Mustela Bebek Şampuanı

Mustela Bebek Şampuanı

Bebeklerin cildinin aşırı hassas olmasından dolayı, bakım ürünleri bebeklerin cildine özel geliştirilir. Şampuanlar özel geliştirilen bakım ürünlerinin başında gelir. Mustela bebek şampuanları bebeklerin cilt ve saç hassasiyetinin farkında olarak özel tasarlanır.

Mustela Bebek Şampuanları Çeşitleri
Ebeveynler bebeklerinde kullanacakları şampuanları bazı kıstaslara göre seçerler. Bunlar; temiz içeriklerle geliştirilmesi, göz yakmaması, bebeklerin saçlarının ph’ına uygun geliştirilmesi, yüksek performans sergilemesi gibi seçeneklerdir.
Mustela şampuanları, bu özellikler göz önünde bulundurularak geliştirilir ve çok talep gören bebek ürünlerinin başında gelir. Bu ürünler, yüksek dermokozmetik standartlara uygun geliştirilmiştir. Yüzde doksan üç doğal içeriklerle oluşturulmuştur. Bebek cildine faydalı ham maddelere sahiptir.
Belirli bebek saç sorunlarına özel geliştirilen formülleri ile Mustela sitemizde sizleri bekliyor.

Mustela Gentle Baby Shampoo
Mustela tarafından geliştirilen bu şampuan ebeveynlerin gönül rahatlığı ile kullandığı ürünlerden biridir. Yenidoğan dâhil tüm bebek ve çocuklarda kullanımı uygundur. Hipoalerjenik formüle sahiptir. Hoş kokusuyla bebek cildine güzel bir aroma bırakır. Kolayca durulanan formülü saçları tertemiz yapar. Gözleri yakmaz.

Mustela Gentle Cleansing Gel
Yenidoğan bebekler dâhil tüm çocukların rahatlıkla kullanabileceği özel formülü ile güçlü bir bakım için tercih edebilirsiniz. Saç ve vücut temizliği için uygundur. Gözleri yakmaz, cilt ve saçlarda yüksek performans sergiler. Bebeğiniz hangi cilt tipine sahip olursa olsun rahatlıkla kullanabilirsiniz. Nazik bir kişisel bakım için Mustela Gentle Cleansing Geli seçin.
Tüm Mustela şampuanları dermoeczanem.com’da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Mustela Bebek Şampuanı

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Bebeğinizin ve çocuğunuzun nazik saç yapısına zarar vermeyen günlük bakım şampuanı
(0)
Mustela Gentle Göz Yakmayan Bebek Şampuanı 500 ml
84,90 TL
72,16 TL
Doğumdan itibaren kullanılabilecek saç ve vücut şampuanı (Mustela Dermo Cleansing 500ml Gel Mustela Gentle Cleansing Gel 500ml Olarak Yenilenmiştir.)
(0)
Mustela Gentle Cleansing Gel Bebek Şampuanı 2 Li SET
209,80 TL
167,84 TL
Gentle Cleansing Gel 500ml ( Dermo Cleansing 500ml Gel Mustela Gentle Cleansing Gel 500ml Olarak Yenilenmiştir.) + Vitamin Barrier 1-2-3 Cream 100ml + Massage Oil 100ml
(0)
Mustela Favori Set 1
234,70 TL
187,76 TL
Doğumdan itibaren kullanılabilecek saç ve vücut şampuanı (Mustela Dermo Cleansing 200ml Gel Mustela Gentle Cleansing Gel 200ml Olarak Yenilenmiştir.)
(0)
Mustela Gentle Cleansing Yenidoğan Bebek Şampuanı 200 ml
49,90 TL
42,41 TL
  • 93% doğal kökenli içerikler
  • Bebek Çocuk ve Yenidoğanlar için uygun
  • Saç ve Vücut için Kullanılır
  • Sabun İçermez
  • Göz Yakmaz
(0)
Mustela Gentle Cleansing Yenidoğan Bebek Şampuanı 500 ml
104,90 TL
89,16 TL
Hindistancevizi özü içeren yumuşak formülasyonu sayesinde bebeğinizin saçlarını ve saç derisini yumuşak bir biçimde temizler.
(0)
Mustela Yenidoğan Köpük Şampuan 150 ml
79,90 TL
67,92 TL
Göz yakmayan,sık kullanıma uygun, papatya ekstreli, kolay durulanan bebek ve çocuk şampuanı
(0)
Mustela Gentle Göz Yakmayan Bebek Şampuanı 200ml
39,90 TL
33,91 TL
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.