Real Techniques

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Real Techniques Ürünleri

Real Techniques iki makyaj sanatçısı kız kardeşin tasarladıkları bir markadır. Samantha ve Nicola Chapman kardeşler, başarılı makyaj sanatçısı teyzelerinin izlerinden gitmeye karar verdiler. Kariyerlerini kozmetik sektöründe şekillendiren iki kız kardeş Real Techniques markasıyla hatırı sayılır bir takipçi kitlesine kavuştular. Real Techniques markası; fırçaları, süngerleri ve fırça setleri üretiyor.

Real Techniques Fırçaları
Makyajı cildinize doğru bir şekilde uygulayabilmeniz için en az 6 fırça kullanmanız gerektiğini biliyor muydunuz? Real Techniques, geliştirdiği fırçalar ile cilde makyajı doğru bir şekilde uygular. Oldukça konforlu bir kullanıma sahip bu ürünler, kaliteli kıl yapısıyla dikkatleri üzerinde toplar. Sadece kıl yapısı değil, fırça sapları da kaliteli ve şık malzemeyle geliştirilir. Dekor olarak da kullanabilen bu ürünlerle makyajın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Real Techniques fırçaları, yumuşacık yüzeyiyle makyajınızın vazgeçilmez parçası olmayı vadediyor.
Real Techniques Sünger: Real Techniques Sünger, zahmetsizce makyajınızı tamamlamanızı sağlar.
Real Techniques fırça seti By Sam&Nic Flawless Base Set: Real Techniques fırça seti By Sam&Nic Flawless Base Set, makyaj yaparken ihtiyacınız olan her fırçayı içerir.
Real Techniques Core Collection: Real Techniques Core Collection Fırça Seti, tamamı yüz fırçalarından oluşan bu set ile makyajınızdaki farkı herkes hissedecek.
Real Techniques markası ürünlerini online alışverişin öncü adresi dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.