Vichy Mineral 89

Vichy Mineral 89

Dermokozmetik alanının güçlü markası Vichy, 1931 yılından bu yana kadınların güzelliğine katkıda bulunuyor. Her geçen gün hızla artan talebi karşılamaya çalışan Vichy, yeni geliştirdiği ürünlerle, trendlerden düşmüyor. Şüphesiz bu ürünlerinden biri Vichy Mineral 89% Mineralizing Water. Kullanıcısıyla buluştuğu günden bu yana trendlerden inmeyen ve müthiş bir etki oluşturan ürün, dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.

Vichy Mineral 89% Mineralizing Water
Güzelliğin öncüsü Vichy, geliştirdiği tüm ürünlerle kullanıcılarının cilt ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyor. Her cilt sorununa yönelik tasarladığı ürünlerle Vichy, dikkatleri üzerinde toplamaya devam ediyor. Özellikle Vichy Mineral 89% Mineralizing Water ile geniş çapta bir kitleye hitap ediyor.

Vichy Mineral 89% Mineralizing Water;
• İçeriğindeki nemlendirici ajanlar sayesinde cildin günlün nem ihtiyacını karşılamaya çalışıyor.
• Formülündeki hiyalüronik asit sayesinde, ciltte yaşlılık karşıtı bakım yapıyor.
• Cilde doğal bir parlaklık kazandırmayı amaçlıyor.
• Günlük bakım için son derece uygun yapısı ile ciltteki günlük yorgunluğu gidermeyi amaçlıyor.
• Ciltteki ince kırışıklıklara karşı bakım yapıyor.
• Su kadar hafif yapısı, ciltte ağırlık yapmadan yayılıyor.
• Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru ciltler için uygun olan yapıya sahiptir.

Vichy Mineral 89 Nasıl Kullanılır?
Vichy Mineral 89’u kullanabilmek için; öncelikle cildinizin temiz olması gerekir. Cilt temizleme sıvısını alın ve mendile dökün. Cildinizde temizlenmemiş yer kalmayıncaya kadar uygulayın. Devamında Mineral 89’u alın ve elinize 2 damla sıkın. Yüz ve boyun bölgenize uygulayın. Uygulama aşamasında tüm cilde eşit kullanmaya özen gösterin. Devamında masaj hareketleriyle tüm cildinize yayın. Kullanımı bu kadar basit.
Ürünün, 30 ve 50 ml’lik formlarıyla istediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu seride Mineral 89 ile birlikte hazırlanan bakım setleri de yer almaktadır. Nemlen güzelleş seti, göz çevresi bakımı, nemlen ve uyu seti gibi setlerin de yer aldığı bu seri ile cildinizde Vichy etkisine hayran kalacaksınız.
Nemlen ve güzelleş setinde; Mineral 89 ve her ten rengine ayrı seçenek barındıran fondöten yer almaktadır.Göz çevresi bakımı; Mineral 89’un göz çevresi için geliştirilen ayrı formudur. Göz çevresindeki sorunlara karşı bakım yapan ürün, hedef odaklı geliştirilmiştir.
Nemlen ve uyu seti ise; gece yatmadan önce cildine derinlemesine nem bakımı yapmak isteyen kullanıcılara özel geliştirilmiştir. Vichy Mineral 89’un tüm formlarına ve yer aldığı setlere dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

Vichy Mineral 89

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.