Dentaid

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.

Dentaid Ağız Bakım Ürünleri

   Ağız bakımı, kişisel bakımın en önemli parçalarından birisidir. Doğru bir ağız bakımı için, eksiksiz yapılması gereken rutinler vardır. Bunlar; dişleri fırçalamak, diş ipiyle diş aralarını temizlemek, arayüzleri fırçalamak, ağız çalkalama suyuyla ağız kokusunu gidermeye yardımcı olmak gibi. Dentaid markası, kullanıcılarına eksiksiz bir ağız bakım rutini oluşturmayı hedefliyor.
   Dentaid Bakım Ürünleri Nelerdir?
   Dentaid, Türkiye sahasında da kullanıcılarını kaliteli bir ağız bakımına ulaştırmayı amaçlıyor. Marka, dünyanın birçok ülkesindeki insanların hayat tarzına adapte olacak nitelikteki ürünleri ile rüşdünü ispatlıyor. İnovasyon gücündeki başarısı Dentaid’i, hedeflerine doğru ve emin adımlarla ilerleyen bir marka haline dönüştürüyor. Yüksek standartlarda geliştirilen ürünler, ergonomik bir ağız bakımı için tasarlanıyor. Ayrıca katıldığı sosyal projelerle dünyaya katkıda bulunuyor ve doğayı korumayı gelecek nesil için bir borç biliyor.
   Diş fırçası, arayüz fırçası, diş macunu, ağız çalkalama suyu ve birçok Dentaid ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
   Dentaid VITIS Sensitive Diş Fırçası
   Hassas dişler için geliştirilen bu diş fırçası, kaliteli bir şekilde ağız bakımınızı yapmanızın yolunu açıyor. Yüksek teknolojiyle geliştirilen kılları, dişleri tertemiz yapmaya çalışıyor. Bembeyaz gülüşlere sahip olmak için Dentaid VITIS Sensitive Diş Fırçasına, sitemizden sahip olabilirsiniz.
   Dentaid VITIS Gingival Diş Macunu
   Günlük kullanım için ideal olan markanın diş macunu, size ferah bir nefese kavuşturuyor. Gün içinde etkisini keşfedilmek için, sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.
   Tüm Dentaid ürünlerine dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.