Organik-Doğal Ev Temizlik Ürünleri

Organik-Doğal Ev Temizlik Ürünleri

   Temizlik, gündelik hayatın önemli bir parçası. Kimyasalsız doğal temizlik ürünleri son yıllarda oldukça popüler. Yorumlara bakıldığında öne çıkan organik temizlik ürünlerinin ev sahipliğini Ecos3, INCIA, Homemade, Minoris, Sonett gibi markalar yapıyor.
   Organik-doğal ev temizlik ürünlerini kullananlar, INCIA Çok Amaçlı Temizleyiciyi spreyden soldukça memnun.
   INCIA Doğal Bulaşık Sabunu, Seventh Generation Cam ve Yüzey Temizleyici size tavsiye edebileceğimiz markaların diğer ürünleri.
   Organik-doğal ev temizliği ürünleri kategorisinde, temizlik çamaşır seti, organik temizlik seti, oda spreyi, bulaşık makinesi deterjanları, yumuşatıcılar, dezenfektan gibi ürünler mevcut.
   Bu ürünlerin yanı sıra, çamaşır yıkama sıvısı, el sabunları, leke giderici spreyler organik-doğal ev temizliği kategorisinde yer alıyor.
   Bu çok amaçlı ürünlerin yer aldığı organik-doğal ev temizliği ürünlerine dermoeczanem.com güvencesiyle internet üzerinden kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 .... 9 10 11
Toplam 332 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 9 10 11
Puan: 5 Üzerinden 5 24 değerlendirme.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.