Bionnex İle Saç Dökülmesi ve Kepeklenme Karşıtı Trend Çözümler

31 Ağustos 2023

Saç dökülmesi ve kepek görünümü sorunu sadece kadınları etkileyen bir sorun değildir. Hem kadınları hem de erkekleri etkilemektedir. Hatta erkeklerde saç dökülmesi daha da sık görülmektedir. Erkeklerde 20’li ve 30’lu yaşlarda başlayan saç dökülmesi, kadınlarda ise 45-50 yaşlarından sonra kendini göstermeye başlıyor. Günlük olarak 50 ila 100 adet saç dökülmesi normal olarak kabul edilirken bundan fazla saçınız dökülüyorsa bu durumu ciddiye almalısınız. Saç dökülmelerinin çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Çevresel koşullar, stres ve beslenme eksiklikleri gibi sebeplerden olabilmektedir. Ayrıca saç bakımını eksik ya da yanlış yapmak da saçta dökülmelere ve kepek görünümüne sebebiyet verebilmektedir.

bionnex-trend-cozumler

Bionnex Doğa İlhamlı ve Bilimin Gücü ile Şampuanların Buluşması

Bionnex markası doğadan aldığı ilham ile saç sorunlarınıza karşı bakım yapıyor. Nordik Organic Care mantığı ile hareket ederek saçlarınıza ilgiyi en doğal haliyle veriyor. Nordik Endemik Bitkileri bilimin gücü ile birleştirerek saçlarınızda saç dökülmesi ve kepek görünümüne karşı bakım yaparken saçın daha canlı ve hacimli görünmesine yardımcı oluyor. Sadece saçınızı düşünmeyen marka doğayı ve doğada yer alan tüm canlıları da düşünüyor ve bu sebeple Bionnex Laboratuvarlarında hayvanlar üzerinde ürünler test edilmiyor.

Günümüzde saç dökülmesi hemen hemen herkeste olan bir sorun olmasına karşın Nordik Endemik Bitkiler ve bilimin gücü ile sorun olmaktan çıkıyor. Bionnex markası saç dökülmesi yaşayanlara özel olarak Nordik Endemik Bitkilerden ürettiği Bionnex Organica serisi ile saç dökülmesi ve saçta kepek görünümüne karşı bakın sunuyor. Bionnex Organica serisi ile saçlarınızla vedalaşmadan doğal ve etken maddeler ile saç dökülmeleri artık problem olmaktan çıkıyor. Bionnex Organica serisinde her saç tipine özel olarak şampuan bulunuyor. Ayrıca seri tüm saçların kullanımına uygun serum da içeriyor. Nordik Endemik Bitkiler ile saçınıza gereken değeri Bionnex Şampuanları ile verin!

Bionnex Organica Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Kuru Saçlar: Saç dökülmesi karşıtı özel olarak geliştirilen ve içeriğinde bitki özleri, vitaminler ve mineraller bulunan VITIS COMPLEX CX 25 sayesinde saç dökülmesini en aza indirmeyi hedefleyen saç bakım şampuanı. Bitki özlerinin değerli bileşenleri ile saçları besleyerek daha canlı görünmesine yardımcıdır. Organik ve doğal içeriklerden oluşmuş kuru saçlar için saç dökülmesine karşı bakım şampuanı. SLS, SLES içermemektedir.

Bionnex Organica Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Yağlı Saçlar: Bitkilerin gücü ile bilimin uzmanlığını bir araya getiren yağlı saçlar için Bionnex Organica Bakım Şampuanı. Hava kirliliği ve kötü beslenmeden kaynaklanan sebum artışı dolayısıyla ortaya çıkan yağlı görüntüyü en aza indirmeye yardımcı olur. Bionnex Laboratuvarları’nca kanıtlanan özel olarak geliştirilmiş formülünün içerdiği A Vitamini ve flavanoidler ile sebum birikimine karşı bakım sunar. Saçların doğal hacminin ve parlak görünümünün korunmasına yardımcıdır. SLS, SLES içermez.

