Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Arayüz Fırçaları

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 59 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Arayüz Fırçaları

Ağız bakımının vazgeçilmez parçalarından biri olan arayüz fırçası diş ipinin ulaşamadığı yerleri temizler. Plak oluşumunu en aza indirmek için de kullanılması önerilir. Diş ipinden daha pratik ve daha kullanışlı olarak tasarlanmıştır. Tüm arayüz fırçalarına dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz. Arayüz fırçaları, son zamanlarda bilinirliği daha da artsa da tam olarak yetkin bir şekilde kullanıldığı söylenemez. Tam olarak değeri bilinmeyen arayüz fırçaları, çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Çok geniş marka yelpazesine de sahip bu kategori ile dişlerinize iyi bakabilirsiniz. Arayüz fırçaları markaları arasında; Oral-B, Sunstar G.U.M, Pierre Fabre Oral Care sayılabilir.

Edel White Arayüz Fırçası; Edel White Arayüz Fırçası, diş boşluklarının temizliği için özel geliştirilmiş. Esnek sap yapısı kolay ve güçlü tutuş sağlar. Edel White Arayüz Fırçası 0.5 mm çok tercih edilen fırçalar arasında.

Elgydium Clinic Monocompact Red Kırmızı Arayüz Fırçası; Elgydium Clinic Monocompact Red Kırmızı Arayüz Fırçası, günlük diş plağının ve yiyecek artıklarının etkin biçimde temizlenmesine yardımcı olur.

Sunstar Gum Soft Picks Advanced Arayüz Fırçası; Sunstar Gum Advenced, arayüz fırçası dişleri derinlemesine temizler. Ağza ferahlık kazandırır. Sunstar Gum Soft Picks Advanced Arayüz Fırçası, dermoeczanem.com’da… Arayüz fırçalarına dermoeczanem.com’dan size özel fırsatlarla ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.