Bioxcin Beauty Collagen 30 Tablet
%35
İndirim
Piyasa Fiyatı
249,90 TL
Satış Fiyatı
162,44 TL

Bioxcin Beauty Collagen 30 Tablet

Barkod:8680512630845 Ürün Kodu : 76475 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • 1.050 mg hidrolize Tip I ve Tip III kolajen içerikli
 • Takviye edici gıda
 • 30 tablet
%35
İndirim
Piyasa Fiyatı
249,90 TL
Satış Fiyatı
162,44 TL
Havale ile 3,25TL daha az ödeyin.
Ürün Sahibi ve Üretim Yeri : Biota Bitkisel İlaç ve Kozmetik Laboratuarları A.Ş.
Emek Mah. Sivat Yolu Cad. No : 9
Sancaktepe / İSTANBUL 34785
tuketiciqbioxcin.com.tr
Biota Danışma Hattı : 
0216 643 00 60
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (2)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Bioxcin Beauty Collagen 30 Tablet


  Ürün Markası:
  Bioxcin


  Ürün Boyutu:
  30 Tablet


  Ürün Faydaları:
  • B’oxcin Beauty Collagen tablet, hyaluronik asit, hidrolize keratin, biotin, E ve C vitaminleri ile zenginleştirilen
  • 1.050 mg hidrolize Tip I ve Tip III kolajeni bir arada bulunduran takviye edici gıdadır.
  • Kolajen molekül büyüklüğü 2.000 Dalton’dur.
  • Biotin normal saçın korunmasına katkıda bulunur.*

  Kullanım Şekli:
  • Yetişkinler için takviye edici gıda olarak günde 1 tablet kullanılması önerilir.

  Ürün Bileşimi:
  Kroskarmelloz sodyum, yağ asitlerinin magnezyum tuzları, mikrokritalin selüloz, metakrilik asit kopolimeri, polivinil alkol, peg, talk, polisorbat 80, pancar kökü


  Beslenme Referans Değeri :

  İçerik

  1 Tablet

  %BRD

  Hidrolize Kolajen

  1.050 mg

  *

  Vitamin C (L-Askorbik Asit)

  100 mg

  %125

  Hyalüronik Asit

  10 mg

  *

  Çinko (Çinko Sülfat)

  10 mg

  %100

  Hidrolize Keratin

  1 mg

  *

  Biotin

  1.000 mcg

  %2000

  BRD: Besin Referans Değeri

  * Besin Referans Değeri bulunmamaktadır.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.