Diş Fırçaları

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 4 5 ... 8
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 253 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 ... 8

Diş Fırçaları

Gün içinde tükettiğimiz yiyeceklerin kalıntıları, içilen kahveler, tüketilen çaylar, kullanılan sigara gibi zararlı alışkanlıklar dişleri etkiler. Buna nazaran diş fırçasının dişlere uygun seçilmesi çok önemli. Kişinin ağız yapısına, diş hassasiyetine uygun seçilecek fırça dişe rahat ve etkili bir kullanım sunar. Diş fırçaları dermoeczanem.com’da…
Ağız bakımının en önemli parçası kesinlikle diş fırçalamaktır. Dişler gün içinde belli aralıklarla fırçalanmak isterler. Siz de gün içinde dişlerinizi fırçalayarak bakımını yapabilirsiniz. Peki diş fırçası seçerken nelere dikkat etmelisiniz?

Öncelikle yapmanız gereken;
• Orta sertlikte bir fırça seçmektir. Orta sertlikte seçilen diş fırçaları ile dişlerinizi nazikçe fırçalayabilirsiniz.
• Kıl yapısı yumuşak olmalı. Çok sert kıl yapısına sahip ürünler dişlerinizde sorun oluşturabilir. Ayrıca kıl yapısı kaliteli ürünleri seçmelisiniz.
• Seçeceğiniz ürünün boyutu ağız yapınıza uygun olmalıdır.
• İster manuel, ister elektrikli hangi tarz ürün seçerseniz seçin ürün mutlaka içinize sinmelidir.
• Fiyat noktasında da seçeceğiniz ürünün bütçenize uygun olması gerekir.
İstediğiniz tarz ürünleri seçimini yaparken bu koşullara dikkat etmeniz daha sağlıklı karar vermenize yardımcı olur.

Sitemizde yer alan diş fırçaları markaları arasında; Oral-B, LISTERINE, Sunstar G.U.M, White Glo sayılabilir.
Şarjlı diş fırçası kullananların tavsiye ettiği, Oral-b Cross Action Diş Fırçası Yedek Başlığı- White Glo Power Brush Toothpaste dişleri beyazlatmaya yardımcı olur ve ekstra ferahlık sağlar. Oral-B diş fırçalarının, her diş yapısına göre çeşitleri mevcuttur. Sensodyne Çok Yönlü Koruma Diş Fırçası, hassas dişlere sahip olanlar için özel tasarlanmıştır.

Curaprox CS 3960 Super Soft; Curaprox tarafından geliştirilen bu ürün, her ağız yapısına uygundur. Yüksek performans sergileyen yapısı dişleri tertemiz yapmaya çalışır. Curaprox CS 3960 Super Soft, ayrıca kaliteli kıl yapısıyla kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. Curaprox CS 3960 Super Soft, dermoeczanem.com’da…

Sunstar Gum Technique PRO Soft Diş Fırçası; Dişleri tertemiz yapmaya yardımcı olur. İnce kıl yapısı ulaşılması zor yerleri bile temizler. Sunstar Gum Technique PRO Soft Diş Fırçası, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor. Diş fırçalarını dermoeczanem.com’un size özel ayrıcalıklı fiyatlarıyla internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.