1184x78px1-3.png (31 KB)

Yüz İçin Güneş Ürünleri

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15
Kategorinin Çok Satanları
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 462 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 5 ... 8 ... 15

Yüz İçin Güneş Ürünleri

Atmosferden dünyaya süzülen güneşin zararlı UV ışınları, cilt üzerinde birçok olumsuz durma yol açıyor. Özellikle, kırışıklık oluşum riskini artırıyor, cildi kuru bir görünüme ulaştırıyor, güneş lekelerine yol açabiliyor, yaşlanma etkisini hızlandırabiliyor. Cildinizi UV ışınlarının bu zararlı etkilerinden koruyabilmek için, sitemizden yüz için güneş kremlerine göz atabilirsiniz.

Yüz İçin Güneş Kremleri Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Yüz, vücudun bakıma en ihtiyacı olan en hassas bölgelerinden biridir. Yüzü güneşin etkisinden korumak ve cilt bakımını yapabilmek için dermokozmetik standartlara uygun bir güneş kremi satın alınmalıdır.
Güneş kremleri satın alırken belli noktalara dikkat etmek, hedefe yönelik bakım yapma şansını artırır, ürünün verimini yükseltir. Bu nedenle satın aldığınız güneş kremi;

• Cilt tipinize uygun olmalı
Tıpkı güneş kremi gibi satın aldığınız tüm bakım ürünleri, mutlaka cilt tipinize uygun olmalıdır. Yani yağlı bir cilde sahipseniz, satın aldığınız ürün, oil free (yağsız) olmalıdır. Ayrıca daha su bazlı ürünler sizin cilt tipinize uygundur.
Kuru bir cilde sahipseniz, formülünde bol nemlendirici ajanlar bulunan yoğun kıvamlı bir güneş koruyucu size uygundur.
Karma cilt tipinde aynı yağlı cilt gibi yağsız güneş kremi kullanmalıdır. Hassas cilt tipinde ürünün formundan çok içeriği önemlidir. Bu cilt tipi daha mineral içerikli ürünleri kullanabilir.

• Cilt sorununuza bakım yapmalı
Her cildin ayrı sorunları olduğundan farklı ihtiyaçlara sahiptir. Satın aldığınız güneş ürünleri cildinizde yer alan soruna bakım yapabilen niteliğe sahip olmalıdır. Yani; eğer akneye eğilim gösteren cilt tipi sorununa sahipseniz aldığınız ürün, akneye eğilim gösterme riskini azaltmalıdır. Ya da kızarıklığa eğilim sorununa sahipseniz, aldığınız ürün cilt hassasiyetine bakım yapma kabiliyetine sahip olmalıdır.
Özellikle yaz aylarında sık rastlanan leke oluşumu sorununa sahipseniz satın aldığınız ürün, leke oluşumunu azaltabilmelidir. Son yıllarda dermokozmetik markaları tarafından geliştirilen güneş ürünleri; lekeye, akneye eğilim gösteren cilt tipi, kızarıklığa eğilime, atopiye eğilime, aşırı kuru görünüme ve yaşlanma etkisine karşı bakım yapabiliyor.

• Suya, tere, deniz kumuna dayanıklı olmalı
Satın alacağınız ürün, suya, tere, deniz kumuna dayanıklı olmalıdır.

• Cildinizin pH’ına uygun ham maddelere sahip olmalı
Cildiniz en değerli organınız ve yapısı gereği kullanılan bakım ürünlerinden etkilenebiliyor. Bu nedenle kullanılan bakım ürünlerinin içeriği, cildinizin pH’ına uygun maddelerden seçilmelidir.

• Minimum 30 faktör olmalı
Yüz için kullanacağınız güneş ürününün, minimum 30 faktör olmasına özen gösterin. Çünkü UV ışınlarının etkisinden etkili bir şekilde koruyabilmesi için en az 30 faktöre sahip olmalıdır.

• UVA, UVB filtresi olmalı
Bazı güneş ürünleri, sadece UVA filtresine sahipken, bazı güneş ürünleri yalnız UVB ışınlarına sahiptir. Oysa güneşe karşı tam bir koruma için satın alacağınız ürün her iki filtreye de sahip olmalıdır.

Yüz İçin Güneş Kremi Markaları
Dermoeczanem.com’da yer alan yüz için güneş ürünleri kategorisi; her cilt tipine, her cilt sorununa ve her yaş aralığına ayrı seçenekler barındırıyor. Bu kategoride alanında profesyonel ve uzmanlığını dünyaya kanıtlamış yüz için güneş kremi markaları yer alıyor.
Avene, La Roche Posay, Vichy, Dermalogica, Coola Bare, Babe, Uriage, Heliocare, Bioderma gibi markalara ait güneş ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca, kadınları yazın kat kat makyajdan kurtaran renkli güneş ürünleri de bu kategoride yer alıyor. Renkli güneş ürünleri, cilt kusurlarını etkili bir şekilde kamufle eder ve cilt yüzeyini pürüzsüz bir görünüme ulaştırır. Bu ürünler, tam bir kapatıcı performansı sergileyemeseler de ortalama bir kapatıcı seviyesinde, cilt kusurlarını gizlerler.
Ayrıca compact ürünlerde kullanım konforu açısından oldukça pratiktir. Tek ürünle birden fazla performansa sahip olabilmek için compact ürünleri tercih edebilirsiniz. Compact ürünler de aynı renkli ürünler gibi cildi UV ışınlarına karşı korurken, cilt kusurlarını gizlemeye yardımcı olur.
Sitemizde yer alan güneş kremlerinden tavsiye verecek olursak;

