Cilt Bakımında Değeri Bilinmeyen Ürünler

29 Ağustos 2019

Her geçen gün büyüyen kozmetik sektöründe kullanılan ürünler, değişime uğruyor ve çağın koşullarına uygun hale getiriliyor. Ürünlerin revizesi genelde cilt ihtiyaçlarına bağlı olarak gelişiyor. Değişime uğrayan ürünlerin yanı sıra sektörde kültleşmiş ürünler, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Yerini sağlamlaştıran ürünlerin yanı sıra kıymeti az kullanıcılar tarafından bilinen ürünler de yok değil. Biz de bu yazımızı kıymeti de kendisi de kullanıcı tarafından az bilinen ürünler için yazdık. Keyifli okumalar…

Değeri Az Bilinen Cilt Bakım Ürünleri

Termal sular, renkli dermokozmetikler, Hindistan cevizi yağı, vücut spreyi, tonik, deniz tuzları… Çok kullanışlı maksimum faydalı bu ürünlerin değerini tam olarak biliyor muyuz? Oysa yararları oldukça fazla olan bu ürünler hem pratik hem de konforlu…

Birlikte keşfedeceğimiz ilk ürün termal sular olsun. Termal sular; çok amaçlı bir bakım için oldukça uyumlu bir ürün.

• Cildi ferah bir hisse ulaştırıyor,
• Epilasyon sonrası cildi ferahlatmak için kullanılabilir
• Maskeler sonrası cildi ferahlatmak ve nemlendirmek için kullanılabilir
• Makyaj bazı olarak kullanırken, makyaj sonrası sabitleyici olarak kullanılıyor,
• Güneş sonrası cildi ferahlatmak için kullanılabilir
• Cildi bakıma hazırlıyor,
• Spordan sonra cildi ferahlatıyor,


Avene, La Roche Posay, Uriage, Vichy gibi markaların termal sularına sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

renkli dermokozmetikler

Renkli Dermokozmetikler

Renkli dermokozmetikler, kullanım konforu açısından çok pratik ürünlerdir. Özellikle tekli ürünle birden çok fayda görmek isteyen hanımların gözdesidir. Yazın kat kat ürün kullanmak istemeyen kadınlar da renkli dermokozmetiklerden yardım alırlar. Renkli dermokozmetikler;

• İçeriğindeki koruma faktörü ile cildi UV ışınlarına karşı korumayı amaçlar.
• Cildi etkili bir şekilde nemlendirir, cildi pürüzsüz bir görünüme ulaştırmayı amaçlar.
• Ciltte istenmeyen görünümleri kapatmaya yardımcı olur.
• Ciltte ağırlık yapmaz ve cilt üzerinde kolay yayılır.
Compact, krem, serum formlarıyla oldukça kullanışlı bu ürünlere sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

La Roche Posay Hydreane BB Creme, hassas ciltler dâhil tüm cilt tipleri için kullanabilir. Gözenekleri tıkamaz ve ciltte istenmeyen görünümleri etkili bir şekilde gizler. Cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.

Avene Hydrance Perfecteur Legere, hipoalerjenik formülü ciltte istenmeyen görünümleri gizlemeye yardımcı olur. Karma ciltlerin kullanımına uygundur. Güneş ışınlarına karşı da cildi korumaya yardımcı olur.

Hindistan Cevizi Yağı

Yukarıda anlattığımız diğer ürünler gibi Hindistan cevizi yağının da pek değeri bilinmiyor. Hindistan cevizi yağı;

Cilt bakımında uygulanabilir. Cilt bakımında cildi nemlendirmek, ışıltılı bir görünüme oluşmasına yardımcı olmak için kullanılabilir. Saç bakımında kullanılabilir. Hindistan cevizi yağı, saçlara maske yapılarak parlak bir görünüme ulaştırmaya yardımcı olur.

Bade Natural Saf Hindistan Cevizi Yağı, cilt ve saç bakımında kullanılabilir. Tüm cilt tiplerine uygun geliştirilmiştir. Bade Natural Saf Hindistan Cevizi Yağı, dermoeczanem.com’da…

vucut spreyleri

Vücut Spreyleri

Vücut spreyleri, parfümler kadar ağır koku istemeyenler, ancak hoş ve hafif bir kokuya da sahip olmak isteyen kişiler tarafından kullanılır. Daha çok doğal esanslardan üretilen vücut spreyleri, cildinde ferah bir havaya sahip olmak isteyen kişiler için biçilmiş kaftan. Özellikle duş sonrası ferahlığı sürdürmek için kullanabilir, akşam dışarı çıkarken parfümle beraber kombinleyebilirsiniz. Çeşit çeşit aromalarıyla gün içinde saçlarınıza da uygulayabilir, gittiğiniz her ortamda tazeleyebilirsiniz.

Nuxe Sun Eau Delicieuse Parfumante, hoş kokuya sahiptir. Yoğun aromalı ürün kullanmak istemeyenlere özel geliştirilmiştir.

Tonikler

Cilt temizliğinde kullanılan tonikler de pek bilinmeyen ürün grupları arasında yer alıyor. Cildi etkili bir şekilde temizlemesinin yanı sıra birçok cilt ihtiyacına bakım yapan formları da mevcut. Gözenek sıkılaştırmaya yardımcı tonikler gibi…

La Roche-Posay Effaclar Sıkılaştırıcı- Mikro Soyucu Tonik, Yağlı ve karma, Normal ciltler için özel olarak geliştirilmiştir.  La Roche-Posay Effaclar Sıkılaştırıcı- Mikro Soyucu Tonik, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Banyo Tuzları

Banyo tuzları, mineralli deniz tuzları ile geliştirilmiş ürünlerdir. Cilt yorgunluğunu gidermek ve vücudu ferahlatmak için yapılır. Vücutta ferah bir his oluşmasına yardımcı banyo tuzları sitemizde sizleri bekliyor.

Dead Sea Spa Magik Bath Salts, cildi nemlendirir ve ferahlatmaya yardımcı olur.Cilde taze bir hisse ulaştırmaya yardımcı bu ürüne sitemizden hemen ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.