Moos

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Moos Ürünleri

Yaklaşık 30 yılı aşkın süredir Türk dermokozmetik piyasasında olan Moos markası, Emin Ünkan tarafından kurulmuştur. Tecrübesi ile yıllardır sektöre yön veren etkili formüller geliştiren Moos, kullanıcı odaklı geliştirilir. Son teknolojiden yardım alınarak geliştirilen Moos ürünleri, bulunduğu zamana göre sürekli güncellenir. Moos ürünlerinin geliştirilmesindeki en temel amaç, kullanıcılarının ihtiyaçlarını gidermektir. Özellikle kişisel bakım için geliştirdiği ürünleri, cildin pH’ına uygun üretilir. Kaliteyi garantileyen yapısıyla, kullanıcılarından yoğun ilgi görür. Sadece cilt için geliştirdiği ürünler değil, diğer geliştirdiği ürünlerle de kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermeyi kendine prensip edinmiştir. Saf çay ağacı yağı, likid, saç dökülmesine karşı serum, her güne uygun şampuanı, kepeğe karşı etkili şampuan, saç dökülmesine karşı şampuan, silikon kulak tıkacı, intim likid, diş parlama tozu, hassas ciltler için likid, cilt temizleyici likid, sabun papatyalı, argan yağlı, çay ağacı yağı, gliserinli, kükürtlü sabunlar, çam kokulu likid, ısırgan otlu şampuan gibi tüm Moos ürünleri dermoeczanem.com’da sizlerle…
Moos-S Sabun Kükürtlü
Kuru, normal, hassas, normal ve karma cilt tipleri için geliştirilen kükürtlü sabun, günlük vücut temizliğinde kullanılır. İçeriğindeki kükürt kokusu giderilen formülü, çok yüksek performansa sahiptir.

Moos Papatya Özlü Her Gün Kullanım Şampuanı
Tüm ciltler için geliştirilen her gün kullanım şampuanı, saçları derinlemesine temizler. Saçların ihtiyacı olan nemi takviye eder. Saçlara ipeksi bir yumuşaklık kazandırmaya çalışır.

Moos Gliserinli & Papatya Özlü Hassas Cilter için Likid
Vücut temizliğinde kullanılması için geliştirilen likid, oldukça yüksek performans sergilemeye çalışır. Cildi kurutmadan temizlemeye yardımcı olur ve cildin nem değerini yükseltmeye çalışır. laboratuvarlarda özel geliştirilen formülü, bebeklerin hassas ciltlerinde de rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle hassas cilt tiplerine sahip yetişkinler rahatlıkla kullanılabilir.
Tüm Moos ürünlerine sitemizden ulaşabilir, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.