Dinamis Omega 3 Multi-Vm İçeren Takviye Edici Gıda Şurup 150 ml
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
322,00 TL
Satış Fiyatı
289,80 TL
  %10
 • Dinamis Omega 3 Multi-Vm İçeren Takviye Edici Gıda Şurup 150 ml

Dinamis Omega 3 Multi-Vm İçeren Takviye Edici Gıda Şurup 150 ml

Barkod:8680763082097 Ürün Kodu : 65488 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • 12 vitamin, 5 mineral ve yüksek EPA-DHA içeren,
 • Güçlü formül.
 • 4-13 yaş çocuklar ile yetişkinler kullanabilir.
%10
İndirim
Piyasa Fiyatı
322,00 TL
Satış Fiyatı
289,80 TL
Havale ile 5,80TL daha az ödeyin.
 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Dinamis Omega 3 Multi-Vm İçeren Takviye Edici Gıda Şurup 150 ml


  Ürün Markası:
  Dinamis


  Ürün Boyutu:
  150 ml


  Kullanım Şekli:
  • Tavsiye edilen günlük porsiyon miktarı: 4-10 yaş grubu çocuklar ile 11 yaş ve üzeri yetişkinler için günde 1 (bir) ölçek (10 ml) alınması önerilir.
  • 4-10 yaş için EPA+DHA günlük alım dozu kg vücut ağırlığı başına 50 mg/günü geçmemelidir.
  • Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayınız.
  • Kullanıcı grubu: 4-10 yaş grubu çocuklar ile birlikte 11 yaş ve üzeri yetişkinlerin kullanımına uygundur.
  Ürün Bileşimi: 

  Her 10 ml takviye edici gıda içinde;
  Bileşen Adı Miktarı % BRD
  Balık Yağı 2500 mg *
  • Omega 3 • 750 mg *
  • EPA (Eikosapentaenoik Asit) • 400 mg *
  • DHA (Dokosahekzaenoik Asit) • 250 mg *
  Vitamin A 400 µg RE 50%
  Vitamin D 2,5 µg 50%
  Vitamin E 6 mg α-TE 50%
  Vitamin C 60 mg 75%
  Vitamin B1 (Tiamin) 1 mg 90,90%
  Vitamin B2 (Riboflavin) 1,4 mg 100%
  Vitamin B3 (Niasin) 18 mg NE 112,50%
  Vitamin B5 (Pantatenik asit) 6 mg 100%
  Vitamin B6 (Pridoksin) 1,4 mg 100%
  Biotin 25 µg 50%
  Folik Asit 200 µg 100%
  Vitamin B12 (Kobalamin) 2 µg 80%
  Çinko 5 mg 50%
  Selenyum 45 µg 81,80%
  Krom 15 µg 37,50%
  Molibden 22 µg 44%
  Bakır  300 µg 30%
  BRD: Beslenme referans değeridir.  *: BRD yoktur.


KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Benzer ürünler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.