Lansinoh Ürünleri

Lansinoh Ürünleri

Son 30 yılını anne bebek ürünlerinde en iyisini yapmak için geçiren Lansinoh markasının hikâyesi Amerika’da başlar. Göğüs ucu ağrıları yüzden kâbus dolu günler geçiren Resheda Hagen, geliştirdiği kremle ismini dünyaya duyurdu. Annelerin bu büyük kâbusuna çözüm sunan bu ürünle emzirme döneminde yaşanan sorunlar en aza indirilmeye çalışılmıştır.
Lansinoh’un kelime anlamı alkol içermeyen lanolindir. Lansinoh HPA Lanolin markanın ilk ürünüdür. Emzirme dönemi bir anne ile bebek arasındaki bağı güçlendirir. Bu dönemde yaşanan bazı sorunlara karşı Lansinoh markası ürünleri imdadınıza yetişiyor.
Lansinoh Nursing Pads markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biridir.Lansinoh yorumlarında anne ve bebeklerin ihtiyacına yönelik geliştirdiği ürünlerin oldukça sevildiği görülüyor.
Lansinoh ürünlerini kaliteli alışverişin adresi dermoeczanem.com güvencesiyle ulaşabilir, ayrıcalıklı fırsatlar ve çok özel fiyat avantajları satın alabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.