Keydrops Propolsave Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda 12 Pastil
Ürün Fiyatı
33,00 TL

Keydrops Propolsave Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda 12 Pastil

Barkod:8681085010164 Ürün Kodu : 61779 Üretici / İthalatçı firma bilgileri için tıklayın
Özet Bilgi : Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda
Ürün Fiyatı
33,00 TL
Havale ile
32,01 TL
Uygun Kampanyalar

• {{CMP.TITLE}}

 • Ürün Özellikleri
 • Yorumlar (1)
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Keydrops Propolsave Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda 12 Pastil


  Ürün Adı:
  Keydrops Propolsave Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda 12 Pastil

  Ürün Markası:
  Keydrops


  Ürün Boyutu:
  12 Pastil


  Özet Bilgi:
  Propolis - C Vitamini ve Çinko İçeren Takviye Edici Gıda


  Etken Madde1 Pastil İçin MiktarTavsiye Edilen Günlük Porsiyon
  (3 Pastil İçin)
  C Vitamini40.00 mg120.00 mg
  Saf Propolis7.50 mg22.50 mg
  Zencefil Ekstresi5.15 mg15.45 mg
  Çinko2.50 mg7.50 mg
  Biberiye Yağı1.87 mg5.61 mg
  Ürün Etiketleri
Takviye Edici Gıdalar Hakkında Uyarı

Işıktan ve nemden Uzak, oda sıcaklığında, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Belirtilen kullanım miktarlarını aşmayınız. Herhangi bir beklenmeyen etkide doktorunuza ya da en yakın sağlık kuruluşuna danışınız.

ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI, IŞIKTAN UZAK, ODA SICAKLIĞINDA SAKLAYINIZ. TAKVİYE EDİCİ GIDALAR İLAÇ DEĞİLDİR. GÜNLÜK BESLENMENİN YERİNE GEÇMEZLER. HAMİLE YA DA EMZİRME DÖNEMİNDE KULLANIMLARI GÜVENLİ OLMAYABİLİR. BU DURUMDA DOKTORUNUZA DANIŞMADAN BU ÜRÜNLERİ KULLANMAYIN. HERHANGİ BİR HASTALIĞINIZ NEDENİ İLE KULLANDIĞINIZ İLAÇLAR İLE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ARASINDA CİDDİ ETKİLEŞİMLER OLABİLİR. BU NEDENLE ZARAR GÖREBİLİRSİNİZ. KULLANDIĞINIZ İLAÇLARLA ETKİLEŞİMLER HAKKINDA DOKTOR VE ECZACINIZA MUTLAKA DANIŞINIZ.

Dikkat ! Önemli Uyarı Yönetmelik gereği, internet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasaktır. Bu nedenle; sitemizde satışı gerçekleştirilen ürünlere ilişkin, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemektedir. Dermoeczanem.com aracılığı ile satılan Takviye edici gıdalar, bitkisel-hayvansal ya da doğal kaynaklı ürünler, vitamin destekli formüller gibi içerikli takviye edici gıdalardır ve İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesinde veya tedavi amacıyla tavsiye edilemez ve kullanılamazlar. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemezler. Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Hamilelik emzirme dönemi, hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza başvurunuz. Site içerisinde ve/veya ürün detaylarında yer alan yazılar sadece bilgi amaçlıdır. Sağlık sorunlarınız ve tedavisi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.