Bu Kategorideki Tüm Markaları Görmek için Tıklayınız.

Lierac Phytolastil Jel ve Solusyon

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Kategorinin Tüm Ürünleri
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Lierac Phytolastil Ürünleri

Ciltte, sahip olduğu gelişmiş yapısına rağmen hızlı değişimler karşısında birçok sorun görülebilir. Özellikle çatlak sorunu, hızlı değişimler sonucu sık görülen vücut problemlerinden biridir. Çatlak sorunu; bebek bekleme, ani kilo alıp verme, şok diyetler sonrasında vücut esnekliğinin azalması sonucu görülür. LIERAC çatlak karşıtı krem, ciltteki çatlak sorununa karşı geliştirilmiştir ve oldukça etkili bir bakım ürünüdür.

Vücutta Çatlaklar Neden Oluşur?

Vücut çatlakları, ciltte görülen ani değişiklikler sonra cildin gerilmesi veya deforme olması sonucu oluşur. Ciltte oluşan bu soruna karşılık etkili bir bakım ürünü kullanmak gerekir. Birçok dermokozmetik marka kullanıcılarının bu cilt problemine karşı çatlak bakım kremleri geliştirir. Bu ürünler ciltteki çatlak sorununa karşı etkili bakım yaparlar. Özellikle LIERAC, geliştirdiği ürünlerle hedefe yönelik bakımın etkin markalarından biridir. Çatlak sorununa karşı geliştirilen ve LIERAC kremlerini içeren Phytolastil Serisi kadınlar tarafından yoğun ilgi görür.

LIERAC Çatlak Bakım Kreminin Diğer Kremlerden Farkı Nedir?

Görünüm açısından çok hoş olmayan vücut çatlakları daha çok kadınların yaşadığı bir cilt sorunudur. Bu cilt sorununa karşı geliştirilen LIERAC Phytolastil Serisi, özellikle bazı dönemlerde kadınların imdadına koşar. Phytolastil Serisinin diğer çatlak kremlerine göre bariz farkları mevcuttur. Phytolastil Serisi, ergenlik, bebek bekleme ve kilo verme süreci için özel geliştiren kompleks bir bakımdır. Seri; aslanpençesi, sarmaşık, kırk kilit otundan oluşan ham maddeler üst düzey bileşenlerle geliştirilmiştir. Ciltteki değişimleri hedef alan yapısı ve sergilediği yüksek performansla ciltteki çatlak oluşumuna karşı gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Siz de bu soruna sahipseniz, cilt değişimlerinizi doğru yönetmek ve nitelikli bir bakıma kavuşmak isterseniz Phytolastil Serisi ürünlerini tercih edebilirsiniz. Diğer çatlak ürünlerine göre daha detaylı bakımın kapılarını açan Phytolastil Serisi ile en güzel zamanlarınızı daha konforlu geçirebilirsiniz. Phytolastil Jel Çatlak Karşıtı Bakım, cildin elastikiyetini artırmaya yönelik formülüyle cilt üzerinde oldukça yetkin bakım şansı sunar. Pompalı yapısıyla kullanım seçeneği açısından çok konforlu ve pratiktir. Günlük periyotlarda belli sıklıkla ve düzenli kullanımında etkisi artar. Göğüs, bel, kalça, basen bölgelerinde gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Phytolastil Çatlaklar için Jel, plastik tüp formuyla çok kullanışlı ürün, klasik çatlak bakımında öne çıkar. Tüm cilt tipleri için uygun olan jel, Fransız dermokozmetik gücünü yansıtır. Vücuda masajla uygulandığında verimi artar. Phytolastil Solute, sahip olduğu formülüyle içeriğiyle ergenlik ve kilo değişimleri ile ortaya çıkan çatlaklara karşı bakım yapar. Phytolastil Serisinden cildinize uygun olan ürünü rahatlıkla sitemizden sipariş verebilirsiniz.

LIERAC Çatlak Bakım Kremi Fiyatları

LIERAC Phytolastil Serisi fiyatları, ürün çeşitliliğine göre farklılık gösterir. Yani jel, krem ve solüsyon çeşitleri formuna göre farklı fiyatlandırılmıştır. İsteğinize, ihtiyacınıza göre dermoeczanem.com’dan tercih edebilirsiniz. Etkili, konforlu, güvenli ve kaliteli bir bakımın adresi LIERAC, bu serisiyle cildinize dosttur. Farklı ml, form çeşitleriyle sitemizde var olan Phytolastil Serisinin tüm ürünleri avantajlı ve kampanyalı seçenekleriyle sitemizde yer alıyor. Gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu serinin ürünlerini hemen sepete ekleyebilirsiniz. Phytolastil Serisi ürünlerini dermoeczanem.com’dan ulaşabilir, uygun fiyatlar ve özel kampanyalarla satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.