Doğal Temizleyiciler

Doğal Temizleyiciler

Gün boyu dış faktörlerin etkisiyle yorulan, kirlenen ve doğal yapısını kaybeden cildin, günlük olarak temizlenmeye ihtiyacı vardır. Doğal temizleyiciler kategorisinde günlük kullanımda oldukça faydalı ürünler yer alır.

Doğal Temizleyiciler Nelerdir?
Cilt gün içinde sürekli dış faktörlerle temas halindedir. Bu dış faktörlerin etkisiyle cilt kirlenir. Özellikle kadınlar günlük makyaj sonrası cilt temizliği yaparlar. Oysa cilt temizliği, makyaj yapılmasa da dahi mutlaka yapılması gerekir. Cilt temizliği ile ciltte günlük etkiler giderilir, cilt derinlemesine temizlenir, cildin ihtiyacı karşılanır, gözenekler arındırılır, cilt ferahlatılır.
Tüm bu etkilerin yanı sıra ciltteki yağ giderilir ve cildin doğal yapısına ulaşması sağlanır. Doğru bir cilt temizliği için cilt tipine göre ürün kullanmak şarttır. Bu kategoride yer alan tüm ürünler, dermokozmetik standartlar eşliğinde geliştirilmiştir. Cilde yararlı ürünlerden oluşur. Maskeler, tonikler, misel sular, gül sabunu, lavanta suları, solüsyonlar, sabunlar, uçucu yağlar, gül suları ve birçok doğal temizleyiciler dermoeczanem.com’da…

Eau Thermale Jonzac Sublimactive Organik Sertifikalı Hipoalerjenik Anti Aging Misel Su
Eau Thermale Jonzac tarafından geliştirilen misel su cildi derinlemesine temizler. Günlük kullanım için uygundur ve anti aging bakım yapar. Cildin kırışıklığa eğilim ve ışıltı kaybı gibi sorunlarına karşı bakım yapar.

Jowae Micellar Cleansing Water
Jowae tarafından geliştirilen bu miselar su cilde derinlemesine bakım yapar. Günlük kulanım için uygundur. Makyaj temizlemede oldukça başarılıdır.
Tüm doğal temizleyicilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Doğal Temizleyiciler

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 140 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.