x
0(850) 300 07 88
Sitemizde satılan ürünlerin tamamı, resmi kaynaklı orjinal ürünlerdir. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. Son kullanma tarihleri yenidir. Bu konuda %100 güvence veriyoruz.
Seçimleriniz
Fiyat Aralığı
Marka Listesi

Afye Ürünleri

 Dünya standartlarında bitkisel gıda takviyeleri üreten AFYE, 1995 yılından itibaren üniversitelerdeki akademisyenlerden de aldığı destekle, gelenek ve deneyime dayanan bilgileri modern bilimin süzgecinden geçirerek çalışmalarına, ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir.
 Önemli ayrıcalıklarından birisi ürünlerinin tamamının kendi kültüründe yer alan kaynaklardaki bilgi ve tecrübeler esas alınarak geliştirilmesidir. Ürünlerinde bitkisel kapsül kullanmaktadır. Halk arasında yaygın olarak kullanılsa da klinik kontrollü çalışmalarla desteklenmeyen bitkiler kullanılmamaktadır.
 Afye, İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı
%100 doğal ürünler üretmektedir. Hammadde olarak sadece bitkileri ve bitki ekstreleri (özütü) kullanmaktadır. Afye ürünlerinde Hayvansal jelatin içeren kapsüller kullanmaz. AFYE bitkisel gıda takviyeleri olarak, doğanın sağlığınıza olan eşsiz katkısını sizlere sunmayı hedefler.
 Tüm afye markası ürünlerine sitemizden ulaşabilir, avantajlı setlerle özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

 

1 2 3 4
1 2 3 4

Blog Son EklenenlerTüm Yazıları Görüntüle
E-posta Üyeliği Yeniliklerden haberdar olmak için e-posta bültenlerine üye olun.
Dermoeczanem.com © 2014 Tüm Hakları Saklıdır
Dermoeczanem.com dermokozmetik, Cilt bakım, Anne ve Bebek ürünleri online satış sitesidir. Ürünlerin tamamı güvencemiz altındadır. Reçete ile verilmesi zorunlu olan hiç bir ürün satılmaz. Dermoeczanem.com, Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı , en hesaplı, en ucuz, dermokozmetik, anne bebek ürünleri, cilt bakımı, makyaj ürünleri satan online eczane sitesidir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.