Zorah Ürünleri

Zorah Ürünleri

   Zorah markasının hikâyesi; kurucuları Melissa Harvey ve Rizhard Morin’in, Fas’ta Argan yağı mucizesini keşfetmesiyle başlar. Bu mucizevi keşfin, cilt bakım ürünleriyle buluşması ise tüm dünyanın dikkatini çeker. Misyonlarını “organik ve çevreye duyarlı ürün üretmek” olarak açıklayan Zorah markası bu doğrultuda aldıkları ödülle, haklılığını ispat etmiş olur. Bu Kanadalı şirket, formüllerini geliştirdikleri tüm cilt bakım ürünlerini; argan yağı, chia yağı, kukui ağacı yağı, hemlock yağı, kil, baobab yağı, amber tozu özleriyle harmanlıyorlar.
   Zorah Sitala Facial Cream, tüm cilt tipleri için özel geliştirilmiş. Cildi ideal nem seviyesin kavuşturur, yumuşaklık kazandırılmasına yardımcı olur.
   Özünü argan yağından alan, anti-aging kompleksleri, cildi ideal nem seviyesine kavuşturmayı amaçlayan Dzhari Hydrating Misti, olgun ciltler için geliştirilmiş Zorah Structure serum, saf argan ve aspir yağının muhteşem birleşimi Aya Nourishing Hand Cream, akne eğilimli, karma ve normal ciltler için geliştirilen Inua seti ve daha sayabileceğimiz birçok cilt bakım ürünü sitemizde Zorah ürünleri arasında yer alıyor. Yine organik rujları, saf argan yağı içeren likit eyeliner, organik maskarası kadın kullanıcılarının çok talep ettiği kozmetik ürünlerinden. Zorah Kaila Purifying Cleansing Gel ise, akne eğilimli ve hassas ciltler için özel üretilmiş. Cilde ferahlık hissi veren ve yatıştırmayı hedefleyen bu ürünü, nemli cilde dairesel hareketler eşliğinde uygulanması önerilir. Zorah Huile Organic Argan Oil, anti-aging özelliği ile kırışıklıkların bakımını sağlamaya yardımcı olur. Bu argan yağı, zararlı güneş ışınlarına karşı da doğal koruma sağlanmasını hedefler. Zorah markasının, birçok kampanyalı ürününe dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Zorah Kampanyası Geçerlilik Süresi: 13/11/2018 - 31/01/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

SOĞUĞA KARŞI ETKİLİ 10 DUDAK KORUYUCU LİP BALM

Dudaklar yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Dış faktörlerle direk temas halinde olduğundan özellikle olumsuz hava şartlarından çabuk etkilenip zarar görüyorlar.

BEYAZ DUT KURUSUNUN FAYDALARI

Beyaz dut, tadıyla kokusuyla lezzetiyle insanların en çok sevdiği meyvelerden biri. Ülkemizde bolca yetişen beyaz dut, ilkbahar mevsiminin aranılan meyvesidir.

CANLI SAÇLAR İÇİN BAKIM ÖNERİLERİ

Herkes canlı güzel saçlara sahip olmak ister. Ancak güzel saçlara sahip olmak için emek sarf etmelisiniz.

EN İYİ 10 KIRIŞIKLIK KARŞITI ANTİ-AGE KREM

Zaman en çok cilt üzerinde iz bırakır, geçen yılların etkisi en çok cilt üzerinde görülür. İnsanoğlu eski zamanlardan beri cildinde oluşan bu izleri gidermeye, sarkma ve kırışıklıklara karşı çözüm bulmaya çalışıyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.