Sinek Kovucular

   Sinekler; çift kanatlı böcek takımından olan eklembacaklılar olarak anılır. Sineklerin dünyada toplam 177 familyada toplanan 120. 000 türleri bulunur. Sıvı maddelerle beslenen bu eklembacaklıların, olağanüstü bir görme sistemleri vardır.
   Özellikle yaz mevsiminin çilesi sineklerden birçok korunma yöntemi geliştirilmiş. Sinek kovucu losyonlar, sinek kovucu cihazlar, sinek kovucu ilaçlar, sinek kovucu bileklikler gibi.
   Sinek kovucu losyonlarda göze çarpan Sinkov Sivrisinek Kovucu Sprey Losyon, sineklerden korunmanıza yardımcı olur.
  Milkway Ultra Sonik Sinek Kovucu, prize takıldığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar.
   Tüm sinek kovucu ürünlere dermoeczanem.com aracılığıyla yirmi dört saat sipariş verebilirisiniz.

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.