Lansinoh

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Lansinoh Ürünleri

Lansinoh, 1984 yılından bu yana anne ve bebekler için etkili formüller geliştirir. Kadınların en kutsal süreci için geliştirilen etkili formülleri ile markanın ürünleri hayatınızı kolaylaştıracak. Günlük kullanıma uygun bol seçenek şansıyla Lansinoh sitemizde sizi bekliyor.
Anneler, bebekleri için her zaman en iyisini ister. Bu geliştirilen bakım ürünlerinin en iyisini kullanmak içi de geçerlidir. Alanında en iyilerinden biri olan Lansinoh, geliştirdiği ürünlerle bebek bakımında öne çıkar. Konforlu, pratik, güvenli ve yüksek standartlarda geliştirilen bu ürünler zamandan tasarruf yapmanıza yardımcı olur. Geniş ürün yelpazesine sahip markanın ürünlerini rahatlıkla bebeğinizde kullanabilirsiniz.
Marka, anneler ile bebeklerin arasındaki bağı güçlendirmeye yardımcı olur. İnovatif bakış açısıyla geliştirilen markanın ürünleri, son teknolojiyle hazırlanmıştır. Lansinoh, yaşadığımız çağa uygun ürün geliştirerek zamanı takip eder. Marka, durmaz sürekli çalışır, anneler ve bebekler için geliştirdiği ürünlerle annelere yardımcı olmayı kendine borç bilir. Özellikle geliştirdiği meme ucu kremiyle, annelerin emzirirken sık yaşadığı göğüs ucu problemine çözmeye çalışır. Kurucusunun aynı sorundan muzdarip olarak geliştirdiği Lansinoh krem, çağın annelerinin bu sorununa cevap vermede oldukça başarılıdır. Biberonlar, göğüs pedleri, anne sütü saklama poşetleri, göğüs ucu koruyucuları, lanolin kremler, biberon emzikleri ve birçok markanın ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Bebeğinizi rahatlıkla beslemeye yardımcı olan Lansinoh biberon ile göğüs ucunuz rahatlayacak. Ek gıdaya geçişte de rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Lansinoh süt pompası, meme ucu emzirmeye elverişli olmayan ya da zaman sorunu yaşayan anneler için birebirdir. Bu ürünle birlikte anneler, sütlerini rahatlıkla sağacak ve bebeklerini besleyecektir.
Sağılan sütün rahatlıkla muhafaza edilmesine yardımcı olan Lansinoh süt saklama poşeti ile birlikte çocuğunuzu istediğiniz her an besleyebilirsiniz. Kullanım konforu açısından oldukça başarılı olan bu ürünü, derin dondurucuda rahatlıkla saklayabilirsiniz.
Lansinoh biberon uçları, her bebek ağzının yapısına göre ayrı seçenek barındırır. Rahat bir şekilde emzirmeye yardımcı olan bu ürün, ağız yapısının gelişimini destekler. Lansinoh biberon ucu sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm Lansinoh ürünlerine sitemizde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.