Lansinoh

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
  • Bitki bazlı organik içerikli
  • Cildi yatıştırmaya ve nemlendirmeye yardımcı
  • Sertifikalı doğal içerik
(0)
Lansinoh Organik Göğüs Ucu Balmı 60 ml
166,00 TL
149,40 TL
Meme ucu için %100 doğal bakım kremi
(0)
Lansinoh HPA Lanolin Krem 10ml
63,00 TL
56,70 TL
Göğüs ucu korumaya yardımcı bakım kremi
(0)
Lansinoh HPA Lanolin Göğüs Ucu Kremi 40 ml
Manuel Pompa+Biberon 160ml+Islak Mendil 80 Adet
(0)
Lansinoh Manuel Pompa+Biberon 160ml+Islak Mendil 80 Adet
253,90 TL
228,51 TL
Doğal ağız gelişimi için içgüdüsel emme hareketini destekleyen biberon
(0)
Lansinoh Cam Anne Sütü Biberonu 160ml
104,00 TL
93,60 TL
Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Hızlı Akış
(0)
Lansinoh Natural Wave Biberon Emziği - Hızlı Akış 2 Adet
50,00 TL
45,00 TL
24'lü Göğüs Pedi.
(0)
Lansinoh Nursing Pads ( Göğüs Pedi) 24 lü
25,40 TL
22,86 TL
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Lansinoh Ürünleri

Lansinoh, 1984 yılından bu yana anne ve bebekler için etkili formüller geliştirir. Kadınların en kutsal süreci için geliştirilen etkili formülleri ile markanın ürünleri hayatınızı kolaylaştıracak. Günlük kullanıma uygun bol seçenek şansıyla Lansinoh sitemizde sizi bekliyor.
Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Bu geliştirilen bakım ürünlerinin en iyisini kullanmak içi de geçerlidir. Alanında en iyilerinden biri olan Lansinoh, geliştirdiği ürünlerle bebek bakımında öne çıkar. Konforlu, pratik, güvenli ve yüksek standartlarda geliştirilen bu ürünler zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Geniş ürün yelpazesine sahip markanın ürünlerini rahatlıkla bebeğinizde kullanabilirsiniz.
Marka, anneler ile bebeklerin arasındaki bağı güçlendirmeye yardımcı olur. İnovatif bakış açısıyla geliştirilen markanın ürünleri, son teknolojiyle hazırlanmıştır. Lansinoh, yaşadığımız çağa uygun ürün geliştirerek zamanı takip eder. Marka, durmaz sürekli çalışır, anneler ve bebekler için geliştirdiği ürünlerle annelere yardımcı olmayı kendine borç bilir. Özellikle geliştirdiği meme ucu kremiyle, annelerin emzirirken sık yaşadığı göğüs ucu problemine çözmeye çalışır. Kurucusunun aynı sorundan muzdarip olarak geliştirdiği Lansinoh krem, çağın annelerinin bu sorununa cevap vermede oldukça başarılıdır. Biberonlar, göğüs pedleri, anne sütü saklama poşetleri, göğüs ucu koruyucuları, lanolin kremler, biberon emzikleri ve birçok markanın ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Bebeğinizi rahatlıkla beslemeye yardımcı olan Lansinoh biberon ile göğüs ucunuz rahatlayacak. Ek gıdaya geçişte de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Lansinoh süt pompası, meme ucu emzirmeye elverişli olmayan ya da zaman sorunu yaşayan anneler için birebirdir. Bu ürünle birlikte anneler, sütlerini rahatlıkla sağacak ve bebeklerini besleyecektir.
Sağılan sütün rahatlıkla muhafaza edilmesine yardımcı olan Lansinoh süt saklama poşeti ile birlikte çocuğunuzu istediğiniz her an besleyebilirsiniz. Kullanım konforu açısından oldukça başarılı olan bu ürünü, derin dondurucuda rahatlıkla saklayabilirsiniz.
Lansinoh biberon uçları, her bebek ağzının yapısına göre ayrı seçenek barındırır. Rahat bir şekilde emzirmeye yardımcı olan bu ürün, ağız yapısının gelişimini destekler. Lansinoh biberon ucu sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Lansinoh ürünlerine sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.