Tatillerin Gözdesi After Sun Ürünleri

12 Haziran 2019

Güneşin yüzünü göstermesiyle birlikte tatil sezonu başladı. Güneş ışınlarına karşı yüksek korumalı bir güneş kremi kullansanız dahi, saatlerce güneşe maruz kalmış ciltte bazı istenmeyen görünümler görülebilir. Cildin kuru bir görüntüye ulaşması, nemini kaybetmesi, ışıltısının azalması gibi durumlar oluşabilir. Cildinizi bu faktörlere karşı korumanız için after sun yani güneş sonrası ürünlerinden yardım almanız gerekir. Güneşle temastan sonra kullanılan after sun ürünlerinin cilde birçok faydası vardır. Nem bombası olarak da bilinen bu ürünler; güneş dolayısıyla nemini kaybetmiş ve kuru bir görüntüye ulaşmış cildin ihtiyacı olan nemi karşılıyor. Özellikle son yıllarda bilinçlenen kullanıcıyla birlikte after sun ürünlerinin önemi daha da anlaşılmış durumda.

Neden After Sun Ürünleri Kullanmalıyız?

Güneş sonrası kullanımında, yetersiz kalan nemlendiricilerden çok daha etkili olan after sun ürünleri, cildi ferahlatıyor. Ayrıca cildin bronzluğunu koruyor ve bronzluk süresini uzatmaya yardımcı oluyor. After sun ürünleri, faydalı ham maddelerden seçilip geliştirildiği için cildi beslemeye de yardımcı oluyor. Doğru bir güneşlenme ve sonrası için after sun ürünleri kullanmak gerekiyor.

After Sun Ürünleri Nasıl Kullanılır?

After sun ürünlerini kullanmadan önce bilmeniz gereken en önemli şey bu ürünlerin güneş kremi olmadığıdır. Yani bu ürünleri güneş kremi yerine kullanmazsınız. After sun ürünleri, güneşlenme sonrası cilde uygulanan ürünlerdir. Cildinizin güneşle teması bittiğinde, kullanabilirsiniz. Kullanmak için yapmanız gereken; dermokozmetik standartlara uygun geliştirilen bir after sun ürünü satın almanız. Sonrasında satın aldığınız ürünü güneşlenme işleminden sonra güneşin cildinize temas ettiği her noktaya yeterli miktarda uygulayın ve masaj hareketleriyle nazikçe tüm cildinize yayın. Kullanmak bu kadar basit. Etkisini çok kısa bir sürede hissedeceksiniz.

Öne Çıkan After Sun Ürünleri

Avene After Sun Repair

Avene After Sun Repair, güneş sonrası cilda bakım yapmak için geliştirilmiştir. Ayrıca formülündeki termal suyun etkisiyle cildi ferahlatır. Sprey formuyla kolay bir kullanıma sahip ürünle, cildinizin nemini yükseltebilirsiniz. Avene After Sun Repair, size bir tık uzaklığında.

Bioderma Photoderm After Sun Sos

Dermoeczanem.com’da yer alan ve size diğer tavsiyemiz olan ürün Bioderma Photoderm After Sun Sos. Dermokozmetik sektörünün kült markalarından olan Bioderma’nın Photoderm After Sun Sos’u, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Cilt yüzeyine kolay yayılan yapısıyla konforlu ve kullanışlı bir üründür. Güneşlenme sonrası cildi etkili bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur.

Babe After Sun

Babe After Sun, cildi ferahlatan etkili bir formüle sahiptir. Güneşle temas sonrası, cilt yüzeyine uygulayarak cildinizi nemlendirebilir ve yumuşatabilirsiniz. Babe After Sun’la cildinizin bronzluğunu korumaya ve ferah bir his oluşmasına yardımcı olur. Yetişkinler için geliştirilen after sun ürünlerinin yanı sıra, çocukların hassas cildi için de etkili formüller geliştiriliyor. Özellikle çocukların narin cildinin güneşten daha çok etkilendiği biliniyorken, after sun ürünü kullanmanın önemi artıyor.

Mustela After Sun Hydrating Lotion

Sitemizde yer alan ve çocuklar için özel geliştirilmiş formüle sahip olan Mustela After Sun Hydrating Lotion ebeveynlerin gözdesi olma yoluna hızla ilerliyor. Mustela After Sun Hydrating Lotion, bebeklerinizin çocuklarınızın cildini ipeksi bir yumuşaklığa ulaştırır ve ihtiyacı olan neme kolaylıkla kavuşturur. Duş sonrsı temiz cilde uygulayarak etkisini hemen keşfedebilirsiniz.

Biobaby Güneş Sonrası Losyon

Biobaby Güneş Sonrası Losyon ise anne ve babalardan yoğun ilgi gören diğer bir after sun ürünüdür. Biobaby Güneş Sonrası Losyon, içeriğindeki birçok yararlı ham madde sayesinde, bebeklerin ve çocukların cildini ferahlatmaya yardımcı olur. Sitemizden hemen ulaşabileceğiniz bu ürünü çocuğunuzun cildinde kullanarak, güneşin zararlı etkilerinden koruyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.