Real Techniques Ürünleri

Real Techniques Ürünleri

   Real Techniques iki makyaj sanatçısı kız kardeşin tasarladıkları bir markadır. Samantha ve Nicola Chapman kardeşler, başarılı makyaj sanatçısı teyzelerinin izlerinden gitmeye karar verdiler. Kariyerlerini kozmetik sektöründe şekillendiren iki kız kardeş Real Techniques markasıyla hatırı sayılır bir takipçi kitlesine kavuştular. Real Techniques markası; fırçaları, süngerleri ve fırça setleri üretiyor.
   Real Techniques fırçaları, yumuşacık yüzeyiyle makyajınızın vazgeçilmez parçası olmayı vadediyor.
   Real Techniques Sünger, zahmetsizce makyajınızı tamamlamanızı sağlar.
   Real Techniques fırça seti By Sam&Nic Flawless Base Set, makyaj yaparken ihtiyacınız olan her fırçayı içerir.
   Real Techniques Core Collection Fırça Seti, tamamı yüz fırçalarından oluşan bu set ile makyajınızdaki farkı herkes hissedecek.
   Real Techniques markası ürünlerini online alışverişin öncü adresi dermoeczanem.com’dan satın alabilirsiniz.

real-techniques-kampanya-07haziran.jpg (84 KB)

Real Techniques  Kampanyası Geçerlilik Süresi: 31/05/2019 - 31/08/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.