Dead Sea Spa Magik

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
1 2
Markanın Çok Satanları
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 44 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dead Sea Spa Magik

Üretici firma Finders, 1981 yılında İngiltere’nin kent kasabasında kuruldu. Finder’s firması Dead Sea minerallerinin yararlarını pazara getiren ve konusundan İngiltere’nin en önde gelen şirketidir. Firma 1991 yılında ürünlerini “Dead Sea Spa Magik” adı altında kurulmuş olup şu anda İngiltere’nin 8000’in üzerinde sağlık merkezindeki satışıyla grup lideri konumundadır. Dead Sea minerallerinin en önemli etkisi cildin pH-nem-yağ oranlarını dengede tutması ve normalize etmesidir. Dead sea 21 çeşit mineral içermektedir. Bunların başlıcaları; Potasyum, magnezyum, brom, iyot, sülfür, kalsiyum ve sodyumdur.

Dead Sea Spa Magik Ürünleri
Dead Sea Spa Magik; saf spa mineralleri, temel bitki özlerini, yatıştırıcı aromaterapi yağları ve canlandırıcı yosunları bir araya getiren bir markadır. Son derece kaliteli bir bakım için uygun olan bu markanın ürünleri, cilde derinlemesine bakım yapar. Özenle seçilmiş ham maddeler, cilt tiplerine uygun seçenekler geliştirilir. Dead Sea Spa Magik ürünleri dermoeczanem.com’da sizleri bekliyor.
Cilt bakım seti, nemlendirici el kremi, koruyucu jel, cilt temizleyici balm, maskeler, krem, serumlar, şampuanlar, nemlendirici kremler ve birçok Dead Sea Spa Magik ürünleri dermoeczanem.com’da…

Dead Sea Spa Magik Gentle Cleansing Facial Wash
İçeriği tamamen doğal kaynaklardan elde edilen bu ürün, cildi güzelce temizlemeye çalışır. Cildinize günlük olarak bakım yapmak isterseniz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dead Sea Spa Magik Gentle Cleansing Facial Wash dermoeczanem.com’da… Organik sertifikalı Dead Sea Spa Magik ürünlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.