Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır, Nasıl Takılır

10 Temmuz 2019

Bakımlı görünen tırnaklar her zaman dikkat çeker. Özellikle şıklığı bir yaşam tarzı olarak benimseyen kadınlar tırnaklarına özel ilgi gösterirler. Ancak yapıları dolayısıyla bazı tırnaklar, bakımlı olsa da şık durmayabilir. Kadınlar tam bu aşamada takma tırnaklara yönelirler. Çünkü takma tırnaklar, kıyafetle bütünleştiğinde inanılmaz hoş durabilirler. Siz de birbirinden farklı çeşit çeşit takma tırnaklarla, girdiğiniz ortamlarda gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Takma tırnakları, takma aşaması biraz zahmetlidir. Biz de bu yazımızda, takma tırnakları rahatlıkla takmanızı sağlayacak ipuçlarını bir araya getirdik.

Takma Tırnaklar Nasıl Takılır?

Kötü görünen, sürekli kırılan tırnakları kamufle etmek için geliştirilen takma tırnaklar, elleri daha güzel görüntüye ulaştırır. Özellikle akşam özel bir yere davetliyseniz tırnaklarınızın bakımını aksatmamanız gerekir. Takma tırnaklar, oldukça şık bir görüntüye sahip oldukları için günlük kullanımda da akşam davetlerinin de vazgeçilmezi olmuşlardır.

Takma tırnak seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar;

• Kıyafet kombinize uyması,
• Gireceğiniz ortamla uyum içinde olması,
• Yapacağınız makyajla birbirini tamamlamasıdır.

Farz edelim ki daha hafif tonlarda makyaj yaptınız, seçtiğiniz tırnaklar fazla göze batan bir renge sahip olursa, makyajınızla birbirini tamamlamayabilir. Ya da akşam yemeğine gideceğinizi farz edelim, seçeceğiniz tırnaklar yine çok fazla dikkat çeken bir renge sahip olursa sizden çok tırnaklarınız ilgi odağı olabilir.

Çeşit çeşit, boyut boyut olan takma tırnakları kullanabilmek için kendi tırnaklarınıza uygun ayarlamanız gerekir. Takma tırnağı kullanabilmek için;

• Öncelikle tırnaklarınızı asetonla temizleyin.
• Asetonla temizlediğiniz ve kuruladığınız tırnaklara tırnak yapıştırıcısını sürün.
• Takma tırnağı tırnağınıza bastırarak yapıştırın ve bir-iki dakika takma tırnağın üzerinde elinizle bastırmayı devam edin. İşlem bu kadar basit.

Bir takma tırnağın kullanım süresi en az 1 hafta, en fazla 10 gündür. Kullandıktan sonra 3 gün boyunca tırnaklarınızı dinlendirmeyi unutmayın.

Takma Tırnaklar Nasıl Çıkarılır?

Takma tırnakların takılması kadar çıkarılmasının da kendine özgü yöntemi vardır. Takma tırnakları çıkarabilmek için gerekli malzemeler;

• Aseton
• Sıcak su
• Pamuk
• Tastır.

Çukur bir tasa sıcak su koyun ve içine biraz aseton ekleyin. Devamında tırnaklarınızı 10 dakika boyunca hazırladığınız suyun içinde bekletin. 10 dakika sonra tırnaklarınızın kolaylıkla çıktığını göreceksiniz. Bir püf nokta; takma tırnakları çıkarttıktan sonra bir tırnak besleyici krem yardımıyla, tırnaklarınıza bakım yapmayı unutmayın.

Dermoeczanem.com'da birbirinden farklı renge, boyuta ve markaya sahip takma tırnaklar bulunmaktadır. Sitemizde yer alan takma tırnaklara örnek verecek olursak;

imPress Takma Tırnak Medium

Kadınlar tarafından yoğun ilgi gören İmpress takma tırnakları, geniş ürün yelpazesine sahiptir. İmpress tarafından geliştirilen bu takma tırnaklar ise, oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Kendinden yapışkanlı bu takma tırnağı kullanabilmek için paketi açmanız ve tırnaklarınıza yapıştırmanız yeterlidir. Çok az bir sürede çok şık ve bakımlı tırnaklara ulaşabilirsiniz. Oje sürme derdi olmadan zamandan tasarruf edeceğiniz bu ürünle siz de gözleri üzerinizde toplayın.

Kiss Gel Fantasy Takma Tırnak

Kiss markasına ait Fantasy takma tırnağı, kıyafetinizle kombinleyebilir ve şık bir bütünlük sağlayabilirsiniz. Kullanımı için yapmanız gereken; tırnaklarınızı asetonla temizlemek ve yapıştırıcı sürmektir. Yapıştırıcıyı sürdükten sonra takma tırnakları yapıştırarak biraz bekleyebilir ve devamında kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kiss Gel Fantasy Takma Tırnağa, ulaşabilmek için linki tıklamanız yeterlidir.

Broadway Nails Çocuk Takma Tırnak Seti

Çocuklar için geliştirilen bu takma tırnak seti, 7-13 yaşa hitap eder. Rengârenk yapısıyla çocuklarınız, tırnaklarına hayran kalacak. Dilerseniz parlatıcı oje sürerek daha ışıltılı görünmesini sağlayabilirsiniz. Setin içeriğinde;

• 48 adet küçük renkli takma tırnak,
• 40 adet yapışkan,
• 5 adet tasarım kâğıdı yer alır. Çocuklarınızın üretkenliğine de katkıda bulunulacak bu sete sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

Nascita Nail Wrap Yapıştırma Oje

Oldukça şık tasarıma sahip bu ürün ile tırnaklarınızda grafiksel bir güzelliği yakalayabilirsiniz. Tırnaklarınıza kesinlikle ayrı bir hava katacak Nascita Nail Wrap Yapıştırma Oje ile girdiğiniz her ortamda dikkat çekmeye hazır olun. Çok pratik bir şekilde uygulanan bu yapıştırmalar ile tüm gözler sizin üzerinizde olacak. Nascita Nail Wrap Yapıştırma Ojeyi, sitemizden uygun fiyatlarla sipariş verebilersiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.