%20
  Tükendi
 • Dead Sea Spa Magik Bath Salts 1000gr Poşet

Dead Sea Spa Magik Bath Salts 1000gr Poşet

Barkod:5018365019525 Ürün Kodu : 14431 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

%100 Doğal banyo tuzu
%20
İndirim
Piyasa Fiyatı
644,90 TL
Satış Fiyatı
515,92 TL
Havale ile 10,32TL daha az ödeyin.
İthalatçı:
Farmaçağ Medikal Dermokozmetik Ltd. Şti.
Nihat Dağdelen 6002 Sokak Cağdaş Apt. No:6/A Goncalar Mah. Nergis/İzmir
Te:0 232 367 90 92 - 367 90 93
www.farmacag.com
Üretim Yeri: İngiltere
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Dead Sea Spa Magik Bath Salts 1000 gr
   

  %100 Doğal banyo tuzu

  Lut Gölü Dead Sea İsrail ve Ürdün arasında yer almaktadır. Deniz seviyesinden 392 metre aşağıda yer alan göl, dünyanın en alçak noktasıdır. Bu seviyedeki sıcaklık ve nemsiz ortam suyun hızlı bir şekilde buharlaşarak, sudaki minerallerin yüksek bir konsantrasyonda yüzeyde kalmasına neden olmaktadır. Lut Gölü binlerce yıldan beri, şifalı suları nedeniyle insanlar tarafından ziyaret edilmektedir. İkibin yıl önce tarihçi Jesophus Flavius şöyle yazmış : ' İnsan vücudunu rahatlattığı için seyyahlar yanlarında taşıyabilecekleri kadar tuz alarak evlerine götürüyorlar' İşte elimizdeki bu ürün içeriğinde bu zengin mineraller bulunmaktadır.
  Herkes Dead Sea'de denize giremeyeceğine göre, içinde Lut Gölü Dead Sea tuzlarının eritildiği banyoya girmek aynı etkiyi yapacaktır.

  Potasyum ve magnezyum içeren mineral banyosunda cildinizi rahatlatın.
   
  Tavsiyeler:
  1. Genel bir tavsiye olarak, suya ilave edilen tuz miktarı dolayısıyla da sudaki mineral konsantrasyonu ne kadar yüksek olursa, alınan sonuçlar da o kadar iyi olacaktır. Ancak, hassas ciltlerde, yüksek konsantrasyonun tolere edilme seviyesi iyi ayarlanmalıdır. Tereddüt durumunda, düşük bir konsantrasyonla başlanıp, dozaj yavaş yavaş arttırılmalıdır.
  2. Banyo sonrasında durulanmak önemlidir.
  3. Su hiç bir zaman çok sıcak olmamalı, ılık olmalıdır.
  4. Suda yaklaşık 20 dakika beklenmesi tavsiye olunur.
  5. Banyo sırasında ve banyo sonrasında yarım saat süreyle uzanıp dinlenmek önemlidir.
  6. Banyonuzu gece yatmadan hemen önce almanızı öneririz.


  KULLANIM TALIMATI: Sıcak-ılık su ile doldurulmuş banyo küvetine bir veya iki avuç tuz ilave edip, 20 dakika suda kalın.

  DEAD SEA MİNERALLERİ: Magnezyum Klorür MgCl2, Potasyum Klorür KCI, Sodyum Klorür NaCI, Kalsiyum Klorür CaCl2, Bromür Br-, Sülfatlar 504 Çözülemeyenler Dead Sea kumu, Kristalize su, su molekülleri. 
   

  Ürün Bileşimi:
  100% Pure Dead Sea Minerals;~Magnesium Chloride (MgC12) - 31.0-35.0%~Potassium Chloride (KC1) - 24.0-28.0% Sodium Chloride (NaC1) - 3.0-8.0%~Calcium Chloride (CaC12) - 0.1-0.5%~Bromide (Br-) - 0.3-0.6%~Sulphates (SO4--)~0.05-0.2%~Insolubles 0.05-0.3%~Water of Crystallization - 32.0-38.0%~No. of molecules of water - 5.5-6.1%

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.