Pharma Neotone Cream: Serum bazlı Neotone Cream, cilt tonu dengesizliğine karşı bakım yapar. Cildi ışıltı kazandırmaya yardımcı formülü el ve yüzde kullanılabilir.
Isis Pharma Ruboril Expert M Gel Krem: Normal, karma, hassas ciltler için geliştirilen formülü ciltte kızarıklığa eğilim sorununa karşı bakım yapar. Ciltteki kuruluk görünümüne karşı etkilidir, cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Tüm Isis Pharma ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.