Doğal Cilt Maskeleri

Doğal Cilt Maskeleri

Maskeler, haftalık bakımda çok kullanılan ürünlerden biridir. Her cilt sorununa ve tipine göre farklı içeriği ile bakım yapmaya çalışır.

Doğal Maskeler Ne İşe Yarar?
Cilt dış faktörlerle teması sonucu çok fazla olumsuz etmenle baş etmeye çalışır. Ancak bu sırada cildin ihtiyaçları karşılanmadığında sorunlar oluşmaya başlar ve ciltte net olarak görülür. Siz de cildinizdeki bu etkileri azaltabilmek için cildinize maskelerle bakım yapabilirsiniz. Maskeler;
• Cildi güçlendirmeye çalışır,
• Derinlemesine temizler,
• Dış faktörlerden arındırır,
• Cilde parlaklık kazandırmaya çalışır,
• Cilde ipeksi bir görünüme ulaştırmayı çalışır.
Her cilt tipinin maske ihtiyacı da farklıdır. Yağlı ve karma cilt tipi; ciltlerindeki yağı temizleyecek, gözenekleri arındıracak, akneye eğilim gösterme sorununa karşı bakım yapacak ürünleri kullanırlar. Kuru cilt tipi; cildini derinlemesine nemlendirecek, Hassas cilt tipi; ciltlerindeki kızarıklığa eğilim sorununa karşı bakım yapacak ürünleri seçerken, Normal cilt tipi; haftalık temizlik için uygun maskelerle ciltlerini arındırırlar. Doğal maskeler kategorimizde içeriği doğal ham maddelerden oluşan kaliteli ve yüksek performans sergileyen, güçlü maskeler bulunmaktadır. Haftalık bakım için son derece uygun olan bu ürünler cilt ihtiyaçlarını gidermeye çalışırlar. Her cilt tipine göre ayrı seçenek yer alır.
Siz de cildinizdeki problemlere karşı doğal içeriklerle geliştirilen bu ürünlerle bakım yapabilirsiniz. Leke karşıtı kil maskesi, amaranth özlü sıkılaştırıcı maske, arındırıcı detoks maskesi, kırışıklık karşıtı maske, nemlendirici maske, yaşlanma karşıtı hyarülon maske, yorgunluk karşıtı, cilt nemlendirici, siyah nokta karşıtı ve birçok içeriği ile doğal maskeler dermoeczanem.com’da sizlerle…

Jowae Moisturizing Overnight Recovery Cream-Mask
Yorgunluk karşıtı gece maskesi, cildin üzerinden yorgunluğunu gidermeye çalışır. Cildin nem ihtiyacını takviye eder ve cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı hedefler.

Bade Natural Yüz Maskesi
Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cilde derinlemesine bakım yapar. Cildi nemlendirmeye, parlatmaya ve ışıltı kazandırmaya çalışır. Bade Natural Yüz Maskesi sitemizde sizleri bekliyor.
Tüm doğal yüz maskelerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Doğal Maskeler

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.