Lierac Lift Integral Serisi

Lierac Lift Integral Serisi

   Zamanın getirisiyle birlikte cilt genç görünümünü kaybeder. Çevresel faktörler, stres gibi günlük yaşantının sert koşullarından oldukça etkilenir. LIERAC laboratuvarlarında özel geliştirilen LIERAC LIFT INTEGRAL serisi, sarkma meydana gelen bölgelere özel bakım sağlamaya yardımcı cilt bakım ürünleri ile kadınları cezbediyor.
   LIERAC LIFT INTEGRAL kullananların ilgi odağı olan LIERAC LIFT INTEGRAL Flash Lift Mask, tüm cilt tipleri için ferahlatıcı ve sıkılaştırıcı bakım maskesidir.
   LIERAC LIFT INTEGRAL Eye Lift Serum, göz çevresi ve göz kapakları için özel geliştirilen ferahlatıcı bakım serumu, cildinize ışıltı katar.
   LIERAC LIFT INTEGRAL Sculpting Lift Cream ise, normal ve kuru ciltler için ferahlatıcı ve sıkılaştırıcı gündüz bakım kremi, hacmini kaybeden bölgelere dolgunluğunu yeniden kazandırmaya yardımcı olur.
   LIERAC markası LIFT INTEGRAL serisi ürünlerine, dermoeczanem.com güvencesiyle online olarak size özel kampanyalarla internet üzerinden sahip olabilirsiniz.

Lierac Markasına Geri Dön

KOZMETİK VE DERMOKOZMETİK ÜRÜNLERİNDE TANITIM VE SAĞLIK BEYANI İLE İLGİLİ ÖNEMLİ UYARI

Kozmetik ve dermokozmetik ürünlerin yasal tanımı: Kozmetik ürün: İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddeler şeklindedir. Ürünlerin yabancı dildeki orijinal isimlerinin Türkçe'ye çevirilmesi ile ortaya çıkan anlamlardan firmamız sorumlu değildir. Kozmetik ürünler ilaç değildir, ilaç yerine geçmezler. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Kozmetik ürünlerin cildin alt tabakalarında ve kalıcı olarak etki ettiği iddia edilemez. Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunduğu ürün etiketi, broşür gibi bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kesin olarak gerçekleşeceği ya da yan etkileri olmadığı anlamını taşımaz.Ürünlerle ilgili kullanıcı yorumları, kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır. Firmamız bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

Sıralama seçin
Katalog Görünümü Liste Görünümü
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.