nuxe bio organic

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Nuxe Bio Organic

Nuxe Fransa’nın en bilinen dermokozmatik firmalarından bir tanesinden biridir. 1990 Yılında Aliza Jabes tarafından küçük bir formülasyon labaruvarı satın alınarak kurulmuştur. Nuxe tüm dünyada, doğal kozmetolojiye öncülük yapan firmalardan birisidir. Zamanla marka farmakolojik yağlar konusunda ön plana çıkmıştır. Kurulduktan sadece bir sene sonra Huile Prodigieuse dünyadaki en meşhur farmakolojik yağ olmuştur. Ardından Reve de Miel dudak balsamı, Creme Fraiche de Beatue nemlendirici güzellik kremi ve Nuxurience Ultra gibi yaşlanma karşıtı bakım ürünleri ile Nuxe dermokozmetik sektöründe en başarılı ürünleri üreten firmalardan birisi haline gelmiştir. Nuxe Bio serisi ise Nuxe’un son çıkarttığı seridir. Nuxe’nin diğer serilerindeki başarıyı tamamen doğal içerikler ile tekrar elde etmek için üretilmiştir.

Nuxe Bio Organic serisi, Nuxe’un diğer serileri ve formüllerini tamamen doğal içeriklerden oluşan ve çevre dostu bir felsefe ile tekrar yorumlası sonucu ortaya çıkmış yeni bir serisidir. Nuxe, diğer ürünlerinin insan cilt sağlığı konusundaki başarısını, tamamen doğal ve çevreci bir ürüne aktarmak için yüksek teknolojili ve çevre dostu teknolojiler kullanarak Nuxe Bio serisini oluşturdu.

Nuxe Bio serisi, tıpkı diğer Nuxe ürünleri gibi, güçlü, etkili olması gibi diğer serilerdeki hiçbir özellikten ödün vermeden tamamen doğal içeriklerden oluşur. Serideki ürünlerin tamamı organik sertifikalıdır. Bütün ürünler vegandır ve kullanılan ambalajlar da dahi geri dönüştürülebilir malzemelerden seçilmektedir.

Seride hem erkekler hem de kadınlara uygun 10 adet ürün vardır. Bu içeriklerinin tamamı Nuxe’un kendi resmi web sitesinde ve Dermoeczanem ürün açıklamalarında belirtilmiştir. Serinin içerisinde Doğal nemlendirici, organik gece bakım yağı, farklı tonlarda organik renkli nemlendirici, şişlik ve koyu halka görünümü karşıtı göz kremi, organik besleyici vücut yağı, ışıltı veren organik yoğun nemlendirici, peeling etkili organik maske, aydınlatıcı organik detoks maske, organik antioksidan serum ve organik temizleme suyu olarak 10 kalem ürün bulunmaktadır.

Nuxe'un şirket hedefi, duyguların farkındalığını, doğanın mucizesi ve bilimin gücünü birleştirerek tüketicilerine en iyi hizmeti ve en etkili ürünü sunmaktır. Nuxe yenilikçi anlayışı, muhteşem parfümlü kokusu ve olağan üstü dokusu ile bütün kadınların kullanmaktan zevk duyacağı ürünler sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.