Aloe Vera İçeren Bakım Ürünleri

30 Temmuz 2019

Aloe vera bitkisi, Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın güzellik sırlarından biridir. Günümüzde hala kozmetik sektöründe aktif ham madde olarak yer alan aloe veranın çok farklı kullanım alanları vardır. Sarısabır ve filin safrası adlarıyla da anılan aloe vera, kadınların güzellik rutinlerinde önemli yer tutar. Peki, aloe vera içeren bakım ürünleri hangi amaçlarla kullanılır?

Aloe Vera İçeren Bakım Ürünlerinin Kullanım Alanları

Aloe vera içeren ürünler günümüzde saç, cilt ve vücut bakımında kullanılır. Birçok türü bulunan aloe veranın cilt bakımında kullanılan türü aloe vera barbadensistir. İçeriğinde A, C, E vitamini olan aloe vera, cilt için oldukça faydalıdır.

• Aloe vera içeriğindeki potasyum sayesinde bu ham maddeyle geliştirilen her ürün, ciltte dış faktörlerin etkisiyle oluşan sorunları azaltmayı amaçlar.
• Ciltteki kuruluğa karşı da aloe vera içeren bakım ürünleri kullanılabilir. Ciltteki kuruluğu götüren yapısı, cildi derinlemesine nemlendirir.
• Aloe vera içeren ürünler, ciltteki nemsizliği giderdiği kadar, cilde doğal ışıltı kazandırmaya yardımcı olur.

Aloe vera cilt için kullanımının yanı sıra saçlar için de benzersiz bir bakım yapar. Öncelikle;

• Saçların çabuk uzamasına yardımcı olur.
• Dökülme karşıtı bakım yapabilir.
• Saça nem kazandırır.
• Saç tellerine doğal ışıltı verilmesini hedefler.

Sitemizde birçok aloe vera içeren birçok bakım ürünü bulunmaktadır. Bunlar;

Radix Aloe Gel

Karma, yağlı, hassas, normal ve kuru cilt tipleri için geliştirilen formu ile Radix Aloe Gel, cildin nem seviyesini yükseltir. Cilde doğal ışıltı kazandırmayı hedefler. Kırışıklık oluşumu azaltmaya çalışır. Cilde masaj hareketleri ile uygulayarak verimini artırabilirsiniz. Radix Aloe Gel, dermoeczanem.com’da…

Babe Aloe Jel

Günlük cilt bakımı için geliştirilen Babe Aloe Jel, tüm cilt tipleri için uygundur. Cilde kolay yayılan formülü, cilde nem takviye eder. Doğal ışıltı kazandırmaya yardımcı yapısı ile cilt üzerinde yumuşatıcı etkiye sahiptir. Güneşlenme sonrası, epilasyon sonrası cildinize rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Babe Aloe Jel, dermoeczanem.com’da…

So Bio Etic Organik Aloe Vera Dermo Defans Krem

Hassas ciltler için özel geliştirilen So Bio Etic Organik Aloe Vera Dermo Defans Krem, boyun ve yüz bölgesine uygulanabilir. Cildi nemlendiren formülü, organik tarımdan elde edilen ham maddeye sahiptir. Cildi yatıştırmayı hedefler ve cilde derinlemesine bakım yapar. Dış faktörlerin etkisini azaltmaya çalışır. So Bio Etic Organik Aloe Vera Dermo Defans Krem, dermoeczanem.com’da…

Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu

Loreal tarafından geliştirilen Aloe Vera Suyu, normal ve karma ciltler için uygundur. Cilde nem kazandıran formülü, kadınlardan yoğun ilgi görür. Yağlı ve yapışkan his bırakmadan cilt üzerinde kolay yayılır. Boyun ve yüz için geliştirilmiştir. Günlük kullanım için tercih edebilirsiniz. Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suya dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bu ürünler dışındaki aloe vera içeren bakım ürünleri kategorisine buradan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.