Anne ve Bebekler İçin Mustela Ürünleri

06 Eylül 2016

Mustela ile Annelik Yolculuğu

Annelik yolculuğuna Mustela ile çıkmaya ne dersiniz? Haydi yolculuğa başlayalım:
Anne adaylığı ile başlayan yolculukta hamilelik ve sonrasında oluşabilecek vücut çatlak görünümü karşılaşılmak istenmeyen bir görüntüdür. Çatlak görüntüsü oluşmadan kullanıma başlamak için:
 
Mustela Maternite Stretch Marks Prevention Oil: Cilt yüzeyinin elastikiyetini artırmaya yardımcı olur. Cilt yüzeyinde koruyucu bir film tabaka oluşturur. Kuru ve zengin yapılı bu yağ cilde hoş bir koku kazandırır. Sabah, akşam karın, basen, kalça ve göğüslere kullanımı tavsiye edilir.
Bu yolculukta bacaklarınızı daha rahat hissetmenizi sağlamak için:
 
Mustela Maternite Light Legs Gel 125ml (Rahatlatıcı Bacak Jeli) : Rahatlatıcı etkisi ve anında hissedilen ferahlık, hafiflik sağlamaya yardımcıdır.  Ayaklardan basenlere doğru tüm bacaklara uygulanır.
Tabi tercihinizi setten yana kullanabilirsiniz:
 
Mustela Maternite Anne Hediye Seti No:1
Mustela Maternite Stretch marks prevention oil 105ml: Cilt elastikiyetini artırır ve güçlendirir. Cilt yüzeyinde koruyucu bir film tabaka oluşturur. Kuru ve zengin yapılı bu yağ cilt yüzeyinde hoş bir koku kazandırır. Sabah akşam karın, basen, kalça ve göğüslere kullanımı tavsiye edilir. Mustela Maternite Stretch marks prevention cream 150ml: Avokado peptidleri, arabinogalaktan, balmumu ve shea yağı ile cildi besler ve esnekliğin artırılmasına destek olur. Sabah akşam karın, basen, kalça ve göğüslere kullanımı tavsiye edilir. Mustela Meternite Soothing moisturizing balm 200ml
Avokado peptidleri, seramid ve meyan kökü ile kuru cildinizi rahatlatıp nemlenmesini destekler. Sabah ve akşam kuru bölgelere yoğunlaşarak tüm vücuda uygulanır
 
Mustela Maternite Anne Hediye Seti NO:2
Mustela Maternite Stretch marks prevention oil 105ml:  Cilt elastikiyetini artırmaya  ve  güçlendirmeye yardımcı olur. Cilt yüzeyinde koruyucu bir film tabaka oluşturur. Kuru ve zengin yapılı bu yağ cilde hoş bir koku kazandırır. Sabah akşam karın, basen, kalça ve göğüslere kullanımı tavsiye edilir. Mustela Maternite Stretch marks prevention cream 150ml
Avokado peptidleri, arabinogalaktan, balmumu ve shea yağı ile cildi besler ve esnekliğin artırılmasına destek olur. Sabah akşam karın, basen, kalça ve göğüslere kullanımı tavsiye edilir. Mustela Maternite Light legs gel 125ml: Avokado peptidleri ve mentol ile bacakların anında ve uzun süreli rahatlatılmasına yardımcı olur.  Ayaklardan basenlere doğru tüm bacaklara uygulanır. Paraben, phytlate, phenexyethanol, bisphenol, kafein ve alkol içermez!
  

Bebek doğduktan sonra kullanılabilecek ürünler:  

Mustela Çanta Hediyeli Bebek Seti:
Mustela Vitamin Barrier 1.2.3 Cream 100ml Doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Hassas cilt üzerinde yüksek toleransa sahiptir. Pişik bölgesi için pişik bakımı sağlar. Parfüm ve koruyucu madde içermez.
Mustela Hydra Bebe Body Lotion 300ml: Patentli aktif içerikleri sayesinde bebeğinizin henüz gelişimini tamamlamamış cilt bakımını destekler, cilt yüzeyini korur. Uzun süreli nemlendirme ve yumuşaklık sağlar. 
Mustela DermoCleansing YeniDoğan Şampuanı 500ml: Doğumdan itibaren temizler ve korur. Mustelanın cilt bariyerini güçlendiren ve koruyan patentli doğal etken maddesi ile yeniden formüle edilmiştir. Saçlı derinin doğal dengesine zarar vermeden nazikçe temizler.  Sabun içermez. Göz yakmaz. Paraben, Phythalate ve Phenoxyethanol içermez.
Mustela  Massage Oil Masaj Yağı 110ml Doğumdan itibaren nemlendirerek bebeğinizin hassas ve narin cildini besler. Bebeğinizin cildini güçlendirmeye ve cildinin yüzeysel zenginliğini korumaya yardımcı olur. Eşsiz dokusu sayesinde kuru ve yapışmayan bir etki yaratarak masaj yapmayı kolaylaştırır.
 
Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream 50ml
yeni doğan bebeklerin ciltleri oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Hatta annelerin çok iyi bir bakım yapması ve dikkat etmesine rağmen oluşabilir. Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik bakım kremi özellikle uzun süreli bez kullanımlarının neden olduğu bebek bezi bölgesi ihtiyaçlarına çözüm olmak için üretilmiştir. Bu nedenle bez bölgesi üzerinde yoğun koruma sağlar. Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik bakım kremin bileşiminde etkin şekilde çinko oksit, shea yağı, esansiyel lipidler, kaprilil glikol, B5 vitamini ve F vitamini bulunmaktadır. Ayrıca diğer etkin bileşenleri ile hassas bebek cildini yumuşatmaya ve ferahlatmaya yardımcı olur.
Bebeklerin sağlığı için hipoalerjenik olarak üretilen Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik bakım kremi aynı zamanda dermatolojik testlerden geçmiştir. Uzmanlar tarafından temizlenmiş ve kuru bir cilt yüzeyine tabaka oluşturacak şekilde uygulanması tavsiye edilmektedir.
Mustela Clean & Sooting Wipes 70 mendil ( 2.si HEDİYE ): Mustela Clean & Sooting Wipes formülasyonunda bulunan saponaria özü, kokoglukozid’ler ve bitki özlü losyon sayesinde bebeğinizin bez bölgesini yumuşak bir biçimde temizler. İçeriğindeki saponaria, liquorice (meyan kökü) ve bitki yağları sayesinde cildi ferahlatır ve yumuşatır.  Bebeğinizin cildinde Mustela'ya özgü temiz bebek kokusunu bırakır.  Hipoalerjenik olarak üretilmiştir.
 
Mustela Dermo Cleansing 200ml Şampuan
Yeni doğanlar ve doğumdan itibaren  tüm bebekler için uygundur. Sabun içermez. Saçı ve vücudu nazikçe temizler. 
* Saçı ve vücudu yumuşak bir biçimde temizler. Sabun içermeyen, pH nötr yapısıyla cildin yapısına ve cildin su / yağ dengesine zarar vermez. İçerdiği hindistancevizi özü sayesinde suyun kurutucu etkisini nötralize eder. Gözleri yakmaz. Vitamin içeren formülasyonu sayesinde saçı yumuşatır.
* Hipoalerjenik olarak üretilmiştir. Dermatolojik testlerden geçirilmiştir.
 
Mustela Physiobebe Durulama Gerektirmeyen Temizleyici Sıvı 300 ml
         Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı özellikle bebeklerde bez bölgesinin yanı sıra el ve yüz bölgelerinde etkili bir temizlik sağlayan, durulama gereksinimi olmayan temizleyici sıvıdır. Hassas bölgeleri ve tüm katı tortuları yumuşak şekilde temizleyen ürün özellikle formülünde barındırdığı aloe vera ve allantoin sayesinde cildin nemlenmesini, yumuşamasını ve ferahlamasını sağlar. Ayrıca cilt ve yüz bölgesi toleransı yüksek olduğundan ötürü hassas ciltler için ideal bir üründür. Etkili bileşiminde alkol ve sabun içermeyen Mustela Physiobebe durulama gerektirmeyen temizleyici sıvı nötr pH yapıya sahip olması itibari ile bebek ciltlerin uygun yapıdadır.
 
Hamilelik sonrası oluşmuş çatlakların görünümüne karşı bakım yapmaya yardımcı serum;
Mustela Maternite Stretch Marks Recovery Serum 75ml (Çatlak Serumu): Çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
 

Farklı alternatifler için sitemizdeki bütün Mustela ürünlerini inceleyebilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.