ISIS PHARMA

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.
1 2

Isis Pharma Ürünleri

1987 yılında Fransa’da kurulan Isis Pharma markası, bir kimyager girişimci tarafından kurulmuştur. Marka, cilt ve cildi tanıma noktasında derin araştırmalara sahiptir ve her cilt tipine özel ürün geliştirir. Kullanıcılarının hayat tarzına adapte olabilecek nitelikte tasarladığı ürünlerle, bilgi birikimini ortaya koyar. Hassas cilt tipleri dâhil tüm cilt tipleri için sunduğu ürünlerle Isis Pharma markası, dermoeczanem.com’da…

Isis Pharma Ürünleri
İsmini Mısır Tanrıçası Isis’ten alan marka, kullandığı tüm ham maddeleri özenle seçer. Markanın ürünleri, dermatolojik testlerin ardından piyasaya sunulur. Özellikle dış faktörlerin etkisine maruz kalmış ciltler için bakım önerileri geliştirir. Isis Pharma ürünleri, dünyada toplam 80 ülkeye ihraç edilir. Cilt bakım serumu, kızarıklığa eğilimli ciltler için makyaj temizleme losyonu, yağlı ciltler için hassas temizleme jeli, yağlı ciltler için granüllü temizleme jeli, filtreli bakım kremi, yağlı ciltler için bakım kremi, yağlı ciltler için konsantre bakım, peeling etkili krem, hassas ciltler için bakım kremi, hassas ciltler için pudra, göz çevresi için bakım kremi, temizleme jeli, el ve vücut kremi, nemlendirici krem gibi birçok Isis Pharma ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Isis Pharma Keloplast Scars SPF50+ Repairing Cream: Lekeye eğilim sorunu için geliştirilen Keloplast Scars SPF50+ Repairing Cream, UV ışınlarına karşı bakım yapar. Dermatolojik olarak test edilen formülü, cildi nemlendirmeye de yardımcı olur. Keloplast Scars SPF50+ Repairing Creami, temizlenmiş cilde uygulayabilirsiniz.
Isis Pharma Neotone Cream: Serum bazlı Neotone Cream, cilt tonu dengesizliğine karşı bakım yapar. Cildi ışıltı kazandırmaya yardımcı formülü el ve yüzde kullanılabilir.
Isis Pharma Ruboril Expert M Gel Krem: Normal, karma, hassas ciltler için geliştirilen formülü ciltte kızarıklığa eğilim sorununa karşı bakım yapar. Ciltteki kuruluk görünümüne karşı etkilidir, cildi nemlendirmeye yardımcı olur. Tüm Isis Pharma ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.