CİLT AMPULLERİ HANGİ CİLT SORUNLARINDA KULLANILIR?

06 Şubat 2019

CİLT AMPULLERİ HANGİ CİLT SORUNLARINDA KULLANILIR?

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorunlarında Kullanılır?

Yaşlanmak doğal bir süreç olsa da kimse yaşlanmak istemiyor. Ancak yaşam şekli ve kullanılacak cilt bakım ürünleri ile yaşlanma etkisini yavaşlatmak mümkün. Yaşlanma karşıtı bakımda en derin bakımı ise cilt ampulleri yapıyor. Peki, cilt ampulleri nedir? Sizin için araştırdık.

Cilt Ampulleri Nedir?

Cilt ampulleri, cilt sorunlarına karşı bakım için kullanılan küçük serumlardır. Pratik kullanımı ile zaman tasarrufu yapar. Cilt sorunlarına karşı en etkili ürünlerdir. Başlı başına serum gibi kullanılabilir veya dermaroller ve dermapen gibi evde kullanılan yardımcı aparatlardan sonra da destek bakım için kullanılabilir. Cildin o anki ihtiyacına göre kür olarak da kullanılması mümkündür. Cilt ampulleri, cildin elastikiyet dengesini ayarlar.

Cilt ampullerini, detoks kürü olarak kullanabilirsiniz. 

Janssen Cosmetics Ampoules Caviar Extract

Janssen Cosmetics Ampoules Caviar Extract

  • Havyar içeren formülü ile kullanım aralığını sizin belirleyeceğiniz standartlarda cildinize detoks için uygulayabilirsiniz.
Janssen Cosmetics Ampoules Detox Fluid 25 x 2ml

Janssen Cosmetics Ampoules Detox Fluid 25 x 2ml

  • Janssen Cosmetics Ampoules Detox Fluid ürününü belli periyotlarla detoks ürünü olarak kullanabilirsiniz. Ürün; cilt esnekliğinin arttırılmasına yardımcı olur.

Cilt Ampulleri Hangi Cilt Sorunlarında Kullanılır?

Cilt ampulleri birçok cilt sorununa karşı etkili bakım için kullanılır. Rahat ve pratik bir bakım açısından kadınların ilk aklına gelen ürünlerdendir.

1. Cilt Hassasiyeti ve Kızarıklık Karşıtı Bakım için Cilt Ampulleri

Bakımı en zor ciltler hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltlerdir. Bu cilt tipi sahipleri, diğer ciltlere göre bakımlarına daha çok dikkat etmeliler. Cilt ampulleri diğer cilt bakım ürünlerine göre daha yetkin oldukları için hassas ve kızarıklığa eğilimli cilt sahipleri bakım için tercih edebilirler.

Babe Bicalm+ Ampül Yatıştırıcı Konsantre Bakım 10x2 ml

Babe Bicalm+ Ampül Yatıştırıcı Konsantre Bakım 10x2 ml

  • Babe Bicalm+ Ampül Yatıştırıcı Konsantre Bakım hassas ve kızarıklığa eğilimli ciltler için yatıştırıcı konsantre bakım imkanı sunar.

2. Cilt Görünümünü Düzeltmeye Yardımcı Cilt Ampulleri

Herkes güzel görünen bir cilde sahip olmak ister. Ancak cilt bakımı ihmal edilen ciltlerde olumsuz bir görüntü ortaya çıkabilir. Bu cilt sorununa karşı üretilen cilt ampulleri bu olumsuz görüntüyü en aza indirmeyi hedefler.

Cumlaude Lab Summum RX Lift 1.5ml x 10 Ampül

Cumlaude Lab Summum RX Lift 1.5ml x 10 Ampül

  • Cumlaude Lab Summum RX Lift tüm bu olumsuzlukları en aza indirmeye yardımcı olur. Ürün, lifting etkilidir. 30 günlük tek kullanımlık ampuller, temiz cilde her gece uygulanır.

3. Yaşlanma Karşıtı Bakım için Cilt Ampulleri

Yaşlanma etkisine karşı en etkili bakımı cilt ampulleri yapar. Özellikle anti aging bakım yapmak isteyen kadınların gözde ürünleridir.

Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

Babe Proteoglycan F+F Ampul Anti Aging Etkili Konsantre Bakım

  • Cildi toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcı olur. Cildi derinlemesine nemlendirir, cildin görünümünün düzenlenmesine yardımcı olur. Parfüm, alkol içermez. Hipoalerjeniktir. Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Bir püf nokta; cilt ampullerini temiz cilde uyguladıktan sonra ılık havluyla yüzünüze 15-20 dk. uygulayın. Böylelikle cilt ampullerinin daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.

Cilt ampulleri, sadece cilt sorunlarına karşı kullanılmaz. Cilt ampulleri genel cilt bakımı için de kullanabilecek etkili ürünlerdir.

Endocare Ampul

Endocare Ampul

  • Endocare Ampul tüm cilt tipleri için sürekli nemlendirme sağlamaya yardımcı bir üründür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.