Skinceuticals Markası Hakkında Her Şey

28 Şubat 2017

Skinceuticals Cilt Bakım Ürünleri Markasını Tanıyalım

Skinceuticals markası 1994 yılında Dr. Sheldon R. Pinnell tarafından kurulmuş.  Bilimi cilt bakımına  ve sağlığına yansıtmayı hedefleyen markanın en önemli yenilikçi yönü antioksidan maddelerin cilt üzerindeki olumlu etkilerine yoğunlaşması olmuş.

Dr. Sheldon R. Pinnell

Skinceuticals markasının kurucusu Dr. Sheldon R. Pinnell  kimdir?

Skiceuticals markasını eşsiz yapan en önemli unsurlardan biri C vitamininin sıvı ortamdaki stabilitesi konusundaki başarısıdır. Bu sayede C vitamininin antioksidan özelliklerinden   dermatoloji alanında etkin şekilde yararlanılmaya başlanmıştır. Bunun yanında C vitamini E vitamini kombinasyonları ve özellikle Phloretin kombinasyonlarının etkin ve stabil şekilde kullanılabilmesine olanak tanıyan patent, çok sayıda Skinceuticals Patenti mevcut.  Bunun yanında yayınlanmış birçok bilimsel makalesi ve  dermatoloji alanında dünyada akademik olarak kabul görmüş önemli klinik çalışmalar söz konusu.

Skinceuticals ürünleri  Amerika Birleşik Devletleri’nde üretildi. Markayı daha sonralar kozmetik ve dermokozmetik alanında dünya devi olan Loreal firması satın aldı. Şimdi tüm dünyada Skinceuticals markasını Loreal temsil etmekte. Loreal aynı zamanda Vichy ve La Roche Posay gibi ülkemizde de çok iyi tanınan önemli dermokozmetik markalarının sahibi.

Skinceuticals Cilt bakım ürünleri nerede satılır?

Skinceuticals Dermokozmetik cilt bakım ürünleri ülkemizde 200 civarındaki yetkili eczanede satılmakta. Ayrıca Tüm Skinceuticals ürünlerini Dermoeczanem.com online dermokozmetik sitesinden özel indirimli fiyatlar ve kampanyalardan yararlanarak satın alabilirsiniz.

http://www.skinceuticals.com.tr  adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Markanın öne çıkan ürünleri :

PHLORETIN CF

Ürünü incelemek için tıklayınız.

PHLORETIN, ASKORBİK ASİT VE FERULIC ASİT İÇEREN ANTİOKSİDAN SERUM

5 yıllık araştırmalardan sonra SkinCeuticals Laboratuvarları, Phloretini, C vitaminini ve ferulic asidi birleştirerek devrimci bir antioksidan teknolojisi geliştirmiştir. Phloretin CF, serbest radikallere karşı cildi etkili bir şekilde korumaya yardımcı olur. Gözle görülür cilt yaşlanması belirtilerine (kırışıklıklar, lekeler ve soluk ten rengiyle) karşı bakım yapmaya yardımcı olur. Ciltte daha ışıltılı ve genç bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

SERUM 10

ASKORBİK ASİT VE FERULIC ASİT İÇEREN ANTİOKSİDAN BAKIM

 Ürünü incelemek için tıklayınız.

Hassas ciltler için başlangıç konsantrasyonu olan Serum 10, L-Askorbik asit ve saf ferulik asitin sinerjik birleşimidir. Cildi çevresel etkilere karşı korumaya yardımcı olur. İnce çizgiler, kırışıklık görünümü, düzensiz cilt rengi gibi erken yaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Bu hafif ve çabuk emilen serum; ferulic asit ve  saf C vitamini teknolojisini birleştirerek antioksidan performansı güçlendirmeye yardımcıdır.

Askorbik asitle ferulic asidi birleştiren ileri antioksidan teknolojisi.

İnce çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır, serbest radikalleri nötralize eder, çevresel etkenlere karşı korur.

Cilt tarafından emildikten sonra yıkansa bile ürün etkinliğini devam ettirir ve koruma sağlar.

Güneş korumasıyla tamamlandığında mükemmel etkinlik sağlar.

A.G.E INTERRUPTER

 Ürünü incelemek için tıklayınız.

  • Olgun ciltlerde glikasyonunun sebep olduğu yaşlılık belirtilerine karşı bakım yapmaya yardımcı olur.
  •  Glikasyon ve derin kırışıklıkların görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur. 
  • Olgun ciltler için ince çizgi görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı olur.
  • Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye ve korumaya yardımcıdır. 
  • Olgun ciltlerde sıkı bir görünüm oluşmasına yardımcı olur.

Skinceuticals Serum 10 30mL

Skinceuticals Phloretin CF 30mL

Skinceuticals Phloretin Cf Gel 30ml

Tüm Skinceuticals ürünlerini incelemek için tıklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.