Zorah

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Markanın Tüm Ürünleri
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Zorah Ürünleri

Zorah markasının hikâyesi; kurucuları Melissa Harvey ve Rizhard Morin’in, Fas’ta Argan yağı mucizesini keşfetmesiyle başlar. Bu mucizevi keşfin, cilt bakım ürünleriyle buluşması ise tüm dünyanın dikkatini çeker. Misyonlarını “organik ve çevreye duyarlı ürün üretmek” olarak açıklayan Zorah markası bu doğrultuda aldıkları ödülle, haklılığını ispat etmiş olur. Bu Kanadalı şirket, formüllerini geliştirdikleri tüm cilt bakım ürünlerini; argan yağı, chia yağı, kukui ağacı yağı, hemlock yağı, kil, baobab yağı, amber tozu özleriyle harmanlıyorlar.
Zorah Sitala Facial Cream, tüm cilt tipleri için özel geliştirilmiş. Cildi ideal nem seviyesin kavuşturur, yumuşaklık kazandırılmasına yardımcı olur.
Özünü argan yağından alan, anti-aging kompleksleri, cildi ideal nem seviyesine kavuşturmayı amaçlayan Dzhari Hydrating Misti, olgun ciltler için geliştirilmiş Zorah Structure serum, saf argan ve aspir yağının muhteşem birleşimi Aya Nourishing Hand Cream, akne eğilimli gösteren, karma ve normal ciltler için geliştirilen Inua seti ve daha sayabileceğimiz birçok cilt bakım ürünü sitemizde Zorah ürünleri arasında yer alıyor. Yine organik rujları, saf argan yağı içeren likit eyeliner, organik maskarası kadın kullanıcılarının çok talep ettiği kozmetik ürünlerinden. Zorah Kaila Purifying Cleansing Gel ise, akneye eğilim gösteren ve hassas ciltler için özel üretilmiş. Cilde ferahlık hissi veren ve yatıştırmayı hedefleyen bu ürünü, nemli cilde dairesel hareketler eşliğinde uygulanması önerilir. Zorah Huile Organic Argan Oil, anti-aging özelliği ile kırışıklıkların bakımını sağlamaya yardımcı olur. Bu argan yağı, zararlı güneş ışınlarına karşı da doğal koruma sağlanmasını hedefler. Zorah markasının, birçok kampanyalı ürününe dermoeczanem.com’dan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.