La Roche Posay Anthelios Ultra Non-Perfumed Cream PPD
Marka, Fransa’da yer alan La Roche Posay köyünden elde edilen termal suyunu içeren bakım ürünleri geliştirir. Bu termal su, cildi ferahlatır, güçlendirmeye yardımcı olur. Markanın geliştirdiği Anthelios Ultra Non-Perfumed Cream PPD içeriğinde yer alan termal suyla cildi rahatlatır. Cildi, UV ışınlarına karşı maksimum koruma kalkanı koruyan La Roche Posay Anthelios Ultra Non-Perfumed Cream PPD;
• Beyaz iz bırakmaz,
• Gözenekleri tıkamaz,
• Cildin ihtiyacı olan nemi takviye eder.
La Roche Posay Anthelios Ultra Non-Perfumed Cream PPD, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Babe Pediatrik Koruyucu Spf50 Losyon Krem
İspanyol dermokozmetik markası Babe, tüm cilt sorunlarına çözmeye yardımcı nitelikli bakım imkânı sunuyor. Dermoeczanem.com’da yer alan Babe Pediatrik Koruyucu Spf50 Losyon Krem, bebeklerin hassas cildine özel geliştirilmiştir. Babe Pediatrik Koruyucu Spf50 Losyon Krem; bebek cildini UV ışınlarından yüksek performansa sahip içeriğiyle koruyor.
Babe Pediatrik Koruyucu Spf50 Losyon Kreme, sitemizden avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Uriage Bariesun Anti Brown Spot Fluid
Alplerden gelen ferah esintiyi kullanıcının cildine ulaştıran Uriage, Bariesun Anti Brown Spot Fluid ile cildi UV ışınlarına karşı korurken, leke oluşumunu azaltmaya çalışır. Üst düzey ham maddelere sahip formülü ile Uriage Bariesun Anti Brown Spot Fluid, sitemizde sizleri bekliyor.

Heliocare Color SPF 50 Compact Light
Çok amaçlı bir kullanım için oldukça yüksek performansa sahip olan Heliocare Color SPF 50 Compact Light,
• Cilt kusurlarını gizler,
• Cildi UV ışınlarına karşı korumayı amaçlar,
• Pürüzsüz bir görünüme ulaştırır.
Cilt üzerinde birden çok faydaya sahip Heliocare Color SPF 50 Compact Light, dermoeczanem.com’da.

Solante Pigmenta Lotion Spf 50
İsviçre merkezli Solante, Pigmenta Lotion Spf 50 ile cildi;
• UV ışınlarına karşı korumayı amaçlar,
• Leke oluşumuna karşı bakım yapar,
• Sahip olduğu antioksidanlar sayesinde yaşlanma etkisini azaltmayı hedefler.
Solante Pigmenta Lotion Spf 50, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Trukid Trubaby Water and Play Sunscreen Lotion
Sadece yetişkinler için değil, bebekelr ve çocuklar içinde yetkin formülleri barındıran kategori, Trukid Trubaby Water and Play Sunscreen Lotion ile bebekleri UV’nin zararlı etkilerine karşı korumayı amaçlar.
Trukid Trubaby Water and Play Sunscreen Lotion, sitemizden hemen sipariş verebilirsiniz.

Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu
Alman markası Sebamed, yılların tecrübesiyle geliştirdiği Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu ile cildi UV ışınlarından koruyor. Hassas ciltlere özel geliştirilen Sebamed Sun Spf 50 Çok Yönlü Koruyucu, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Nuxe Güneş Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü
Yaşlanma etkisine, lekelere karşı bakım yapan formülü ile Nuxe Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü sitemizde yer alıyor.
Nuxe Koruyucu Yüz ve Vücut Sütü, UV ışınlarına karşı içeriğindeki koruma faktörü ile cevap veriyor. Nuxe Koruyucu Yüz ve Vücut Sütüne, avantajlı fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.
Sitemizde yer alan yüz için güneş kremlerinin fiyatları çok farklı seçeneklere sahiptir. Yani ürünlerin, performansına, markasına, kapasitesine ve içeriğine göre değişkenlik gösterir.
Her isteğe, tercihe ve ihtiyaca uygun güneş ürünleri sitemizde sizleri bekliyor. Yüz için güneş ürünlerini dermoeczanem.com’dan uygun fiyatlar ve cazip kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.