Caudalie Ürünleri

Caudalie Ürünleri

   Caudalie’nin öyküsü 1993 yılında Bordeaux’da (Fransa) firmanın kurucusu olan Mathilda Thomas’ın, dünyanın en önemli Polifenol uzmanlarından biri olan Profesör Joseph Vercauteren ile tanışması ile başlar. Mathilda’nın ailesinden kalan üzüm bağlarını ziyaret etmeye gelen Profesör ona ‘’ Bir hazineyi çöp ettiğinizin farkında mısınız ?’’ der. Profesörün bu soruyu sorma sebebi ise bu üzümlerin insan cildini yenileyici ve onarıcı etkiye sahip doğal bir madde olan, Polifenol açısından zengin olmasıydı. Montpeller Üniversitesi Fransa Bilimsel Araştırma Merkezi ile ortak çalışmalar düzenleyen Caudalie doğal yapısı ve doğaya gösterdiği özen ile diğer markalardan ayrılır.
   Üzüm çekirdeklerinden elde edilen patentli doğal içerikler sayesinde anti-aging ürünleri ile 2006 yılından buyana başarılı sonuçlar aldılar. Caudalie her yıl, gelirinin %1’ini doğayı korumak için kar amacı gütmeyen kuruluşlara bağışlar. Caudalie’nin de üye olduğu ‘%1 For the Planet’ kuruluşu 2020 yılına kadar dünyada 6 milyon ağaç dikmeyi hedeflemektedir. Ürünlerin paketlerinde plastik tercih etmedikleri gibi ofis içi kırtasiye işlerinde geri dönüşümden elde edilmiş kağıtları kullanırlar. Caudalie cilt bakım markasının bir çok farkllı cilt tipine ve amaca yönelik ürün serileri var. Yeni ürün serisi yağlı ve karma ciltler için Vinopure, yaşlanma belirtilerine karşı Caudalie Premier Cru, Grape water üzüm suyu spreyi, Vinoperfect aydınlatıcı ve nemlendirici seri, Vineactiv antiage nemlendirici bakım, Caudalie Resveratrol serisi, Caudalie Kuru yağlar, Parfümler, el ayak ve vücut bakım ürünleri, Yüz ve vücut için peelinler, dudak bakımı cilt ve makyaj temizleyiciler gibi çok geniş ve seçkin bir ürün listesi söz konusu. Ayrıca Caudalie cilt maskeleri de her ihtiyaca ve cilt tipine yönelik çözümler sunuyor. Sitemizden tüm Caudalie çeşitlerini, ürün bilgilerini, Caudalie kullananların yorumlarını, ürün fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğiniz ürünleri hesaplı fiyat ve kampanya avantajları ile online satın alabilirsiniz.
   Cilt dış dünyadaki faktörlerden çok çabuk etkilenen bir yapıya sahiptir. Bu hassas yapısı etkin ve düzenli şekilde bir bakım görmez ise zamanla deforme olarak görünüm kusurlarına maruz kalır. Günümüz şartlarında başta yoğun tempo ve çevresel koşullar, cildimizin olması gerekenden daha hızlı yaşlanmasına sebep olmakta. Dermokozmetik ürünler kullanarak bu olumsuz etkilerin önüne geçmek ve cildimizi erken yaşlanma etkilerinden korumak mümkün. Bunun için en uygun yollardan birisi de Caudalie Ürünleri gibi doğal kaynaklı etken maddeler kullanan dermokozmetik bakım ürünlerini seçmek. Angelina Jolie, Jennifer Aniston gibi ünlüler aracılığı ile ismini duyurmuş olan Caudalie firması bunlardan biridir. Fransa’nın Paris kentinde ortaya çıkan Caudalie, dünyaya adını duyurmuş, kullananlar tarafından olumlu dönüşler almış her türlü cilt kusuru ile başa çıkabilen profesyonel cilt bakım markasıdır. Bütün Caudalie ürünleri içeriğinde üzüm çekirdeği ve asma yaprağı ekstreleri barındırmaktadır Bu özelliği ile dermatalojik açıdan doğal içerikli ve sağlıklıdır.
   Doğaya saygılı ürünler geliştirilen Caudalie markası ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.
   Caudalie ürünleri hayvan haklarına, doğaya ve insan sağlığına saygılı bir yaklaşım sergiler. Ürünler içerisinde mineral yağlar, sentetik maddeler, kozmetikte çok kullanılan sodyum larül sülfat, hayvansal katkı maddeleri, paraben ve ftalat gibi kimyasallar bulunmaz. Caudalie ürünlerinin içerisinde sadece kendisine özel Polifenol bulunur. Bu madde üzüm çekirdeğinin doğal yapısından elde edilmektedir. Çok güçlü bir anti-oksidan olan bu madde yaşlanma karşıtıdır. Özellikle anti aging ve cilt lekeleri sorunlarında uzman haline gelmiş marka, Vinexpert ve Vinoperfect serisi ile de büyük başarılar kazanmıştır. Söz konusu cilt kusurlarına çözüm üreten Caudalie ürünlerine www.dermoeczanem.com sitesinden en ucuz fiyatlarla ve özel kampanyalarıyla sahip olabilirsiniz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2 3 4
Toplam 112 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.