Bionnex Organica Saç Dökülmesine Karşı Bakım Şampuanı Normal Saçlar: Saç dökülme karşıtı özel olarak geliştirilen ve içeriğinde bitki özleri, vitaminler ve mineraller bulunan VITIS COMPLEX CX 25 sayesinde saç dökülmesini en aza indirmeyi hedefler. Bitki özlerinin değerli bileşenleri ile saçları besleyerek daha canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Organik ve doğal içeriklerden oluşmuştur. SLS, SLES içermez.

Bionnex Organica Dökülme ve Kepek Karşıtı Şampuan: Kepekli saçlar için saç dökülmesi karşıtı şampuan. Laminaria digitata ekstraktı sayesinde saçı derinlemesine nemlendirir. Saçın yumuşaklığının ve ışıltısının korunmasına yardımcı olur. Organik ve doğal içeriklerden oluşmuştur. SLS, SLES içermez.

Bionnex Organica Kepeğe Karşı Şampuan: Saçı derinlemesine temizlemeye, saça ışıltı ve yumuşaklık kazandırmaya yardımcı kepek karşıtı şampuan. Organik bitki ekstraktlarından oluşan içeriği ile kepek karşıtıdır. Laminaria digitata ekstraktı sayesinde saçı derinlemesine nemlendirmeye yardımcı olur. Nordik organik pelvetia canaliculata ekstraktı sayesinde saçın parlaklığını ve yumuşaklığını arttırmaya yardımcı olur.

Bionnex Organica Dökülme Karşıtı Saç Bakım Kremi: Organik ve doğal içeriklerden oluşan saç dökülmesi karşıtı özel olarak geliştirilen saç bakım kremi. İçerdiği bitki özleri, vitaminler ve mineraller bulunan VITIS COMPLEX CX 25 sayesinde saç dökülmesini en aza indirmeye yardımcı olur. Bitki özlerinin değerli bileşenleri ile saçın daha canlı görünmesine yardımcı olur. SLS, SLES içermez.

Bionnex Organica Tüm Saçlar için Serum: Tüm saç tipleri için konsantre serum. Anadolu’nun bitki örtüsünden elde edilen ve laboratuvarlarımızda özel olarak geliştirilen yoğunlaştırılmış organik serum. Saç dökülmesi sorunu yaşayan ve saçların dayanıklılığını arttırmak isteyen kişiler için özel olarak formüle edilmiştir. Bionnex Uzmanlarının geliştirdiği VITIS COMPLEX CX 25 organik içeriği ile saç dökülmesine karşı bakım yapmaya ve yeni saç oluşumunu desteklemeye yardımcı olur. Camellia sinensis (yeşil çay) yaprak ekstresi ile saçı derinlemesine temizlemeye ve sebum üretimini azaltmaya yardımcıdır.

happy-beautiful-woman-standing-naked-laughing-as-receive-bouquet-roses

Peki ya, nedir bu VITIS COMPLEX CX 25 ?

Vitis Complex CX 25 bitki ekstresi Vitamin A, B1, B2, B5, E, Folik Asit, Flavonoidler, doymamış yağ asitleri içerir. Mineraller: çinko, magnezyum, potasyum, kalsiyum, demir ve beta-sitosterol içerir. Pelvetia Canaliculata, Nordik organik endemik bitkidir. Saç nemlendirici ve yapılandırıcı içeriği tüm saç tiplerinin ışıldamasını arttırmaya yardımcı olur. Saç yeniden ışıltı ve yumuşaklık kazanır. Ekstrakt içeriğindeki doğal şeker sayesinde daha yoğun su hapsetme kapasitesine sahiptir. Böylece hidrasyonu sağlayan saç yapısı güçlenir. Pelvetia Canaliculata saçın doğal neminin korunmasın yardımcı olur. Camellia Sinensis yaprak ekstraktı saçı derinlemesine temizlemeye yardımcı olur.

Dermo Eczanem

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.