Takma Tırnaklar

Son yılların trend ürünlerinden takma tırnaklar, özellikle modayı yakından takip eden kadınlar tarafından yoğun ilgi görüyor. Tırnakları son derece şık ve bakımlı gösteren bu ürünler alternatif bakımından geniş bir kitleye sahiptir.

Takma Tırnak Nasıl Çıkarılır?
Takma tırnakları kullanmak kadar çıkarmak da belli çaba gerektirir. Özellikle kadınlar çıkarırken tırnaklarının zarar göreceği konusunda tedirgin olurlar. Eğer kendi yapışkanına sahip bir ürünse bir kâse sıcak suda bekletilerek rahatlıkla çıkarılabilir. Ancak özel yapıştırıcı ile takılan bir ürünse; bir kâseye aseton dökülüp bekletilir ve kolayca zarar vermeden çıkartılır.

Takma Tırnak Çeşitleri
Sitemizde yer alan takma tırnaklar birçok forma, çeşide ve renge sahiptir. Genelde yirmili, otuzlu paketlerde satılan bu ürünler kadınların isteğine göre şekillendirilir. Özellikle güzellik sektörünün sürekli gelişmesiyle yenilenen bu ürünler trendleri takip eder, zamana uyarlanır. Bu kategoride İmPress, Kiss, Broadway, Nailene, Elegant Touch, Sally Hansen gibi markalar yer alır. Özellikle İmPress, takma tırnaklarda oldukça popüler bir markadır. Geniş ürün yelpazesiyle her çeşit kıyafetle kombinlenebilir ürünlere sahiptir. İmPress gibi Kiss markası da çok çeşitli ürün gamıyla kullanıcılarına hitap eder. Kullanımı oldukça pratik ürünlere sahip Kiss, ışıltılı tırnaklarla girdikleri ortamda dikkat çekmek isteyen kadınlar tarafından çok tercih edilir. Takma tırnakları dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Takma Tırnaklar

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.