Balparmak Apitera Propolis Takviye Edici Gıda 30 Kapsül
Ürün Fiyatı
250,00 TL

Balparmak Apitera Propolis Takviye Edici Gıda 30 Kapsül

Barkod:8690998215368 Ürün Kodu : 76804 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın

Ürün Açıklaması

 • Propolis içerikli takviye edici gıda
Ürün Fiyatı
250,00 TL
Havale ile 5,00TL daha az ödeyin.

Apitera Plus Propolis Kapsül

Doğanın çalışkan varlıkları arılar tarafından insanlığa bahşedilen propolis, içerdiği 300’den fazla bileşenle günlük beslenmeyi desteklemek adına en etkili doğal besinlerden biri. Peki, Balparmak farkıyla propolisi beslenmenize dahil etmenin pratik ve güvenilir bir yolunu daha keşfetmeye hazır mısınız? Apitera Plus Propolis Kapsül, Anadolu coğrafyasında üretilen yüksek kaliteli propolislerin ekstrakte edilip enkapsülasyon teknolojisi ile toz haline getirilmesi sonucu üretiliyor. Apitera Plus Propolis Kapsül, günlük beslenmenize değer katmak için her daim yanınızda!

Balparmak’ın propolis içeren zengin formüllü ürünleri vazgeçilmezinizse, şimdi sıra
Apitera Plus Propolis Kapsül’ü denemekte!

Apitera Plus Propolis Kapsül Nedir?

Apitera Plus Propolis Kapsül, sıkıştırılmış toz forma sahip bitkisel kapsüllü bir gıda takviyesidir. Balparmak AR-GE Merkezi ve TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezi (MAM) iş birliğiyle yürütülen proje kapsamında, yerli propolislerden enkapsülasyon tekniğiyle üretilmiştir. Ambalaj içerisinde 30 adet kapsül bulunmaktadır. Günlük beslenmeyi desteklemek amacıyla üretilmiş olup ilaç niteliği taşımamaktadır.

Apitera Plus Propolis Kapsül Ne İşe Yarar?

Apitera Plus Propolis Kapsül, içeriğinde yer alan yüksek etken maddeli propolisin kolay tüketimini sağlar. Vücudun ihtiyaç duyduğu takviyeyi çok yönlü olarak karşılamaya katkıda bulunur. Zengin içeriği ve bitkisel formüllü kapsülleri sayesinde günlük gıda takviyesi arayışına güvenilir ve etkili bir yanıt verir.

Apitera Plus Propolis Kapsül Ne İçerir?

Apitera Plus Propolis Kapsül’ün içeriğinde sadece propolis ekstresi, bitkisel kapsül (hidroksipropil metil selüloz) ve bağlayıcı bileşen olarak emülgatör (yağ asitlerinin magnezyum tuzları) bulunmaktadır.

Üründe kullanılan propolis tozu, ekstrakte edilmiş sıvı propolislerin enkapsülasyon tekniği kullanılarak nem oranının düşürülmesiyle elde

Apitera Plus Propolis Kapsül Nasıl Tüketilebilir?

Apitera Plus Propolis Kapsül ağız yoluyla tüketilmelidir. Kapsüller doğrudan su ile yutulabilir. Ayrıca kapsül açılarak süt, meyve suyu vb. içeceklere de dahil edilebilir.

Apitera Plus Propolis Kapsül Ne Kadar Tüketilmelidir?

Apitera Plus Propolis Kapsül’ü 11 yaş üstü bireylerin günde 2 veya 3 kapsül tüketmesi önerilmektedir.

Apitera Plus Propolis Kapsül’ün Tadı Nasıldır?

Saf propolis doğal formundayken tüketildiğinde damakta acımsı bir tat bırakır. Ancak Apitera Plus Propolis Kapsül’ün içeriğinde yer alan toz propolis su barındırmadığı için daha hafif bir tada sahiptir. Böylelikle rahat ve keyifli bir tüketim sağlar.

Apitera Plus Propolis Kapsül’ün Kalori Değeri Nedir?

1 adet Apitera Plus Propolis Kapsül en fazla 1,5-2 kalori (kcal) değerine sahiptir. Apitera Plus Propolis Kapsül’ün 1 adedinde 125 mg saf propolis bulunmaktadır. 2 kapsül 250 mg, 3 kapsül 375 mg saf propolis alımı sağlar.

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
 • Beni Ara
 • Balparmak Apitera Propolis Takviye Edici Gıda 30 Kapsül


  Ürün Markası:
  Balparmak


  Ürün Boyutu:
  30 Kapsül


  Ürün Faydaları:
  • Apitera Plus Propolis Kapsül, sıkıştırılmış toz forma sahip bitkisel kapsüllü bir gıda takviyesidir.

  Kullanım Şekli:
  • Apitera Plus Propolis Kapsül ağız yoluyla tüketilmelidir.
  • Kapsüller doğrudan su ile yutulabilir.
  • Ayrıca kapsül açılarak süt, meyve suyu vb. içeceklere de dahil edilebilir.

  Ürün Bileşimi:
  Propolis ektresi, bitkisel kapsül ( hidroksipropil metil selüloz), emülgatör ( yağ asitlerinin magnezyum tuzları)


  Beslenme Referans Değeri:
  Etken Madde1 Kapsül2 Kapsül3 Kapsül
  Saf Propolis125 mg250 mg375 mg

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün, insan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.