sadsad x
asdasd
Isıs Pharma Ürünleri

 İnsan vücudunda cilt yapısı kadar ağır çalışma şartlarına sahip başka bir organ daha yoktur. Zira oldukça fazla görevi bulunmakla beraber bütün bu görevlerini çeşitli etkilere maruz kalarak yerine getirmektedir. Hali ile bu etkiler cilt yüzeyinde çeşitli bozulmalara ve sorunlara sebep olabilmektedir. Özellikle bu tip sorunlara önlem alınmadığı takdirde ciltteki sorunlar daha da ilerleyerek geri dönüşü zor problemleri doğurabilmektedir. Bunun için cilt etkili ve düzenli bir bakıma tabi tutulmalıdır.

 Isıs Pharma markası cilt bakımı alanında birçok dermatoloğun önerdiği markalardan biridir. Zira her cilt tipi için uygun cilt bakım ürünleri bulunan marka özellikle nemlendirici, leke karşıtı bakım, güneş koruyucu, temizleyici gibi temel cilt bakımı alanlarında güzel sonuçlar verebilmektedir. Bütün bu etkilere sahip Isıs Pharma ürünleri www.dermoeczanem.com sitesinden temin edilebilir en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz
Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.