Yüz Makyajı

Yüz Makyajı

Yüz makyajı, kadınların günlük yaşantılarında çok kullandığı güzelleşme yöntemlerden biridir. Yüz makyajı için primer, fondöten, göz altı kapatıcısı, maskara, göz farı, ruj, eyeliner gibi makyaj malzemelerinin kullanımı gereklidir. Primer özellikle son yıllarda çok kullanılan makyaj malzemelerinden biridir. Makyajın dayanıklılık süresini artırır ve cildi makyaja hazır hale getirir. Göz altı kapatıcısı ve fondöten cilt kusurlarını kamufle etmek amacıyla kullanılır. Maskara, eyeliner ve göz farı; gözleri daha anlamlı hale getirir, vurgular ve kirpikleri hacimlendirir. Ruj ise, makyajı tamamlar, dudaklara renk verir ve yüzü daha çekici hale getirir.

Yüz Makyajı Ürünleri

Dermoeczanem.com’da yer alan bu kategoride yüz için gerekli tüm makyaj malzemelerine ulaşabilirsiniz. Kaliteli ham maddelerle geliştirilen bu ürünler, cilt üzerinde kolay yayılırlar ve cildi yormazlar. Ayrıca günlük ya da özel davetlerde rahatlıkla kullanılabilirler. Cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmaya yardımcı bu ürünler sanki profesyonel makyaj yapmış hissi kazandırır. Çok kaliteli bir ürün gamına sahip olan bu kategori ciltte uygulama açısından oldukça konforlu ürünlere sahiptir. Özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilen bu ürünler, ciltte ağırlık yapmazlar. Yüzün her bölgesi için ayrı ürün gamına sahip bu kategoriyle dilediğiniz ürüne anında ulaşabilirsiniz. Alanında uzman markalara ev sahipliği yapan bu kategori cilde derinlemesine de bakım yapar ürünlere sahiptir. Çeşit çeşit ürün skalasıyla yüz makyajı ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Physicians Formula, Carlottaroux, Maybelline, Estee Lauder, Shiseido, Filorga, Sante, Shiseido, Youngblood, Couleur Caramel gibi markaların tüm makyaj ürünleri bu kategoride yer alır.

Yüz Makyajı

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 6
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 185 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.