Color Soin Ürünleri

Color Soin Ürünleri

   Color Soin; saç boyaları, saç kremi ve saç şampuanı olan saç bakım markasıdır. Bitki özleri ile kalıcı renklendirme yapan Color Soin markası size ve saçınızın yapısına saygı gösterir.
   Color Soin saç boyaları yüzde doksan dokuz doğal pigmentlerden üretilir, amonyak içermez, formülünde paraben ve silikon kullanılmamıştır. Dermatolojik olarak test edilmiştir.
   Konforlu ve kolay bir uygulama sunan Color Soin saç boyaları, saçlara parlaklık, yumuşaklık kazandırmaya da yardımcıdır.
   Color Soin renk kartelası çok çeşitli doğal renklerden oluşur.
   Color Soin kullananların favori saç boyası Color Soin 5B çikolata kahvesidir.
   Color Soin saç bakım ürünlerini alışverişin kaliteli adresi dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlara satın alabilir, saç bakım keyfinizi taçlandırabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.