Zorah Ürünleri

Zorah Ürünleri

   Zorah markasının hikâyesi; kurucuları Melissa Harvey ve Rizhard Morin’in, Fas’ta Argan yağı mucizesini keşfetmesiyle başlar. Bu mucizevi keşfin, cilt bakım ürünleriyle buluşması ise tüm dünyanın dikkatini çeker. Misyonlarını “organik ve çevreye duyarlı ürün üretmek” olarak açıklayan Zorah markası bu doğrultuda aldıkları ödülle, haklılığını ispat etmiş olur. Bu Kanadalı şirket, formüllerini geliştirdikleri tüm cilt bakım ürünlerini; argan yağı, chia yağı, kukui ağacı yağı, hemlock yağı, kil, baobab yağı, amber tozu özleriyle harmanlıyorlar.
   Zorah Sitala Facial Cream, tüm cilt tipleri için özel geliştirilmiş. Cildi ideal nem seviyesin kavuşturur, yumuşaklık kazandırılmasına yardımcı olur.
   Özünü argan yağından alan, anti-aging kompleksleri, cildi ideal nem seviyesine kavuşturmayı amaçlayan Dzhari Hydrating Misti, olgun ciltler için geliştirilmiş Zorah Structure serum, saf argan ve aspir yağının muhteşem birleşimi Aya Nourishing Hand Cream, akne eğilimli, karma ve normal ciltler için geliştirilen Inua seti ve daha sayabileceğimiz birçok cilt bakım ürünü sitemizde Zorah ürünleri arasında yer alıyor. Yine organik rujları, saf argan yağı içeren likit eyeliner, organik maskarası kadın kullanıcılarının çok talep ettiği kozmetik ürünlerinden. Zorah Kaila Purifying Cleansing Gel ise, akne eğilimli ve hassas ciltler için özel üretilmiş. Cilde ferahlık hissi veren ve yatıştırmayı hedefleyen bu ürünü, nemli cilde dairesel hareketler eşliğinde uygulanması önerilir. Zorah Huile Organic Argan Oil, anti-aging özelliği ile kırışıklıkların bakımını sağlamaya yardımcı olur. Bu argan yağı, zararlı güneş ışınlarına karşı da doğal koruma sağlanmasını hedefler. Zorah markasının, birçok kampanyalı ürününe dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

Zorah Kampanyası Geçerlilik Süresi: 13/11/2018 - 31/03/2019 Kampanyalar Hakkında Bilgilendirme İçin Tıklayın 

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü

1 2
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.
1 2

UVA-UVB IŞINLARINDAN KORUNMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ

Dermokozmetik markaları güneş kremi geliştirirken cildi özellikle “UVA, UVB ışınlarına karşı” korumayı amaçlar. Hemen hemen güneşle ilgili her yazıda ise “UVA, UVB ışınları cilde zarar verir” tabiri mutlaka geçer.

SAÇLARA NASIL HACİM KAZANDIRILIR?

Saça yapılan yanlış uygulamalar, çok fazla yıkamak, ısıl işlemlerle fazla teması, saç şekillendiricilerin fazla kullanımı saçtaki hassasiyeti artırır ve hacimsiz, sönük bir görünümüne yol açar.

CİLT BAKIMININ VAZGEÇİLMEZİ NEMLENDİRİCİ KREMLER

Gün içinde nemlendirici ürün kullanımı çoğu zaman ihmal edilir, ertelenir ve unutulur. Oysa cildin neme olan ihtiyacı, bir insanın suya olan ihtiyacıyla eşdeğerdir.

NEDEN GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ?

İnsanlar kışın, vakitlerinin büyük çoğunluğunu kapalı ortamlarda geçirilirler. Sıkıcı iş toplantıları, şehir hayatının baş döndüren trafiği, olumsuz hava şartlarının negatif etkisiyle; yazı ve tatili büyük bir özlemle beklerler.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.