Arayüz Fırçaları

Arayüz Fırçaları

Ağız bakımının vazgeçilmez parçalarından biri olan arayüz fırçası diş ipinin ulaşamadığı yerleri temizler. Plak oluşumunu en aza indirmek için de kullanılması önerilir. Diş ipinden daha pratik ve daha kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Tüm arayüz fırçalarına dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz. Arayüz fırçaları, son zamanlarda bilinirliği daha da artsa da tam olarak yetkin bir şekilde kullanıldığı söylenemez. Tam olarak değeri bilinmeyen arayüz fırçaları, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş marka yelpazesine de sahip bu kategori ile dişlerinize iyi bakabilirsiniz. Arayüz fırçaları markaları arasında; Oral-B, Sunstar G.U.M, Pierre Fabre Oral Care sayılabilir.

Edel White Arayüz Fırçası; Edel White Arayüz Fırçası, diş boşluklarının temizliği için özel geliştirilmiş. Esnek sap yapısı kolay ve güçlü tutuş sağlar. Edel White Arayüz Fırçası 0.5 mm çok tercih edilen fırçalar arasında.

Elgydium Clinic Monocompact Red Kırmızı Arayüz Fırçası; Elgydium Clinic Monocompact Red Kırmızı Arayüz Fırçası, günlük diş plağının ve yiyecek artıklarının etkin biçimde temizlenmesine yardımcı olur.

Sunstar Gum Soft Picks Advanced Arayüz Fırçası; Sunstar Gum Advenced, arayüz fırçası dişleri derinlemesine temizler. Ağza ferahlık kazandırır. Sunstar Gum Soft Picks Advanced Arayüz Fırçası, dermoeczanem.com’da… Arayüz fırçalarına dermoeczanem.com’dan size özel fırsatlarla ulaşabilirsiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Toplam 74 ürün görüntüleniyor.
1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.