Lubex

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 28 ürün görüntüleniyor.

Lubex

Lubex markası, Christian Lutz tarafından Basel yakınlarındaki Therwil'de kurulmuştur. İsviçre dermokozmetik sektöründe saygın bir noktada olan Lubex, anti-age ürünleriyle Türkiye pazarında da isminden söz ettirir. Yetkinliği dermatoloji kliniklerince kanıtlanan markanın ürünleri; paraben, parafin, koruyucu madde içermez.
Tüm özellikleriyle anti age markası olan Lubex, ciltte zamanın etkilerine karşı geliştirdiği ürünlerle cevap verir. Özenle seçilmiş ham maddelerle geliştirilen bu ürünler, yaşlanma karşıtı bakım için son derece uygundur. Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirdiği ürünler cilde derinlemesine bakım yapar. Tüm Lubex ürünleri dermoeczanem.com’da…

Lubex Ürünleri
Doğal yaşlanma etkisi ile birlikte ciltte birçok sorun ortaya çıkabilir. Bu nedenle kolajen üretiminin azalmaya başladığı 25 yaşından itibaren ciltte yaşlanma karşıtı bakım yapmak gerekir. Tam bir yaşlanma karşıtı bakım markası olan Lubex, geliştirdiği aktif konsantrasyonlar sayesinde cilde derinlemesine bakım yapar. Cildin doğal yaşlanma belirtilerini azaltmaya çalışır. Yaşlanma karşıtı bakımın yanı sıra cildin günlük ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan ürünleri de mevcuttur. Gündüz kremi, anti age güneş koruyucu, cilt koruyucu krem, kırışıklık karşıtı göz pedi, nemlendirici yağ, makyaj temizleme sütü, yüz ve vücut losyonu, vücut peelingi gibi birçok Lubex ürünleri sitemizde sizleri bekliyor.
Lubex peeling, dirsekler, üst kollar, kalça, dizler ve ayaklar için özel geliştirilmiştir. Lubex Yüz ve Vücut Peelingi, cilde derinlemesine bakım yapar, dış faktörlerin etkisini azalmaya çalışır. Lubex Anti Age Tonik, tüm ciltler için özel geliştirilmiştir. Cildi temizlerken canlı bir görünüme ulaştırmaya da yardımcı olur. Ayrıca cildinizde ferahlatıcı bakıma şahit olmak isterseniz Lubex toniklerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Lubex Anti-Age Night Rich Yüz Kremi ise, yoğun nemlendirici faktörler ve anti-aging bileşenler içerir. Lubex krem cildin günlük bakımı için son derece uygundur. Lubex Anti Age Vitamin C Concentrate Leke Serumu, cilt yüzeyinin nem oluşumunu arttırmayı hedefler ve kırışıklık görünümünü azaltmayı amaçlar. Cildi derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur.
Tüm Lubex ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.