sadsad x
asdasd

Afye Ürünleri

 Dünya standartlarında bitkisel gıda takviyeleri üreten AFYE, 1995 yılından itibaren üniversitelerdeki akademisyenlerden de aldığı destekle, gelenek ve deneyime dayanan bilgileri modern bilimin süzgecinden geçirerek çalışmalarına, ürün yelpazesini genişleterek devam etmektedir.
 Önemli ayrıcalıklarından birisi ürünlerinin tamamının kendi kültüründe yer alan kaynaklardaki bilgi ve tecrübeler esas alınarak geliştirilmesidir. Ürünlerinde bitkisel kapsül kullanmaktadır. Halk arasında yaygın olarak kullanılsa da klinik kontrollü çalışmalarla desteklenmeyen bitkiler kullanılmamaktadır.
 Afye, İnsan sağlığına ve çevreye duyarlı
%100 doğal ürünler üretmektedir. Hammadde olarak sadece bitkileri ve bitki ekstreleri (özütü) kullanmaktadır. Afye ürünlerinde Hayvansal jelatin içeren kapsüller kullanmaz. AFYE bitkisel gıda takviyeleri olarak, doğanın sağlığınıza olan eşsiz katkısını sizlere sunmayı hedefler.
 Tüm afye markası ürünlerine sitemizden ulaşabilir, avantajlı setlerle özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. 

 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

 

Bebek Şampuanları Genel Özellikleri

Bebekler en kıymetli varlıklarımız. Onlarla zaman geçirmekten keyif alıyoruz. Onların mutluluğu bizim en temel arzumuz. Peki temizliklerini yaparken ne kadar bilinçliyiz. Bebekler için olmazsa, olmaz banyo keyfi için neler yapmalıyız?

Hangi makyaj hangi fırça ile yapılmalı?

Güzel ve sizi tatmin eden bir makyaj için kaliteli makyaj malzemeleri, kaliteli makyaj fırçaları ve doğru makyaj tekniklerine ihtiyacınız var. Kaliteli demek mutlaka pahalı anlamına gelmiyor.

Doğru Diş Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Hepimiz sosyal hayatın içinde iletişim kurarız, bu iletişimi kurarken en fazla kullandığımız organımız olan ağzımızın sağlığı konusunda ne kadar bilgiliyiz?

Cilt Lekeleri Neden Oluşur? Nasıl Önlenebilir?

Cilt lekesi denilince akla gelen ilk şey, cildimiz üzerinde belirli alanlarda ten renginin normalden daha koyu ve adeta leke benzeri eşitsizlikler göstermesi anlaşılır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.